jarmila7388 jarmila7388 komentáře u knih

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Odychová kniha,ale i poučná trochu jak Hviezdy nám nepřáli.Člověk se víc dozvěděl co je to Cystická Fibroza.

15.12.2020 3 z 5

Když vraždí děti Když vraždí děti Stephan Harbort

Myslela jsem,ze to bude lepši,ale byli to jen přibehy déti co nebyli uplné normalni.A byl to takový dokument o uchylkach tech detí.

19.11.2020 1 z 5

Kočka na cestách Kočka na cestách Hiro Arikawa

Trochu sem si poplakala není to špatný mám kocoura 9 letýho taky bych asi našla co nejlepší paničku kdyby něco.

08.11.2020 4 z 5

Skryto v Paříži Skryto v Paříži Corine Gantz

Zase odechovka nic moc zapletka slaba tak fakt pro ženy starsi.Ale, nebyla uplne tak spatna.Za mne da se to čist.

06.11.2020 2 z 5

Zážitky z karantény Zážitky z karantény Halina Pawlowská

Četla jsem od ní i lepší,ale pochmurna doba si asi žádá knihu bez vtipu a smíchu anekdot.

23.09.2020 3 z 5

Deník ze dna Deník ze dna Tomáš Řepka

Kniha se mi líbila jak to bilo napsané nemazal chleb na rty.Z Tomáše frajírka se stal chlap.Trochu toho ponížení potřeboval.A dnes snád, když si děla licenci na trenera vychová slušné fotbalisty.Myslím,že ta knižka nebyla poslední.Je to amater co spisovatel i cestopisy by moh psát.Fandím mu i když nejsem Sparťanka.

09.09.2020 3 z 5

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Knizka pro nactilete ani špatná ani z nejlepsich proste o životě. Asi bych tam dala vic jak se žije ve FLorencii. Móda, jídlo. Umění.

01.07.2020 2 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Dobrá knížka čtiva ,odechovka chtělo, by to třetí díl .Promoce atd.

28.06.2020 3 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Hezká odechovka myslela jsem,že to bude víc romantické,ale bylo to dost zapletené.Dá se to číst.

22.04.2020 2 z 5

Ta, která se dívá Ta, která se dívá Marie Hermanson

Kniha nepatří k tím nejlepším dá se číst,ale patří do psychologické drama. Nejdřív úplná nuda potom když začne mít spád se sexem tak musíte číst dál.

20.02.2020 3 z 5

Gardedáma Gardedáma Laura Moriarty

Dobře čtena kniha oddechova.Na dnešní dobu.Pro mladé lidi, aby vedeli jak se žilo v minulém století v Americe.

27.01.2020 5 z 5

Z kopce do kopce Z kopce do kopce Kateřina Dubská

Výborná kniha oddechová taky k zasmání.Poučná jak chovat kozy,slepice a jake byvali zabíjačky na vesnici.Jásem z paneláku,ale pamatuji jak táta dělal ze sousedama za komoušu zabíječku v práčovně.A bylo to podobné jak z přípravou tak z alkoholem.

21.11.2019 4 z 5

Život v Paříži, můj splněný sen Život v Paříži, můj splněný sen Lisa Anselmo

Nebylo to špatný,ale stále dokola tam bylo jak ji plesnivý byt jak z přateli jsou na jej bytě na někoho bytě jedí pijou nic zamilovanýho.

15.11.2019 2 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Nebyla to špatná kniha.Vadilo mi,že sem tam prolínala součastnost z minulostí socializmus, někdy jsem nevěděla kde jsem pravě ze Svatoplukem.

15.06.2019 3 z 5

Deník coury Deník coury Marie Kratochvílová

Náhodou celkem dobrá kniha žena,která chce žít na úrovni a vyděláva si sexem zakaznikov si vybíra mezi bohatými když má dost našetřeno chce z tím zkončit vybere si správnýho chlapa z kterým chce mít dítě. Na konec si ho vybere a splní se ji po čem toužila.

27.05.2019

Námluvy s kocourem Námluvy s kocourem Melinda Metz

Výborná odechovka vtipná i poučná jaký mohou být sousedi od vedle.Naši mazlíčci jaký mohou být a co mají v hlavičce.A taky ,že můžeme změnit svůj život v lepší když to zvíře máme.

18.05.2019 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Dobrá knížka čtivá na konci napínavá některé časti zbytečné na kole po Kodaňi.Víc bych tam dala prostoru pro Hygge v interieru domova,obchodě.

26.02.2019

Vražda není hra Vražda není hra Alan Bradley

KNIHA JE DOBRÁ AKORÁT TAK PRO MALADŠÍ ROČNÍKY.

17.01.2019 4 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

(SPOILER) Dobře se to četlo akorát ty vraždy byli absurdní alergie na arašidy to jde.Otravu na potkany dát do slánky neumím si to představit nechávame to v originálu.Ženy jsou opravdu někdy blondýny.

13.09.2018 3 z 5