Maminko, nekřič!

Sotva vás někdo dokáže rozčílit tak jako vaše vlastní dítě. Rodinný život dnes až příliš často určuje nadměrná úzkost, únava a jiné stresové reakce. Tyto emoce snadno vedou k tomu, že jako matka reagujete zcela jinak, než byste chtěla. Chcete-li to změnit, potřebujete se naučit své emoce vnímat, dívat se na ně zvenčí a správně s nimi zacházet – nepotlačovat je, ale ani se jimi nenechávat převálcovat. Tato kniha vám pomůže nalézt váš ztracený vnitřní kompas a spojení se sebou samou, vypořádat se s hněvem a impulzivností a poznat, kdy se ve vašem chování spouští automatické vzorce. Umožní vám dívat se na situace očima vašeho dítěte, komunikovat s ním a spolupracovat při hledání řešení, která zajistí spokojenost vás všech....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446401/big_maminko-nekric-Ydo-446401.jpg 3.426
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika, Rodina

Vydáno: , Grada

Mama, nicht schreien!, 2019

Kniha Maminko, nekřič!

katulkav

Od této knihy jsem očekávala daleko více,ale bohužel...

Nikousek9
20.12.2021odpad!

Strasne jsem touzila, si knihu precist... ale v pulce jsem stale nechapala, o co jde ‍️Asi jsem divna kniha mi vubec nic nedala. Kdo by chtel, poslunji rada dal

KvětaŠ.
26.10.2021

Doporučuji všem maminkám (i tatínkům), kteří si každé ráno říkají, že dnes to zkusí bez křiku. Ale už po půl hodině, kdy po desáté posílají děti vyčistit si zuby, to nevydrží.

adorjas
31.08.2021

Kniha nie je praktickým poradcom, ako sa správať v určitých situáciách a ako sa z toho vymotať. To vôbec! Skôr sa jedná o knihu, ktorá vás naladí k tomu, aby ste si viac uvedomovali seba samých a dokázali rozpoznať tie blbo naučené vzorce správania, ktoré pravdepodobne k ničomu konštruktívnemu viesť nebudú, a ešte viac sa pri ich používaní konflikty vyostria. Takže, je to o pochopení nášho vnútra. Podotýkam, že ten "guidance" v knihe je aplikovateľný okrem rodičovstva aj na vzťahy (rodinné, súkromné, ale i pracovné).

kačenka80
17.08.2021

Kniha o ničem. Jde opět jen o druh jógy, prodýchání, uvědomění sebe sama a života s druhými. Taková kniha je každá druhá a pořád to samé dokola. Přečteno se zapřením. Žádné nové a převratné informace.

Atalera
01.07.2021

Kniha mě zaujala. Srozumitelné. Poučné. Doporučuji.

Sonča2
09.06.2021

Konečně kniha, která vysvětluje moje chování a nabízí i praktické rady, jak z toho ven.

veronika9761
09.05.2021

Prijemna a prakticka knizka o rodicovske roli.