Nikdy nevíš

Po úspěchu psychologického thrilleru Stále nezvěstná přichází jeho autorka s dalším mrazivým příběhem. Sára Gallagherová touží celý život po jediném – dozvědět se něco o svých biologických rodičích. Po letech se jí konečně podaří dostat se jim na stopu, to, co zjistí, však nečekala ani v nejhorších snech. Matka jako jediná oběť sériového vraha, která mu dokázala uniknout. A otec? Co když v Sářiných žilách koluje krev zločince? Zločince, který o existenci své dcery, potažmo vnučky, dosud neměl ani tušení? Od toho okamžiku už Sara nepátrá, ale utíká – před minulostí, zvědavostí veřejnosti i senzacechtivými novináři…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142101/nikdy-nevis-Jn4-142101.jpg 4.1181
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

Never knowing, 2010

Kniha Nikdy nevíš

BariEli
23.12.2020

Čtivé, napínavé, ale místy až trochu přepálené. Ale i tak doporučuji, je to zajímavá knížka.

berila
26.08.2020

Výborně zpracovaný zajímavý námět. Jen ten závěr mi trochu nesedl, ale určitě doporučuji k přečtení.

moudivlacek
02.06.2020

Skvělý psychologický román, v kterém není nic tak jednoznačné, jak se to naoko jeví. Každopádně hlavní hrdinka Sára - to je tedy případ. I když na druhou stranu chápu, že adoptivní děti hledají své biologické rodiče, Sára tím rozpoutá "peklo".
A bohužel jsou tu tací, navenek "neviditelní", kteří se rozhodnout toho využít ve svůj prospěch stůj co stůj.
Knihu doporučuji.

Anina91
25.04.2020

Krasna knizka,dobre se cetla. Prekvapujici zaver,ale tentokrat jsem ji necetla se zatajenym dechem,jako Stale nezvestna...

ivana1924
13.04.2020

Tak nějak nevím co napsat. Jako od půlky to začalo odsýpat, ale...... no nějak nevím. Číst se dala, i když u mne nebylo to ....něco...co chytne a nepustí.

Tess.96
21.02.2020

Nemůžu si pomoc, ale autorčina prvotina se mi líbila daleko více. Do tohoto jsem se nemohla vůbec pořádně začíst a celkově mi to přišlo příliš zdlouhavé a natahované. Navíc postava sériového vraha se tam neukazovala natolik, aby pro mě jako čtenáře byla zajímavá. Za mě je to prostě průměr = nic moc.

jan6775
04.02.2020

pěkná kniha napínavá od začátku až do konce.

Aghatte
31.08.2019

Vypadalo to slibně, ale od půlky knihy už jsem jen přeskakovala. A taky jsem se bála :-)
Hlavní hrdinky mi bylo líto, v adoptivní rodině neměla na růžích ustláno (skončila u psychiatra mnohem dříve, než se do toho vložil masový vrah). Opět se musím opakovat, že kolikrát člověk "pochopí" spíše ty magory, a dokáže je i v skrytu duše politovat, než rádoby normální rodiče, které ale páchají na dětech nevratné zranění.
Vytáčel mě Evan, nesnáším kladné a za všech okolností chápavé hrdiny-muže snů, a stále jsem z jeho strany čekala nějakou zradu. Ta přišla v tak překombinovaném závěru, že mi to zkazilo celkový dojem na 3 hvězdy.

sérioví vrazi

Chevy Stevens (p)