Jeanine8 Online Jeanine8 komentáře u knih

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Jako jo.....Jak bylo uvedeno níže, téma již několikrát sepsané...Jenže....Tohle bylo tak ČTIVÉ! :-) Autorka se mi opravdu trefila do noty.....Vtipné, milé, inteligentní! Kniha bude patřit mezi mé oblíbené.

07.04.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Emotivní kniha....

07.11.2020 5 z 5

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

Myslím, že tuhle knihu si budu dlouho pamatovat.....Je celkem těžké popsat pocity, které jsem při čtení měla. Kniha neskutečně romantická, ale i "krutá"...Jsem moc zvědavá, jak si autorka poradí s dalšími díly. Mít v hlavě takové myšlenkové pochody musí být mazec :-)

27.08.2020 5 z 5

Zmiz Zmiz Mary Burton

Burton je ve formě.

17.03.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Mno, tak tohle mě hodně bavilo!

20.02.2024 5 z 5

Taková, jaká jsi Taková, jaká jsi Beth Moran

Natočte někdo seriál, prosím!

09.11.2023 5 z 5

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir

To byla jízda, uff!

20.10.2023 5 z 5

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

Kniha nedá čtenáři vydechnout, napjatá jsem byla až do konce - doporučuji.

18.07.2023 5 z 5

V mlze V mlze Vanda Tomasová

Tak mě kniha vůbec neoslovila, všechny postavy mi v podstatě lezly na nervy a celé mi to přišlo nějak v křeči.... Druhý díl asi vynechám.

16.02.2023 2 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Kniha byla občas trochu chaotická, asi překlad…Jinak ji řadím mezi lepší pohádky pro náctileté….Jedna poznámka nakonec: slovenská verze má mnohem hezčí obálku, ale nebudu to brát osobně (nedělejte z nás příště takové pipky, dík)!

14.02.2023 4 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Kniha milá, oddechová, příjemná.....Pro fandy Colleen, určitě nutnost ji přečíst...Ale tentokrát to není nic, co by Vás "rozebralo", přece jen je to určeno pro mladší čtenářky a to kniha splňuje - proto nedávám nižší hodnocení. Colleen zde nejde úplně na dřeň, jako v jiných knihách, na její poměry "lehčí" čtení, konec spíše pohádkový :-)

07.01.2023 4 z 5

Rozcestí osudu Rozcestí osudu Emilly Ross

Často se mi nestává, aby mě knihy tohoto typu překvapily, ale zde se to autorce asi v necelé polovině příběhu podařilo (ten konec zase až tak překvapivý nebyl, díky jedné indicii na začátku) a to tu knihu celkem odlišilo a udělalo zajímavou. Co se týká vztahu mezi hlavními postavami - zde najednou bylo vše hrozně překotné a hrrr, proto 4 hvězdy.

03.01.2023 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Jak již zde bylo zmíněno, číst začátek bylo lehce vyčerpávající.....Po prvních cca 200 stránkách jsem si říkala, že x těch dalších asi nedám......Ale jakmile autorka spojila ústřední dvojici, začalo to vše dávat větší smysl a najednou těch dalších skoro 600!!! stránek uběhlo jako nic. Maas tentokrát netlačila tolik na pilu a ta romantická linka se hezky pozvolna rozvíjela a byla pro mě mnohem víc uvěřitelná, než ve Dvorech. Jak mi Bryce lezla ze začátku na nervy, tak na konci to byla hrdinka dle mého gusta, o Huntovi nemluvě, ten byl super od začátku. Spisovatelka si ještě nechala ohledně hrdinů pár třešniček na dort pro sebe a mě zajímá, jak se bude vztah vyvíjet. Takže na druhý díl se těším, byť jsem na začátku měla opačný názor a hrozilo, že knihu odložím.

16.10.2022 5 z 5

Zrádná říše Zrádná říše Julie Johnson

Jasný!! Taková romantická, naivní pohádka pro puberťačky......Ale já si sérii moc užila...Autorka si krásně hraje s pocity, umí je slovy popsat a vyjádřit opravdu do hloubky.....Je to kniha nejen o lásce, ale také o zodpovědnosti a přátelství...Někomu se zdála hrdinka moc plačtivá, ale ono jí přece bylo 20! Kdo by takový nebyl, kdyby byl uvržený do takovéto situace, chápala jsem to.....Kdo se tedy chce na chvilku ocitnout v romantické pohádce, má s touto serií možnost :o).

31.10.2021 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Myslím si, že kdo má rád fantasy a romantiku, bude spokojen......:-)

22.10.2021 5 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

Tak tohle bylo úchvatné..... Nešlo odložit.....Čekat na druhý díl bude nekonečné!

23.03.2021 5 z 5

Tajuplná žena Tajuplná žena Nora Roberts

Super vtipné rozhovory :-)))

04.11.2020 5 z 5

Fake Fake Arno Strobel

Parádní jednohubka!

02.04.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Whitney měla chuť napsat si pohádkovou slaďárnu, ale asi ji tlačil čas

08.02.2024 3 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Pro "swingers" typy asi ideál...

01.11.2023 1 z 5