Padlý dědic ekniha

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí. Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat. Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět. Možná má pravdu. Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout. Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku. Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže. Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385590/big_padly-dedic-5h1-385590.png 4.1776

Royalové / Royalovci 4.

Vydáno: (ekniha), Baronet

Fallen Heir, Tarnished crown, 2017

Kniha Padlý dědic

Erika017

Nebylo to tak dobré jako původní trilogie, ale i tak to bylo dobré. Příběh o Gideonovi mě moc nebavil, ale vyprávění o Eastonovi bylo už lepší. Jsem zvědavá, jak to dopadne protože, stejně jako u předchozích dílů, to skončilo velmi velkým a překvapujícím odhalením. Doporučuji

buffy5235

(+ SPOILER) Asi budu jedna z mála, která si myslí, že Padlý dědic byl lepší než Papírová princezna, ale podle mě opravdu ano. Líbilo se mi poznat Eastona z jiné strany, kde není jen hloupý alkoholik, ale i člověk co se dokáže zamilovat do normální holky. Ella mi v této knize přišla jako rozmazlený fracek a její kamarádka, kterou jsem v žádné z knih neměla ráda, zrovna tak. Ale těch kapitol s nimi stejně nebylo moc. Sice to není nejlepší knížka, ale pobavila jsem se. Novela Poskvrněná koruna o Gideonovi byla taky celkem dobrá. Dávám 4 z 5.

ivetapl
21.12.2021

Bože můj. Nemůže jedná kniha skončit normálně?!
Tyhle knihy jsou tak psychicky náročný, že to ani hezký není.
Čeká mě poslední díl, ale než se do něj pustím, budu to muset něčím proložit.

Padlý dědic je o Eastonovi a Hartley.
Easton se choval občas jako naprostý idiot. Dělal věci a nemyslel na následky. On je uvnitř...zlomený? Řekla bych.. A nikdo si toho nevšiml. Proto je mu asi Jedno, co udělá a spoléhá na své jméno. Jenže ne vždy je fajn vytahovat jméno Royal... Třeba jako před otcem Hartley. To je solidní magor....
Hartley má tajemství, ale neudělá dobře, když se o něm zmíní Eastonovi. Pak totiž následuje spád šílené události a je konec. A jakože wtf?!
Ela se v téhle knize chovala jako totální fúrie a opravdu mě vytáčela. A to jsem ji měla ráda.

No. Asi by mi nevadilo, kdyby to skončilo prvotni triologií a Elle a Reedovi.

denniys
16.12.2021

Příjemná změna.. novela o Gideonovi mě úplně nezaujala, příběh Eastona byl lepší.. jinak je to prostě stejná kvalita jako u předchozích dílů

Alča25
14.11.2021

Za mě zatím nejslabší kniha série, i když stále čtivá. Příběh Gideona a Savany mě tam trochu rušil. Možná by byla lepší samostatná kniha...

anna7852
31.10.2021

Tak tohle jsem nečekala,podezření sice bylo,ale úplně jinam.
Každopádně další skvělý díl,
Tahle série se řadí do mých TOP

Petraj365
29.10.2021

Tak to byla jízda. Přečetla jsem to jedním dechem. Není to klasický příběh drsňáka a holky která se šíleně do něj zamiluje. Za mě nejlepší díl a hned jdu na poslední

Barbara182
11.09.2021

První část s Gideonem a Savannou se mi moc líbila a mimo jiné dává hezké varování, jaké následky můžou mít v dnešní internetové době "nevinné" sexy fotky poslané přes mobil. Druhá část knihy s Eastonem už však byla zase smutnější a zašmodrchanější (holt Easton, který řeší trable alkoholem :-(. Mimochodem za ten konec si Erin Watt klidně může říkat Královna dramatu :-)