Za tebou

Chloe Bensonová se probudí svázaná v hrobě a netuší, jak a proč se v něm ocitla. Zvládne se odtamtud dostat a uprchnout, ale nikdo jí její příběh nevěří – ani policie, ani doktoři a její manžel Liam už vůbec ne. Když pojme Chloe podezření, že jí Liam lže, nezbývá jí nic jiného, než se vrátit do vlastní minulosti. Sleduje své stopy, aby se dozvěděla pravdu a přežila. Ale někdo je jí v patách… Dívej se za sebe. Nikdy nevíš, kdo tam je....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435844/big_za-tebou-1r1-435844.jpg 3.6101
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

Look Behind You, 2014

Kniha Za tebou

pch1976
27.07.2021

Celkem povedené, bohužel od první kapitoly je jasné, kdo je viníkem.

Bee240
25.05.2021

Tato kniha mi dala přesně to co jsem očekávala...
Podle anotace bylo hned jasné o co půjde a podle mého očekávání tam nebylo nic co by mě překvapilo. To ale neznamená že kniha nebyla dobrá - právě naopak. Četla se dobře a i když byl příběh jasný hned od začátku napsaný byl dobře.
Hlavní postavou je Chloe - která nemá zrovna ideální manželství a její manžel není zrovna ten typ kterého chcete mít doma.
V anotaci se dozvíte že se Chloe probudí svázaná někde v hrobě ale povede se jí utéct.....jenže má to jeden háček její manžel a vlastně všichni okolo jí nevěří že se to stalo.
Chvilkama jsem si také nebyla jistá zda si to opravdu nevymyslela, ale příběh je tak jasný že to byli opravdu jen záblesky nebo spíše doufání že to třeba nebude tak očividné.
I když je Chloe vykreslena jako oběť byla mi dost nesympatická, ale ne nějak hodně. Její přesvědčení že se vše událo a její touha a to jak se hnala za pravdou a zlomila svou amnézii byla docela obdivuhodná.... a co se týče jejího manžela Liama - tak toho bych shodila pod autobus v první vteřině..........
Víc ke knize asi nemám jelikož je vše zmíněno v anotaci.
Knihu bych doporučila všem kteří mají chuť na thriller u kterého nemusí moc přemýšlet, ale kde je jasné vše od začátku.

jasmína
22.05.2021

Autorku jsem si oblíbila, píše pro mě napínavě od samého začátku knihy až po úplný závěr...... sice tušíte, jak by to mohlo být, ale co když je vše jinak ? Nebo není?

Takové thrillery mám ráda, už se těším na další knihu, která na mě čeká.

L.Helena
04.05.2021

(+ SPOILER) Docela dobré, čtivé... Od thrilleru bych však očekávala víc dějových zvratů, tady všechny postavy téměř od začátku až do konce měly svůj neměnný charakter a verzi toho, co se stalo.

jana79
01.05.2021

Tak ze začátku takové zvláštní, no pak se vše rozběhlo. Nejdřív jsem si myslela, ze vim konec, pak zas ne, no stridalo se to stranka za stránkou. Čtení je na jedno odpoledne, ale napínavé a konec neprozradím. Mě se libila.

KateřinaW.
26.04.2021

Za mě takové oddychové čtení s očekávaným závěrem. Nenadchla a neurazila. Myslím, že brzy zapomenu o čem to bylo.

NADEI
12.04.2021

Přečetla jsem a zapomenu.

sarka0168
22.03.2021

Jednoduché, ale velmi čtivé a napínavé. Jako oddechovka skvělé!