Travič

Policistka Florence Loveladyová se vrací do městečka Sabden, aby splnila slib daný Larrymu Glassbrookovi. Před třiceti lety ho usvědčila ze sériových vražd. A nyní jí umírající Larry tvrdí, že čtyři dětské kostry nalezené kousek od bývalého městského sirotčince neležely v zemi dlouho. Vlastně je tam musel kdosi zahrabat docela nedávno... Po Larryho smrti se do svého rodného města odhodlá vrátit i jeho dcera Cassie. Chce znovu získat přízeň muže, kterého miluje už od dětství. Nezastaví se před ničím, aby tento svůj záměr naplnila. V Sabdenu se tedy ve stejný čas ocitají dvě ženy, které tam před třiceti lety kvůli děsivým událostem málem přišly o život. A je dost dobře možné, že stejná hrozba tam nad nimi visí i v současnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439477/travic-nBY-439477.jpg 4.486

Rakvář / Majster 2.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Domino

The Poisoner, 2020

Kniha Travič

kačenka80

Hezky a lehce napsáno pokračování Rakváře. Opět nic není jak vypadá na první pohled.

Shardlake

Skvělé pokračování knihy Rakvář. Opět dvě časové osy, čarodějnice, objasňování co se stalo v minulosti a co se stalo v současné ose děje. Kapitoly jsou krátké a nutí číst rychle dál a dál, aby čtenář odhalil, jak to dopadne. Za mne skvělé, doufám, že bude nějaké pokračování a už teď se těším!!

MV111
30.12.2020

Strašidelná, tajemná, čte se jedním dechem. Ale nic pro ty, kteří si nechtějí připustit, ze jsou mezi nami čarodějnice ????

pastelka53
12.12.2020

Flossie je žena činu, vrací se do města, které je protkané temnou minulostí. Staví se čelem k výzvě, která musí být vyřešena aby nastala rovnováha a spravedlnost.
Skvělé propojení detektivní práce a magie, kterou je město Sabden plné.

kolacky
11.12.2020

Ano, příběh přímo volá po třetím, vysvětlujícím a konečném dílu.

harena
26.10.2020

Rozjezd trochu pomalejší, také trochu trvalo, než jsem si připomněla, co se v minulém dílu dělo. Je dobré číst oba díly brzy za sebou. Oceňuji autorčin nápad, že hned na první stránce jsou jména všech zúčastněných osob a to postavy z roku 1999 i z roku1969 a k ním je přiřazeno, čím byli. Např. právní poradkyně nebo třeba odsouzený vrah, atd a člověk se tak neztratí.
Děj tohoto dílu se prolíná s minulým, na povrch vyplouvají zločiny minulé i současné, které opět řeší policistka Florence a s postupujícími stránkami přibývá tajemno i napětí. Dobré thrillerovské čtení, vidím to na další pokračování.

josska
23.10.2020

Kniha se mě libila trochu víc jak první dil,,napětí,tajemmno,thiller,dobře se to četlo,,,jsem zvedavá,jestli serie bude pokračovat,,,,

Kakajko
17.10.2020

Rakvář i Travič se hlavně musí číst hned po sobě, protože s odstupem půl roku jsem se dost ztrácela.