Jejunka Jejunka komentáře u knih

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Já tyhle autorky prostě žeru. Strašně jsem se na tu knihu těšila a mrzí mě že už je konec. Si to pro klid duše snad přečtu ještě jednou. K postavám Reeda miluju a Charlotte je vážně řádně praštěná ženská

14.03.2020 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Série byla dobrá. Poslední díl byl fajn. Jen mě teda vytacela ta holka, v reálném světě by chlap neměl tolik trpělivosti. On byl teda zlatíčko a myslím, že takový snad ani neexistuje. Ale pohádka krásná

05.02.2020 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Zatím se mi líbí každý díl téhle série.

31.01.2020 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Za mě dobrý. Už čtu omyl. Těším se na všechny díly

29.01.2020 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

No páni, tenhle příběh mě dostal. Tolik falše, tolik zvratů, tolik všeho. Myslím, že můžu s čistým svědomím zařadit tuto knihu mezi mé TOP knihy.

21.01.2020 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Je to psané jinak, to se dalo čekat. Ale prostě film miluju a na tuhle knihu jsem se těšila. Jsem spokojená, i když se občas četly pasáže hůř někdy líp. Tohle nejde hodnotit jinak než 100%.

01.09.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Moc jsem se na knihu těšila a jsem opravdu spokojená. Tohle jsou knihy ke kterým si dokážu představit že se vrátím. Vicious byl fakt top. Tohle teda byla taky dost dobrý. Teď se už trepu na třetí díl

21.06.2020 5 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Četla jsem hodně knih a tahle patří k mým třem top knihám. A komu jsem půjčila ten měl stejný názor. Prostě wow! Možná ptz jsem ještě nečetla žádný příběh typu nevlastní sourozenci. Tuhle jsem si užila a fakt jen tak nezapomenu, určitě budu číst znovu.

14.11.2019 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Takové knihy mám ráda. Je to rychle čtení a těšíte se na každou další stranu. Já se těším teda na další díl! Je jasné předem jak to dopadne a je jasné že to bude plné sexu, proto si snad tu knihu člověk pořídil, aby vypnul a odreagoval se. Žádné hlubokosahle myšlenky ale krásny sladký příběh

14.05.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Moc se mi knížka líbila, hodnocení dávám až po delší době, kdy se mi kniha uložila v paměti narozdil od jiných a těším se na dvojku až bude volná v knihovně.

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Ach doufám že bude pokračování s o'connorem. Má to k tomu předpoklady. Jinak díl byl fajn a líbí se mi z jakého prostředí to bylo. Četlo se to dobře a rychle. Za mě spokojenost

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Čtivé a vtipné. On byl teda puberťák a v mozku mu to funguje jinak, ale já mám pocit že ve všech chlapech je kousek puberťáka po celý život. Doufám že tato série bude mít po Zůstaň pokračování.

Šéf Šéf Vi Keeland

Tato kniha patří k mým třem top knihám. Přeskakovani do minulosti jsem ze začátku nesnášela, ale pak když dej nabiral tempo.... Užila jsem si každý řádek. Dávala jsem číst jiným a všichni máme stejný názor. Šéf je prostě super, už jsem ji četla potřetí za 10 měsíců.

14.11.2019 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Ja mám prostě tuto autorku ráda. Každá její kniha mě potěší. Jsem spokojená s příběhem, fakt dobrý.

04.08.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Druhá kniha co jsem četla a přišlo mi to dost podobné ty příběhy s knihou Neprofesionál. Stejné opakování slova prcinky lezlo občas krkem ale to je spíš chyba v překladu. Jinak vyloženě oddychovka přečtena za pár hodin.

21.06.2020 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Na to jak jednoduchy pribeh byl se to cetlo rychle a velice dobře. Za 5 h bylo po vsem az mi to bylo lito. Byla jsem prijemne potesena. Uzila jsem si to. Sice turbulence byla lepsi. Ale tohle bylo na odpocinek fajn

09.06.2020 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Já tuhle autorku miluju. Knihu jsem přečetla moc rychle, až mě to mrzí. Určitě si ji přečtu do půl roku znova. Ani mi nevadila slovenština i když jsem bojovala se slovíčka občas. Děkuji, tak jsem se těšila a splnila očekávání nad rámec. Bude asi v top pětce. Rozhodně doporučuji.

28.05.2020 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Já se pobavila. Líbila se mi Alex, trošku jsem se v ní viděla tím veselím kolem a energii, kterou měla. Konec se dal očekávat, ale přesto příjemné čtení, ale na mě krátké. 5h četby, četlo se to opravdu samo.

23.03.2020 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

To bylo sladký až jsem celá na měkko. Opět jsem byla překvapená, autorka umí prostě příběh dobře zauzlovat a ještě lépe se z něj vymotat. Archer, Leo a teď Kyland, těším se na poslední díl.

27.02.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

první půlka, popis jejich dětství, se četl dobře, ale musela jsem se tím překousat. Druhá půlka měla větší dynamiku. Občas mi vadila rozhodnutí, která ona učinila, ale na druhou stranu si všechny své chybná rozhodnutí posléze uvědomila a já ji v duchu říkala ty kr*ávo jedna. Takže jo užila jsem si to. Ale není to můj top. Bonusové body jsou za jiné prostředí, mafii a prostituci.

27.02.2020 5 z 5