juli2 juli2 komentáře u knih

Čelisti Čelisti Peter Benchley

Možná je to přehnané, ale myslím si, že tato kniha je jedna z mála knih, která dokázala působit na takové množství lidí. Možná to má spíše na svědomí filmové zpracování. Podle mě jeden z nejlépe zpracovaných hororů, je mnohem realističtější než jiné, které jsem doposud četla. A ano od přečtení knihy či od vidění filmu mam vždy nepříjemný pocit při koupání v moři :-D

Bestie Bestie Peter Benchley

moje hodnocení bude asi ovlivněno tím, že je to první horor, který jsem kdy četla a bylo mi asi 14 let. A já se při tomto čtení sakra bála. Tato kniha na mě velmi zapůsobila a některé zcény se mo vybavují dodnes, když se řekne bestie.

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Příběhy se mi strašně líbily, taková nostalgie :-). Klidně bych brala více dílů této série

Rezistence Rezistence Veronica Roth

opět výborná kniha a výborné pokračování, v této knize mi nechybělo vůbec nic.

Divergence Divergence Veronica Roth

výborná kniha, napínavá, vtáhne vás do děje. Je to lehčí čtení, které jsem slupla jak malinu. za mě výborný

Aliance Aliance Veronica Roth

Celá serie je výborná, lehčí čtení a na konci je to trochu i doják :-) prostě super

21.08.2015 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Celá kniha by se dala zkrátit asi tak na dvacet stran! Prázdný příběh, nechápu jak se na začátku erotické scény může spisovatelka zaměřovat na popisování pokoje nebo čehokoliv, čeho by si normální smrtelní nevšímal, protože ...... no však víte. Ana je trochu hloupá naivka, Chris až moc složitý. Jako jooo dalo se to přečíst, ale za mě nic moc.

21.08.2015 2 z 5

Za mě super. krásné zakončení příběhu.

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Opět parádní kniha, opět je díl strašně složitý, obsahuje spousty postav, které mají své příběhy a ve finále se to spojí ve velké bum. Parádní kniha od parádního spisovatele.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Kniha podle mě není na 20 minutové cesty do práce. Prostě ji musíte číst a plně vnímat. Kniha má velmi spletitý děj, obsahuje některý zdlouhavé části, kterou jsou ve finále velmi důležité. Velmi napínavé a díky této knize jsem přejela nejednou výstupní stanici :-D.

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Výborná kniha! Vtáhne vás do děle během chvilky. Amy je trochu na hlavu a o to je příběh víc uvěřitelný. Konec mě ale trochu zklamal, ten je opravdu na hlavu a hlavně nerealný. Ale jinak kniha výborná.

21.08.2015 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Dočetla jsem jen proto, že nemám rádá když nedočtu knížku. Dost nudné, téměř totožný scénář co v prvním díle..... za mě nic moc

21.08.2015 2 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Napětí od začátku do konce! Líbí se mi ten kontrast kněží vs. feťák apod., a samozdřejmě v dnešní době "moderní" stalking. Ještě není kniha, která by od této dvojce zklamala!

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Madeleine Wickham

výborná kniha k odreagování. S Rebeccou jsem to celé prožila :-D

29.07.2015 4 z 5

Noc vlčice Noc vlčice Henri Loevenbruck

Zakončení celé série trochu pokulhává, ale to vůbec nevadí. Celé serie dohromady se velmi povedla.

16.07.2015 4 z 5

Válka vlků Válka vlků Henri Loevenbruck

Vyborné pokračování. Mohu jen říct, že v dětství to byla nejlepší serie knížek, na kterou jsem narazila (ještě s Harry Potterem). Četla se úplně sama a ráda bych si ji opět přečetla.

16.07.2015 5 z 5

Vlčice a dívka Vlčice a dívka Henri Loevenbruck

Knihu jsem četla kdysi dávno. Tato kniha mě nadchla, byla hezky čtivá, napínavá a přečetla jsem jí jedním dechem. Dokonce zaujala i mou starší sestru, která teměř nečetla. Takže za mě palec nahoru!

16.07.2015 5 z 5