Pořád se dívá

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zbavuje pacienty nočních můr. Co si má ale počít s těmi svými? Na uzavřeném oddělení psychiatrické léčebny je doktorka Nadine Lavoie ve svém živlu. Ví, jak pomáhat lidem obnovit jejich rodiny a vztahy. Nijak zvlášť při tom však netouží přiblížit se vlastní minulosti: některé etapy jejího života působí jako černé díry. Poté co na klinice hospitalizují Heather Simeonovou po pokusu o sebevraždu, Nadine ochotně vyslechne pacientčin životní příběh – a zjistí, že se v mnohém podobá tomu jejímu. Děsivé vzpomínky na dětství jsou zpět. A nejen ony…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180958/porad-se-diva-CrN-180958.jpg 3.7144
Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Always Watching, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (39)

Kniha Pořád se dívá

Přidat komentář
iveta0159
17.05.2020

Kniha ze začátku nic moc, ale od půlky mě dostala.

gabriela7591
24.07.2019

Knížka se mi, dá se říct, válela doma na poličce pár měsíců, než jsem se k ní dostala - popis děje mě nijak zvlášť nezaujal - ale patřím k těm, které kniha dočista pohltila. Nápad komuny, zpracovaný pohledem nejprve malé holčičky, poté dospělé ženy, pohledem těch, co v ní věřili a těch, co ne, je úžasný. Kniha mi nepřipadala ani předvídatelná, ani nijak americky uhlazená, ani zdlouhavá, nemohla jsem se od ní odtrhnout v podstatě od začátku. Přečtenou jsem ji měla za přesně dva dny a můžu jen doporučit!


Aghatte
15.07.2019

Průměrné, předvídatelné. Trochu mě rozčilovaly ty psychokecy, kdyby takhle se mnou někdo mluvil, taky si to hodím. Bylo to příliš uhlazené a učebnicové. O psychologii a psychiatrii vím své, takže mi ten americký model moc neseděl. Ale riziko komuny - jakékoliv- dobře zachyceno a vykresleno, bohužel nic, co by bylo až tak vyjímečné. Davové psychozy a podrobení si lidí vlivem strachu je otázka velmi nebezpečná, a je dobře, když se o tom píše. Ke konci mě to trochu nudilo, přeskakovala jsem stránky, trochu jsem se i bála.
Dobrá kniha, přečtena za 24 hodin, nic excelentního, ale žádný odpad. Jiné knihy jsem zatím od autorky nečetla, ale podívám se po nich.

playada
15.05.2019

Taky se řadím ke čtenářům, kteří od této knihy čekali víc....

pingu1
23.02.2019

Pěkný, čtivý, napínavý thriller od mé oblíbené autorky :-) Doporučuji k přečtení.

PeM
26.11.2018

Já jsem nadšená! Knihu jsem přečetla za ani ne dva dny, tak mě to chytlo! Autorku si ukládám, musím se vrhnout později i na další její knížky.

ArwenAragorn
17.09.2018

Psychologický thriller jsem přečetla za dva dny, od půlky se od něj nedalo odtrhnout. Není tak skvělý jako autorčina knížka Stále nezvěstná, ale plný počet * si určitě zaslouží.

reňa30
05.08.2018

Zdlouhavá..oproti knížce Stále nezvěstná nudná a ke konci jsem dokonce přeskakovala odstavce,abych alespoň věděla,jaký bude závěr...no, tentokrát bohužel... ..

1

Štítky

thrillery

Autor a jeho další knihy

Chevy Stevens (p)
kanadská, 1973

Kniha Pořád se dívá je v

Právě čtených2x
Přečtených191x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených3x
Knihotéce103x
Chystám se číst74x
Chci si koupit11x
dalších seznamech1x