jarmila7388 jarmila7388 komentáře u knih

Vánoce mezi knihami Vánoce mezi knihami Rachel Burton

Za dva dní jsem přečetla knihu čtivá kniha trochu jsem nemohla přelousnout kdo je kdo.Skoda ,že se to stále odehrávalo v knihkupectví.Krom hotelu mělo tam být víc takových preklenutych věci.Tanec a hry v karty byli nudné.

24.02.2024 4 z 5

Prokletí hradu Mydlovar Prokletí hradu Mydlovar Martina Novotná

Dobrá detektivka ze zvláštními zápletkami.Trochu moc postav,někdy jsem se stracela v postavách.Ale možná by to chtělo díl Z Janovou Magdalénou. Atd.

21.02.2024 4 z 5

Suďte spravedlivě Suďte spravedlivě Emma Riedová

I když nečtu historické romány zaujalo mě to z nádechem detektívky a nesklamalo.Fakt dobře napsané o lidech pražských.

14.02.2024 4 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Až moc brutální vůbec to nemuselo být tak napsáno a ještě pravý vrah nebyl odsouzen.Cetlo se to dobře,ale zamotaný tak,ze vše jen smyšlené.

21.11.2023 3 z 5

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Napínavé i poučné jak z hystorii tak z anatomii. Kniha dobře čtiva trochu romantiky, hororu,zapletky těším se na další díl.

27.10.2023 4 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

(SPOILER) Nevím co si mám myslet kniha jako horor no i scifi trochu chaotické nevěděla sem v jakém okamžiku přesně umřela Leigh.A potom nevěděla sem co je ve snu a co je realita.Nejhorší kniha zatím od ní.

03.10.2023 2 z 5

Spálený zimou Spálený zimou Pete Zacharias

Doufám,že druhý díl bude lepší nebylo to nejhorší,ale mohlo tam být víc hororových událostí.Napětí,očekávani,střelby.A inspektorka Tess musí bejt drsnější.

29.09.2023 3 z 5

Mají v nebi skleničky? Mají v nebi skleničky? Martina Preissová

Martina to napsala moc hezky život obyčejných lidi.Jak za komunistu tak za demokratů pracovat se musí ne, že je to povinnost pro ně obživa,zábava koníček.Co by za to dali dnešní lidé za panelák být někde na vesnici.

02.05.2023 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Opět dobře napsaná oddechovka vynikající opsané prostředí příroda trochu historie Skotska jak oblečení tak i jídlo. člověk si až říká pokaždé,aby ten příběh nikdy neskončil.

08.04.2023 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Od začátku to bylo dost napínavé.fakt bomba.

04.04.2023 4 z 5

Sherlock Holmes a Rudá věž Sherlock Holmes a Rudá věž Mark A Latham

Dobře napsáno zase kopec zvratů tajností dedukce SH.Těším se na další kníhu z tyhle řady.

17.03.2023 4 z 5

Cyklista Cyklista Tim Sullivan (p)

Bavil mě i druhý díl nebylo to tak napínavé jak první,ale mělo to taky něco do sebe z jiného prostředí řeckých přistěhovalců detektív Cross zajimavá postava člověk by neřek,že koníčkem je hraní na varhany a cyklistika.

13.03.2023 4 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Kniha přečtená za pár hodin občas jsem vypla čtečku měla jsem strach.Fakt jsem nevěděla co je realita a co naháněcka z Amy.Prozatim druhá nejj kniha.Ale všechny všechny jsou dobré.

15.01.2023 5 z 5

Zubař Zubař Tim Sullivan (p)

Dobře čtivá kniha stručně napsaná.Spisovatel to neprodlužoval.Uplně jinéj detektiv který měl svojské metody,ale i vysledky pozitivné.Těším se na cyklistu.

10.01.2023 5 z 5

Sherlock Holmes a  Krvavá zrada Sherlock Holmes a Krvavá zrada Mark A Latham

Hrozně zdlhave zamotané nebylo to nejhorší ke čteni,ale četli jsme jíž lepší příběhy Sherlocka.

06.01.2023 3 z 5

Sherlock Holmes a Ztracená závěť Sherlock Holmes a Ztracená závěť George Mann

Výborna detektívka plná zvratů Holmes zase ze svým 7smyslem vydedukoval co by mohlo béjt, kdo by měl z toho nejvíc prospěh.A záhadně našel dalšího dědice.Ohromně ho bavilo pomáhat detektívovi ze Scotlandyardu.

11.10.2022 4 z 5

Malá lhářka Malá lhářka Lisa Ballantyne

Kniha z reálného života každý den se deji veci za zavřenýma dveřmi.I v normálních rodinách,ktery se tváří jakoby nic. A ještě horší,ze někdy manželka ví vše.Dobre to vystihla spisovatelka.Chtelo by to volný pokračování o chlapcich co zažívají ještě horší věci.

17.05.2022 2 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Kniha docela dobrá čtiva docela obsáhlé prostředí zapletene docela jsem se nemohla v tom vyznat měna děti v rumunstine.

08.05.2022 3 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

(SPOILER) Dobře napsané nejlepší z trojice série.Nebylo to tentokrát zamotane.Ale ani v nejlepším bych si netroufla tipnout sestru Jessyku,že je zatím.

08.04.2022 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Kniha zajimavá.Čtivá prostředí trochu jiné jak v amerických detektívkach.Těším se na další díly.Nejvíc na Tilly jaké bude dělat pokroky bejt samostatná a soběstačná.

04.03.2022 4 z 5