Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Za sérii Royalove moc děkuji.
Byla vše co mě v knihách baví.
Všem ji doporučuji ,nebudete litovat.
Díky Erin Watt.

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Kdybych porovnávala tak možná slabší než předchozí díle,ale nechci.
Takže opět jsem velmi nadšená a poslední díl si určitě nenechám ujít.

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tak to byla vážně knižní jízda se vším všudy.Steve byl manipulátorsky hajzlik jak jsem předvídala,ale až tak?
Celá tato série mě opravdu nadchla a určitě se k ní ještě vrátím,protože byla čtivá a velmi návyková.

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Že byl první díl pecka...tak druhý je bomba.Opět dávám samé hvězdy protože toto je vážně hvězdná série.No a ty konce....to snad není možné.
Vůbec neváhejte a poďte si mě přečíst.

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Co víc napsat...těch hvězd pode mnou je opravdu hodně a já se k nim musím přidat,protože tato knížka je naprosto úžasná, čtivá,zábavná a napínavá ...o to se postaral konec.Jsem ráda,že mám pohromadě všechny díly této skvělé série ,protože jinak bych si ukousala nechty nedočkavostí abych zjistita jak děj bude pokračovat dál.
Určitě moc moc doporučuji,tyto Royalove si prostě musíte zamilovat a Ellu obdivovat.

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Milý a krásný příběh ještě s hezčim koncem pro děti a mládež.A protože nic z toho už nejsem tak mě to úplně nedostalo.Tyto spisovatelky to umí o hodně víc,protože Roylove byla naprostá pecka...tam to mělo neuvěřitelnou energii,vzrušení a nepředvídatelný děj.
Každý hledáme v knihách to své a já to v této bohužel nenašla.

13.04.2021 2 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Určitě umí psát lepší a poutavější příběhy,ale kdo nemá slebé chvilky?
Tato autorka nas zásobuje takovou zpoustou knih,že žasnu nad tím jestli taky dělá něco jiného než,že píše.
Mě se to líbilo i když to úplně wau nebylo,ale stejně si každou její novou knížku přečtu.Ona prostě ví jak se ramantika píše.Diky

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Netopýrek1985 nejsi jediná čtenářka,které se to líbilo.
Mám tuto autorku moc ráda,protože je určitě mimozemšťan,když píše takové příběhy.
Vždy se těším co si na nás zase vymyslí a vždy mě moc překvapí.

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

To mě fakt bavilo už jen to ,že jsem si mohla vybrat odkud začnu knížku číst...ze předu nebo ze zadu???????
Příběh byl moc pěkný a oba sourozenci mě přirostli k srdci.
Hárt to opět zvládl na 1. pro mě je to od něho asi zatím nejlepší knížka.

Milostná aféra Milostná aféra S. J. Hooks

Bylo to moc pěkný,zábavný,romantický a sexy.Profesor Stephan je horlivý pako...moc mě bavil.Ta jeho nezkušenost a najivita byla vážně zábavna.Bylo osvěžující i to ,že se konečně v nějaké knížce vyměnili role...ona ta zapálená, odhodlaná a velmi zkušená a on,no posuďte sami.
Určitě si zaslouží tento příběh pokračování,ktere si já rozhodně nenechám ujít.

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Ukončení této naprosto úžasné série hodnotím jako mňam.Moc jsem si to užila a ne jednou...Naprosto doporučuji.

07.04.2021 5 z 5

Pouta z pavučin Pouta z pavučin Markéta Harasimová

Ach jo...to bylo tak zbytečně z d l o u h l a v ý ý ý.Mit ta knížka tak o půlku míň stránek byla by mnohem čtivější a příběh by byl víc zajímavější.Moc jsem se nutila do čtení, přestože příběh měl velký potenciál, nebyl vůbec špatný.I když mám ráda eroticke příběhy tady mě rušili,hlavně ty co se netýkaly hlavní hrdinky.
Zklamaná úplně nejsem,ale nadšená taky ne.

07.04.2021 2 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Chceš mít příjemný den s knihou tak sání po této. Ví umí příjemně překvapit zajímavým příběhem, úžasně popíše hlavní postavy jejich emoce touhy a sny.Vždy má pro nás připravený nějaký zkrytý děj ,který je málo kdy předvídatelný.
A proto vůbec neváhejte čeká na vás veliká láska,smutek,zlost vzájemná chemie ale i pobaví.

04.04.2021 5 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Tato dvoudílná veliká čtivá knížka byla pro mě úžasná.
Stránky,kterých bylo opravdu hodně se mě sami otáčeli a hltala jsem příběh jak smyslu zbavená.
Moc se mě líbilo jak autorka vystihla celebritu jako člověka,který může prožít krásný milostný vztah a zachovat si soukromí,i když bez boje to nejde.
Nenechte se odradit od těchto mega tučnych knih,protože po dočtení si řeknete a to už je konec,já chci ještě....

03.04.2021 5 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

No vážně,tato autorka má úžasné epilogy.
Vždy se těším na poslední stránky ,které dají celému příběhu tu pověstnou třešinkou na dortu.
Krásný příběh,který vam vyloudí úsměv na tváři.
Žádná divočina jen příjemné čteníčko,které vás pohladí po duši.

03.04.2021 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Boží,poslední slova v této knížce to vystihuji.
Příjemný,klidný a láskyplný příběh.Žádne velké zvraty nebo tragédie jen plynulý příběh, který vám vykouzlí úsměv na tváři.
Proč ne?

02.04.2021 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

PS:Jo taky jsem ho nesnášela!!!!
Pak mě ho bylo strašně líto a pak jsem ho milovala.
Neváhejte a nenechte si ujít příjemný,napínavý a lásky plný příběh.

30.03.2021 5 z 5

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

Fakt nevím co napsat nebo co si o té knížce myslím.Začatek jsem opravdu kousala a to hodně ztuha...co to proboha je,o čem to celé bude,jak to může skončit,co nám tím autorka chce zdělit?
Druhá půlka byla už zřejmější a přestala jsem kousat a začala polikat.Nakonec to nebylo úplně o ničem a docela jsem se pobavila.
Takže úplně zklamaná nejsem ,ale další knížky už si nepřečte,ale jak se říká nikdy neříkej nikdy????

28.03.2021 1 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Jejda...domácí násilí je pro mě asi to nejhorší co se dá na ženě spáchat.Příběh popisuje jak dokáže,žena silná být aby ochránila sebe a své dítě před tyranem a hlavně začít důvěřovat někomu dalšímu i když on sám má své vlastní démony.

27.03.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Tohoto kluka si okamžitě musíte zamilovat.Těžky život,kterým si prošel ho sice poznamenal,ale jinak je nesmírně úžasný a ke všemu panic....
Moc pěkný příběh lásky,který se vám bude chtit číst pořád dokola.
Mám ráda příběhy na pokračování o kamarádech , kteří se v knížkách prolínají jako by to byl jeden příběh.
Teď už jen zbývá zase čekat na dalšího,chjooooo.

27.03.2021 5 z 5