jarmila7388 Online jarmila7388 komentáře u knih

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Na začatku nic moc potom se to rozjelo, když serźantku Ivesovou prevelili jinam.Kniha z troškou napětí z přidavkem hororu opisu mrtvých žen.Dobře se to čte. Těším se na druhý díl.

23.09.2021 4 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Ne,že by mi dělalo problém severské mena.Ale přítomnost míchat z minulosti a tam se orientovat kdo je kdo. Byl problém.Dost drastické popisy vražd.Takove moc zamotané a očekávání kdo je vlastně koho vrah.

30.08.2021 2 z 5

Zrůda v mé posteli Zrůda v mé posteli Ann River

Nejdřív kniha jako nic moc.Potom se to začalo přečetla jsem to bez dechu tyhle knihy fakt nějak nemusím mám z nich hrozný pocit a ještě vìc, když se to odehrává v naší zemi.Ale děje se to ne jen v USA a nejvíc celebrity,polilitikove bohatý nevědí co od nudy dělat zkažený svět.

13.08.2021 4 z 5

Fotograf ztracených Fotograf ztracených Caroline Scott

Kniha se čte dobře je moc zamotana.Myslela jsem,źe tam bude v obsahu vîc toho jak bojovali v těch zakopech.Koho zajímá jako to vypadalo ty místa kudy procházeli.Potom jak lidi se snažili ty mesta obyvat.

06.08.2021 3 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Moderní pojetí hororu nebylo to zlé.Čtive škoda,źe se nemohli zapojit víc do toho dějů sousedi.Aby to bylo víc napínavé a hororové.

14.07.2021 3 z 5

Ženy z Bohnic Ženy z Bohnic Edna Nová

Nic moc taková prvotina. O tomhle místě. Teda Bohnicích se dá psát daleko víc a líp.

03.07.2021 1 z 5

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Kniha je zajímavá,ale takových jako je on jsou stovky.On vše překonal,ale většinou to končí nešťastně.Sila ducha se mu nemůže upřít.

23.06.2021 2 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Ne,ze by mně nebavila, ale když uź se tam připlet další detektivní Guis.Tak tím se to ještě víc zamotalo.A tím to bylo zdlouhavé.Za mně průměrná kniha

11.06.2021 2 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kniha v které se stále něco děje.A plná zvratů očekavaní.

08.06.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Kniha trochu slabší jak předchozí horory. Trochu podobně jak Květy nad peklem lIlaria Tuti.

04.06.2021 3 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

Mohlo to bejt drsnější víc o těch vraždách.

14.05.2021 2 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Kniha se na začátku špatně četla moc postav musela sem se vracet kdo je kdo z který rodiny. Těch postav duhařskych mohlo být víc a do děje jich vpravit uź dřív.

19.04.2021 3 z 5

Spící nymfa Spící nymfa Ilaria Tuti

Čtiva kniha od který se nemůžete odtrhnout. Trochu mně překvapilo,ze prostředí stejnê -lesy.Prastare zvyky až čarodějnictvi.Libilo se mi jak do dějů přišla slepá dívka ze psem.

15.04.2021 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Hezky napsaná kniha hlavně by si ji měli přečíst lidi, který chtějí zapomenout co bylo abychom sli dál.Nektere veci mě desili musela jsem přerušit čtení. K neuvěřeni co může udelát člověk človeku.Nikdy by smě neměli dopustit aby se to opakovalo v Dějinách lidstva.

11.04.2021 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Nic moc první dvě knížky byli lepśi.Tak čteni pro 15 léty deti.Hned na začátku bych dala drama.

06.04.2021 1 z 5

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

(SPOILER) Vynikající kniha.Obdivuji spisovatele jak to vše přežil a moh se rozloučit se svou źenou.A ona kdyby smě si to směli vybrat a umřít z úctou. Eutanazie by měla být už vsude uznanà.

29.03.2021 5 z 5

Pohlednice bez podpisu Pohlednice bez podpisu Imogen Clark

Kniha se dobře čte,ale myslím, že je pro starší populaci.

26.03.2021 4 z 5

Smrt a další šťastné konce Smrt a další šťastné konce Melanie Cantor

Dobře se to čte kniha plnà emocí někdy vede i k pláči.Kniha vystihuje muže který jsou plný narcismu a sebeckosti.

18.03.2021 4 z 5

Poslední Vánoce v Paříži Poslední Vánoce v Paříži Hazel Gaynor

Krasnà kniha jsem si poplakala.Nad tím jak se lidi dokázali mít rádi. Dnes se to vidí málokdy jen u lidi co jsou spolu 50-60let a pořád se drží za ruce.

10.03.2021 5 z 5

Zážitky rozvedeného muže Zážitky rozvedeného muže Ivan Galambica

Za mne fakt dobré povídky takové co fakt se stanou každý den i nám.Mi všichni se pousmějem nad tím,když jde o kamarády nebo zažitek z hospody z metra tramvaji.Jenže nekteré jsou na poklepáni na čelo nebo Bohnice už nepomůžou.

15.01.2021 5 z 5