juli2 juli2 komentáře u knih

výborná kniha, výborně se čte, celou sérii hodnotím nadprůměrně

01.09.2015 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Je to prostě Potter. Zaslouží 5* :-D. Kniha je velmi čtivá a celou dobu se něco děje. Napínavé až do konce. Jen poslední kapitola mi do stylu psaní moc nesedla.

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Výborné zakončení celé série. Kniha je opět čtivá a opět jsem ji zhltla jedním dechem. doporučuji k přečtení.

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Toto pokračování pět stojí za přečtení. Kniha je opět velmi dobře čtivá. Filmové zpracování je velmi povedené. Doporučuji k přečtení.

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Za mě jedno velké WOW! Líbí se mi spojení hrozby a románku. Knihu jsem zhltla jedním dechem a opravdu rychle jsem se do ní začetla. Velmi ráda se k této knížce vrátím, a to je jen málo knih, u kterých bych to řekla.

29.08.2015 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Super pokračování, super zápletka. Knihu bych na 100% všem doporučila.

28.08.2015 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Originální kousek do knihovny. Celou sérii jsem již přečetla 2x a pokaždé je to super počtení. Rozhodně všem doporučuji.

28.08.2015 5 z 5

Krvavé chodby Krvavé chodby Darren Shan (p)

Další kniha ze série a opět nezklame. Je napínavá až do konce. Už jsem tento díl četla třikrát a pokaždé mě baví.

28.08.2015 4 z 5

Upírův pomocník Upírův pomocník Darren Shan (p)

knihu jsem přečetla od dětství už po třetí. Ráda se k ní vracím. Je nápaditá a jako malá jsem se u ní bála. Do knihy jsem se hned začetla a přečetla ji jedním dechem.

28.08.2015 4 z 5

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

Knihu jsem objevila jako malá v knihovně. Od té doby jsem se k ní vrátila již po třetí. Kniha je prostě výborná. I nyní mě nevadí styl psaní určený pro děti.

28.08.2015 3 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Jessica Brody

Zajímavé téma, ale děj se mi zdál trochu moc předvídatelný. Knížka nijak neurazí, jen některé pasáže jsou trochu zdlouhavé.

28.08.2015 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tato kniha byla až strašidelná! Opět jsem ji zhltla během chvilky.

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Kniha je naprosto super. Opět jako předchozí díly, je napínavá až do konce. Baví mě, jak jednotlivé dílky do sebe zapadnou na samém konci, kdy vše vypluje napovrch. Prostě super a komisař je velkej sympaťák :-)

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Kniha je oproti prvnímu dílu o trochu slabší, ale stále ji hodnotím jako nadprůměrnou. Do děje jsem se lehce začetla. Kniha je opět napínavá až do konce, no prostě super!

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

První pořádná detektivka, kterou jsem zatím četla. Knížka mě naprosto nadchla a přečetla jsem ji jedním dechem. Za mě velká jedna s hvězdou a aspoň pětkrát podtržená!

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Odpocinkove cteni. Neurazi ani nenadchne. Zaver knihy mi prijde odflakly. Jako by autorka potrebovala vlekly pribeh zakoncit na peti strankach. Autorka ma silnejsi kousky.

27.08.2015 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

krásna kniha, nevím co víc dodat.

24.08.2015 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Na této knize se mi líbí, že nic není vysvětleno. Prostě musím přečíst pokračování! Dobře se čtě, taková oddechovka.

22.08.2015 3 z 5

Pí a jeho život Pí a jeho život Yann Martel

Překrásná kniha s překrásným filmovým zpracováním (doporučuji 3D).
Kniha si mě získala, prožívala jsem s každým zvířetem jeho utrpení a také každá překvapení, které Pí zažil. Na konci knihy, kdy se vše vyjasní, zbyde jen velké BUM. Knihu vřele doporučuji, dejte je ji čas a ona si vás chytne.

21.08.2015 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Kniha byla krásná a celkově na mě udělala opravdu velký dojem. Po dočtení této knihy jsem měla ještě hodně dlouho zvláštní pocit ve stylu "páááni!". Příběh je naprosto dokonalý a ,možná jen naivně, domnívám se, že spisovatel musel danému prostředí věnovat hodně času, aby byl schopen tak krásně popsat kulturu a vše okolo gejš. Krása!

21.08.2015 4 z 5