Tajuplná žena

Elizabeth se stane svědkyní brutální vraždy, za níž stojí mafie. Žena se obrátí na policii a naivně věří, že ji právní systém ochrání. Žije pod falešným jménem na zdánlivě utajené adrese. Nemá představu o tom, že dlouhá chapadla mafie sahají i do policejních sfér a že místo, které mělo být pro ni bezpečným útočištěm, se změnilo ve smrtící past....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285329/big_tajuplna-zena-YzB-285329.jpg 4.4133
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Alpress

The Witness, 2012

Kniha Tajuplná žena

Kaduri
25.04.2021

Knižku som čítala na základe pozitívnych komentárov tu - na Databáze kníh. A... musím na vás dať častejšie:).
Hlavná hrdinka bola presne podľa môjho vkusu - nadpriemerne inteligentná introvertka, ktorá tápe v oblasti medziľudských vzťahov a sociálnych kontaktov. Pridajte k tomu ďalšie sympatické postavy, vtipné dialógy, svižný dej a dostanete v danom žánri veľmi podarené dielko:).
Odporúčam.

Jeanine8
04.11.2020

Super vtipné rozhovory :-)))

bekule
30.09.2020

4,7
Drsná hasička Rowan v Zahráváš si s ohněm , je pro mě stále nejlepší ženská postava od NR ,tedy mimo nepřekonatelnou Dallasovou, ale ani geniální ajťačka a hackerka Liz mě nezklamala. Ani té romantiky tady nebylo přehnaně moc, zábavné bylo postupně se společně s Elizabeth Liz Abigail seznamovat s obyčejným životem. Bavilo mě její vaření a sžívání se s Brooksem a celou jeho rodinou, nebo mnohojazyčná komunikace s psím miláčkem . Jen škoda že závěr knihy oproti napínavému akčnímu začátku proběhl až moc v poklidu.

Lucuschka
15.11.2019

Moc hezká kniha pro oddechové čtení - trocha napětí i romantiky... Doporučuji všem, kteří/které si chtějí přečíst kvalitní příběh bez zbytečného přemýšlení nad zbytečnostmi. Stránky lehce plynou a s nimi i příběh.

knihomolkadorfa
05.07.2019

Příjemné čtení, kdyby byla o pár desítek stránek kratší, ničemu by to nevadilo.

mako275
07.02.2019

vynikajúca kniha, vrelo odporúčam :-)

Skalara
15.11.2018

Skvělá kniha. Ráda ji mám ve své knihovně.

veveronka
25.02.2018