kačenka80 kačenka80 komentáře u knih

Víš, kdo se dívá? Víš, kdo se dívá? Catherine Ryan Howard

Nudná kniha se zajímavým námětem. Často se v knize zvrací a je v ní plno zbytečných odstavců. Asi aby měla kniha hodně stran. Nejvíce mi vadilo přeskakování a přetáčení v čase. Do poloviny se kniha vlekla a poté už bylo jasné co se stalo a kdo za vše může.

20.09.2021 2 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Kniha plná zvratů ale s odhadnutelným koncem. Není vše tak, jak na první pohled vypadá. Kniha se čte lehce a jedním dechem :-D

15.09.2021 4 z 5

Sí, vole! Sí, vole! Pavel Liška

Jde o popis 3 vandráků na své pouti. Přišlo mi to spíše jako 3 malé děti které se neustále dohadují. Kniha se špatně četla kvůli písma a zvoleným barvám. Fotky v knize byly špatně viditelné a většinou hodně malé.

26.08.2021 3 z 5

Maminko, nekřič! Maminko, nekřič! Jeannina Mik

Kniha o ničem. Jde opět jen o druh jógy, prodýchání, uvědomění sebe sama a života s druhými. Taková kniha je každá druhá a pořád to samé dokola. Přečteno se zapřením. Žádné nové a převratné informace.

17.08.2021 3 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Plno zbytečných stran s nedůležitými informacemi. Technika jak jde kupředu je strašidelná a je hrozné co vše se dá dovědět. Nebylo to nic nového a převratného. Zápletka překombinovaná a přečteno jen s donucením.

10.08.2021 3 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Asi nejhorší z celé série. Velké zklamání.

10.08.2021 2 z 5

Kat lidumil Kat lidumil Jiří Hanibal

Ze začátku mě kniha bavila. Pořád se něco dělo a děj utíkal. Poté se nějak děj zadrhl a vše se točilo hlavně kolem sbírek. Život kolem šel do pozadí a psalo se o něm jen okrajově. Škoda, že kniha nebyla napínavá a zajímavá až do konce.

16.07.2021 4 z 5

Džungle v kuchyni Džungle v kuchyni Ivanka Devátá

Nečekejte knihu plnou receptu jak to slavní dělají. Nějaké recepty v knize jsou ale psané od oka. Čtivě napsaná vtipná kniha. Dobrá oddechovka.

10.07.2021 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Ze začátku byla kniha nudná ale od poloviny se rozjela. Konec byl zajímavý ale dal se předpokládat. Tady bylo vidět, že Boží mlýny melou pomalu ale jistě. Někdy je lepší nevědět tajemství protože se otevře Pandořina skříňka a není cesty zpět.

10.07.2021 3 z 5

Neviditelná knihovna Neviditelná knihovna Genevieve Cogman

Dalo se to přečíst ale žádná pecka to nebyla. Zajímavý nápad na knihu ale nějak nudně popsaná. Neseděl mi styl psaní ani spád.

22.06.2021 2 z 5

Nevinným sa neodpúšťa Nevinným sa neodpúšťa Dominik Dán

Dán jako vždy perfektní. Parta kamarádů a mrtvola. Nic není jak vypadá. Přečteno jedním dechem. Knihy od Dána se nedají odložit dokud se nedočtou :-D

22.06.2021 5 z 5

Břeh temné vody Břeh temné vody Joe R. Lansdale

Nechala jsem se nalákat na popis knihy. Nechápu jak tohoto spisovatele může někdo přirovnávat k autorům jako jsou Mark Twain a Stephen King. Z mého pohledu u těchto autorů kniha ani neležela. Příběh byl překombinovaný a místy dost směšný. Přišlo mi to spíše jako hodně špatná parodie.

07.06.2021 1 z 5

Tiché zlo Tiché zlo Emma Viskic

Kniha celkem nudná. Žádný spád nebo napětí a vše lehce předvídatelné. Nejvíc mi vadil hlavní hrdina, který snad na každé stránce zvracel nebo se mu chtělo zvracet.

19.05.2021 1 z 5

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Kniha byla vtipně napsaná a lehce se četla. Čekala jsem asi trochu více. Vhodná četba pro odreagování a vyčištění hlavy. Paní Devátá popisuje proč se dostala do blázince a pobyt v blázinci popisuje jen okrajově.

18.05.2021 3 z 5

Nevíš dne, nevíš hodiny Nevíš dne, nevíš hodiny Dominik Dán

Další pecka od Dána. Krauz řeší zapeklitý případ mrtvoly, která ještě není a poté kdo je vrah. Přečteno jedním dechem jako vždy :-D

14.05.2021 5 z 5

Nestydaté neviňátko Nestydaté neviňátko Dominik Dán

Parta kriminalistů jako vždy vtipných a snažících se zařídit spravedlnost. Trochu mi vadila část popisující westernový film (i když to bylo důležité pro případ). Jinak jako vždy super.

20.04.2021 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Začátek mi přišel moc nudný. Potom se to trochu rozjelo ale čekala jsem mnohem víc. Je pravda, že kniha byla mnohem lepší než film, který jsem si po dočtení zkoukla.

13.04.2021 3 z 5

Druhá šance Druhá šance Renáta Petříková

Čekala jsem víc. Obyčejný tuctový příběh ale místo klasického páru jsou dvě ženy.

29.03.2021 2 z 5

Inspekce Inspekce Josh Malerman

Nuda, nuda, nuda. Stačilo by 200 stran plného napětí a byla by fajn. Takhle to bylo nudné, utahané a konec hoooodně přitažený za vlasy.

29.03.2021 2 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Dominik Dán

Dán jako vždy perfektní. Kniha se čte jedním dechem. Dokud se nedočte, tak nejde odejít :-D

23.03.2021 5 z 5