kačenka80 kačenka80 komentáře u knih

Kníže Smrt Kníže Smrt Dominik Dán

Pecka jako vždy přečtena jedním dechem. Krauz pomáhá Petře s případem a Chosé se vybarvil :-D

07.06.2023 5 z 5

Noční návštěvník Noční návštěvník Jeffery Deaver

Deaver super jako vždy. Nikdy nic není jak vypadá.

31.05.2023 5 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Kniha se četla jedním dechem. Byla plná napětí a musela se dočíst. Letadlo, havárie a pátrání. Nic není takové jak vypadá. Kniha je napsaná pohledy sester. Co bylo a co je teď.

24.05.2023 5 z 5

Střemhlavý pád Střemhlavý pád Sandra Brown

Romantická oddechovka. Pilot, doktorka a plno padouchů.

18.05.2023 2 z 5

Ochránci Ochránci John Grisham

Nudná kniha z právnického prostředí. Toto byla snad má druhá kniha, kterou jsem nedočetla. Začátek zdlouhavý a nemělo to spád ani napětí.

09.05.2023

Dívky z lesů Dívky z lesů Minka Kent

Kniha byla napínavá až do konce. Krátké kapitoly psané z pohledu 2 žen. Příběh byl plný zvratů a četl se jedním dechem. Konec byl předvídatelný ale ani tak to neubralo knize na kouzlu.

03.05.2023 5 z 5

Žítkovské čarování Žítkovské čarování Jiří Jilík

V knize jsou fotky a také čarovné formulky Bohyně.

02.05.2023 5 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Sascha Rothchild

Nudná kniha. Psycholožka vražedkyně. V knize je plno zbytečných nudných úseku asi kvůli více stránek. Nápad dobrý ale napsaný velmi nudně a špatně. Konec předvídatelný. Hlavní hrdinka je nesympatická.

02.05.2023 2 z 5

Společník Společník John Grisham

Nudný příběh bez spádu a napětí. S přemáháním dočteno ale škoda času. Mladý právník co se nechá vydírat. Překombinovaný příběh a konec spíše úsměvný nebo otevřený pro pokračování.

13.04.2023 2 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Celkem nuda. Pokojská, která je mimo realitu a nechápe vůbec nic a vychovává ji babička. Vražda, policie a pokojská, která je jako z jiné planety. Nemá to spád, napětí a zbytečné vracení se k minulosti aby měla kniha hodně stránek. Nápad dobrý ale autorka neumí vytěžit to napětí a nervozitu do konce jak to dopadne.

03.04.2023 2 z 5

Tajemný závoj Tajemný závoj Dominik Dán

Další super Dánovka. Sex, drogy a vraždy. Krauz a jeho parta musí vyšetřit další zapeklité případy.

28.03.2023 5 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Knihu dát do žánru thriller je velice vtipné. Žádné napětí, nebezpečí a hlavně žádné rozuzlení. Přišlo mi, že kniha je napsaná jako reklamní zakázka pro Luhačovice. Autorka asi bude chtít napsat pokračování ale to bude škoda papíru. Jediná kladná věc na knize jsou krátké kapitoly ale to je vše. Děsná nuda. České autory čtu minimálně. Po knize jsem sáhla protože mám Luhačovice ráda. Velké zklamání.

24.03.2023 2 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Čekala jsem mnohem více. Konec se dal předvídat a byl jako narychlo napsaný na pár stránkách. Nejvíce mi vadily asi verše, které byly v knize. Nápad dobrý ale trochu přitažené za vlasy. Některé věci byly rozebírány do detailů a něco bylo psáno z rychlíku.

12.12.2022 3 z 5

Holky od spitfirů Holky od spitfirů Soraya M. Lane

Předlohou pro hrdinky byly v opravdových ženách, které za druhé světové války létaly a pomáhaly. Boj žen o možnost létat a dokázat, že jsou stejně dobré jako muži nebyl lehký. Kniha je laděna spíše do romantiky což jí hodně ubralo na hodnotě.

08.11.2022 3 z 5

Studňa Studňa Dominik Dán

Dánovka jako vždy nezklamala. Zamotaný příběh kde se hoši z kriminálky zapotí. Nejen u mrtvol ale problémy mají i v osobních životech.

05.11.2022 5 z 5

Kočičí stopa Kočičí stopa Dominik Dán

Dánovka jako vždy nemá chybu. Vrací se zpět k případu a nic není jak vypadá.

30.10.2022 5 z 5

Pohledávka Pohledávka John Grisham

Nudná kniha. Čtení bylo ztrátou času. Fantasmagorie z právnického prostředí. Nejvíce mi vadil styl psaní a opakujici se ubohý text.

15.08.2022 1 z 5

Dvě hrsti života Dvě hrsti života Katharina Fuchs

Kniha je hezky napsaná bez popisování mučení a týrání lidí ve válce. Jde o příběhy dvou žen, které se nakonec protnou. V knize je láska, smutek a vše co k životu patří ale navíc ještě 2 světové války co hrdinky zažily.

20.07.2022 5 z 5

Bremeno minulosti Bremeno minulosti Dominik Dán

Krauz a spol opět v akci. Smrt profesora rozkrývá několik let trvající... (kdo nečetl zjistí po přečtení :-D). Další případ co řeší jen ukazuje, že kdo má peníze a moc může si dělat co chce a nic se mu nestane. Někteří "lidé" si mohou dělat co chtějí. A nejhorší je, že i v dnešní době a projde jim to. Kniha napsaná jako vždy lehce a přečtená jedním dechem :-D

20.07.2022 5 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

Kniha se dala přečíst ale žádná pecka. Nezkušený právník zastupuje klientku, která zabila pedofila. Ten jí brutálně znásilnil a zabil malou dceru. Vlastně nejde ani o to jestli ji odsoudí ale o moc soudců a právníků.

20.06.2022 3 z 5