Jitkarka Jitkarka komentáře u knih

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Další knížka z období 2. Světové války, takže jsem nadšená. Strašně mě tyto příběhy berou a jelikož jsou většinou podle skutečnosti, nelze hodnotit špatně. Válka napsala spousty příběhů a já mám v plánu přečíst jich co nejvíce.

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Co napsat? Tato kniha nemá chybu. Má čestné místo v mé knihovně a rozhodně si jí ještě někdy přečtu.

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Skvěle napsaná, velmi čtivá, akční, napínavá... Přečetla jsem během chvilky. Já prostě tenhle styl miluju. Určitě si koupím od této autorky nějaké další knihy.

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Tuto knihu jsem četla po perfektní Pokrevní sestře a opět nezklamala. Nešlo přestat číst. Toto je přesně můj styl, úplně mi bylo líto, když jsem knihu dočetla. Rozhodně začnu shánět další autorčina dílka. Top!

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Úžasný, výborný, super. Po přečtení se okamžitě stala Jane Corry mou oblíbenou autorkou. Úplně jsem se zamilovala. Miluji tento styl psaní, příběh je prostě boží, napínavý, nepředvídatelný... Za mě TOP! Doporučuji.

Loutkář z ghetta Loutkář z ghetta Eva Weaver

Naprosto úchvatný příběh. Miluji příběhy z období 2. Světové války a Loutkář z Ghetta splnil má očekávání. Moc se mi líbí, že se autorka věnuje i německému vojákovi. Za mě doporučení!

Do vody Do vody Paula Hawkins

Co říct? Dle mého názoru jsou dva tábory lidí. Ti co nemusí Paulu Hawkins a Ti co jí můžou. Já patřím do druhého tábora. Dívka ve vlaku mě nesmírně bavila a Do vody taktéž. Za mě super!

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Perfektní! Čtivé, napínavé a super konec. Takovéto knihy já prostě můžu.. :)

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Výborná! Dostala mě už od první stránky, o napětí není nouze. Mě příšerně bavila :)

27.03.2018 5 z 5

Dívčí orchestr Dívčí orchestr Fania Fénelon (p)

Naprosto vynikající...

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Bomba! Parádní thriller, který má vše co má mít. MO Hayder je skvělá, už si brousím zuby na Pečovatele.. Doporučuji každému, kdo má rád tento žánr.

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Úžasný příběh. Dlouho po přečtení jsem jí měla stále v mysli.. Nádherně napsáno.. :)

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Teda za mě naprosto perfektní... Rusko a padesátá léta, hrozný! Děj mě vtáhl a nepustil, navíc vrah dětí... Napínavé, úžasné a perfektně napsané. Super, doporučuji..

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Tato kniha mě bavila už jen proto, že je podle skutečných událostí. Pořád ale váhám - Věřit... Nevěřit?? Mám z toho rozporuplné pocity. Když ale vezmu knihu jako příběh, tak mě bavila, toto téma mě baví i ve světě filmu... :)

02.08.2017 4 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Stejně jako Spouštěč. Super čtení. Pořád jen nechápu, proč u nás nevycházejí i další autorova díla. Já bych koupila určitě všechny :)

Prokletí Prokletí Lisa Jackson

Super, úžasný, perfektní... Lisa opět nezklamala. Prokletí je skvělá kniha přesně podle mého gusta.. Musím mít nutně všechna dílka od této skvělé autorky. Doporučuji naprosto každému!

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Co napsat k této super knize se skvělým námětem a hororovými prvky? Za mě skvěle napsaná kniha, u které jsem měla chvílemi i trochu nahnáno :) Nyní je i ve filmové verzi... Což se dalo čekat,takže se těším na film a doufám že bude stejně tak dobrý jako knižní předloha. Kdyby to šlo, dala bych deset hvězdiček.. :)

23.06.2017 5 z 5

Pořád se dívá Pořád se dívá Chevy Stevens (p)

Tato kniha mě překvapila hlavně tím, že jsem čekala něco úplně jiného, ale výsledný příběh mě bavil moc. Za mě doporučení :)

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Přečteno během chvilky, kniha mě zaujala, vtáhla a nepustila. To je přesně šálek mé kávy. Super a doporučuji...

Čas zapomnění Čas zapomnění Sharon Guskin

Nebudu se tu zbytečně rozepisovat. Příběh pěkný, zajímavý... Bavilo a doporučuji :)

23.06.2017 4 z 5