Zážitky rozvedeného muže

Zážitky rozvedeného muže https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435701/bmid_zazitky-rozvedeneho-muze-eug-435701.jpg 5 35 12

Rozvod jako takový s sebou většinou příliš humoru nenese. Rozvodem ale dozajista něco končí – a něco začíná! Hrdina knihy Ivana Galambici je toho zářným příkladem, neboť po této neblahé události zažívá situace, které jsou někdy humorné, někdy tragikomické, sem tam neuvěřitelné, a někdy se čtenář neubrání, aby mu smíchy nevytryskly slzy. Některé autorovy povídky tak ne náhodou odkazují k tomu nejlepšímu, co bylo v české humoristické literatuře sepsáno, a k autorům, jako byl třeba Jaroslav Hašek. Ale hlavně, jak říká náš 45letý hrdina plnou vahou svých 100 kil: život je nádherný a smích je dar!... celý text

magnolia
23.09.2023 2 z 5

U této knížky jsem se zpočátku dobře bavila, později méně a od poloviny jsem si přála ať už to mám dočtené - byla jsem těmi zážitky rozvedeného muže docela předávkovaná. Autor/vypravěč je typ "srandista+svůdník” a dost často si "zapřehání" - to bývá u humoristické literatury vhodné a vítané, ale jednotlivé příběhy byly postupně stále více natahované dalšími a dalšími příhodami, s dalšími osobami a podrobnostmi, že to ani nebylo vtipné (autor taky dost machruje - každému poradí, ženy mu neodolají, to se fakt chvílemi až nedalo číst). Škoda, začátek byl fajnový.

EvaEma
31.05.2023 5 z 5

Geniální!!!!! Smála jsem se nahlas, odpočinula jsem si, pobavila se!
Půjčila jsem ji do všech stran, bavili se čtyřicátníci, šedesátníci, muži, ženy, bez rozdílu.
A mně osobně velmi pomohla překlenout období čerstvě po rozchodu/rozvodu - získat nadhled a bavit se! :-) Děkuji za tuto knihu!!!!!

Katka2501
08.04.2022 5 z 5

Skvělá kniha! Opravdu jsem se bavila, příběhy ze života, vtipně napsané, úsměvné i k zamyšlení.

ivunk
07.04.2022 5 z 5

Dlouho jsem se takhle nezasmála jako u této knihy. Někdy opravdu zůstává rozum stát nad lidskou rozmanitostí. Krátké, vtipné příběhy, až na jeden smutný, ale i to patří bohužel k životu. Skvělá oddechovka, vřele doporučuji pro pobavení. Další knihy od pana Galambici určitě vyhledám a těším se na ně.

Lucissia
30.01.2022 5 z 5

A já jsem se opravdu pobavila. Sice jsem knihu četla déle, než by si zasloužila, ale i tak paráda. Skvělé pro odpočinek. :-)

mysterygirl
22.01.2022

Nevim, jestli ctu stejnou knihu jako vy, ale me moc vtipna neprijde. Ani usmevna. Spis taková nijaka..o nicem

Martin466
02.02.2021 4 z 5

Svěží a vtipná kniha.

Magrata15
26.01.2021 5 z 5

Skvělé! Krátké vtipné povídky ze života. To jsem teď opravdu potřebovala. Opravdu hodně jsem se nasmála a tuto knihu doporučuji.

jarmila7388
15.01.2021 5 z 5

Za mne fakt dobré povídky takové co fakt se stanou každý den i nám.Mi všichni se pousmějem nad tím,když jde o kamarády nebo zažitek z hospody z metra tramvaji.Jenže nekteré jsou na poklepáni na čelo nebo Bohnice už nepomůžou.

denisa7430
17.11.2020 5 z 5

Parádní, nemělo to chybu. Upřímně jsem se zasmála. Některé zážitky byly až těžko uvěřitelné, ale jelikož i kolem mě chodí lidí "podivní", tak věřím, že tento rozvedený muž vše popisované opravdu zažil. Tyhle příhody může totiž vymyslet jen sám život!

Jordanka9
28.09.2020 5 z 5

Vynikající, humorné příhody.
Přečetla jsem na 2 zátahy .
Jelikož znám většinu z popisovaných lokálních reálií- tj. Hostivar, čistou náhodou jsem měla možnost potkat i autora, kterého jsem předtím vůbec neznala, o to větší je moje nadšení
o objevu nové tváře naši současné literatury. Rozhodně si přečtu vše, co Ivan Galambicu napsal

DariDerek
02.09.2020 5 z 5

Když bych se vás zeptala, kdy naposledy jste se od srdce zasmáli nad nějakou knihou, co byste mi odpověděli? Která to byla? Já bych řekla, že osobně se to stalo u knihy Zážitky rozvedeného muže. Absurdní situace, někdy velice politování hodné, ale přitom vtipné, směšné a brané samotným hrdinou s nadhledem a postojem ryze mužským, bylo naprosto skvělé čtení, které jsem si užila. A tak tady žijeme…

muži humor rozvod černý humor české povídky

Ivan Galambica
česká, 1974
2020  90%Zážitky rozvedeného muže
2014  64%100 000 slov: Antologie toho nejlepšího z nakladatelství E-knihy jedou
2013  100%Vymahač
2019  60%Ten den
2014  100%Vymahači

Kniha Zážitky rozvedeného muže je v