jarmila7388 jarmila7388 komentáře u knih

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Kniha zajimavá.Čtivá prostředí trochu jiné jak v amerických detektívkach.Těším se na další díly.Nejvíc na Tilly jaké bude dělat pokroky bejt samostatná a soběstačná.

04.03.2022 4 z 5

Mrtví umí mluvit Mrtví umí mluvit A.K. Turner

Schválně jsem si ji koupila tu knížku výborny výběr.Stredni až nejnižší třída v Británii. Drogy, zabíjení,gangy.To vše tam je realita.Bezdomovci na ulicích. Škoda měl by být Volný další příběh Cassandry a Policajtka.

01.03.2022 5 z 5

Tři ženy Tři ženy Jeff Abbott

Kniha dobrá,dej strašně propleteny myslela jsem, že nikdy se nedočkám rozpleteni co mají společne Beth a Bethany jak s americkeho filmu.

26.02.2022 2 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Jako vždy napinavé.Trochu hororové ,když to bylo jak živé duch chytnul za krk a oprátku dal přez krk.Jsem se zlekla,že hlavní hrdinka Mara umře.

22.01.2022 4 z 5

Slepý instinkt Slepý instinkt Andreas Winkelmann

Napínavé čtení,ale scény, když tyra holku,nebo pavouka dává mámě do kabelky bylo spiś hororové psycho.Vrchol to kousnutí do Franzisky pavoukem. Zavřela jsem knihu.

17.01.2022 4 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

S úplně jiného soudku napsáná kniha o Rozparovači líbila se mi jak byli popsané pitvy z lékařského hlediska za mně jednička.Hororu trochu málo.

07.01.2022 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Dobre napsaná kniha trochu prekombinovana,ale na to že od českÿ autorky palec nahoru snad bude pokračování o Laure a kolegovi Benešovi chtělo by to s Pražský kriminálky oba dva jsou jako postavy kriminalistu fakt dobrý.

15.12.2021 4 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

(SPOILER) SPÍŠ BYCH TO DALA JAK DETEKTÍVNÍ HOROR SAMA MRTVOLA.NĚKOLIKRAT JSEM TO I ZAVŘELA, KDYŽ UMŘEL ALEXIS.TAKOVÝCH KNIH BY MOH AUTOR NAPSAT VÍC.

11.12.2021 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Nejlepší část s trilogie.Človek se bál fakt,že hlavná hrdinka Jude umře.Hltala jsem to jedným dechem.

07.12.2021 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Tenhle druhý dîl mě zaujal vìc propletený ďej z její minulosti rodinou a novým parťákem. Dobré psycho. Už se těším na další díl.Jak si poradì z dalším případem.

03.12.2021 5 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

(SPOILER) Dobrá kniha trochu na začátku mi dělalo problém kdo je kdo. Ale potom to bylo psycho a musela jsem rychlo přelosknout,ze Stella není psychous,ze to co cítí k Isabele mateřský instinkt je pravda.

28.11.2021 4 z 5

Maska smrti Maska smrti Mads Peder Nordbo

První a třetí část mě úplně dostala to,źe je tam popsáne znásilňování žen v 70 letech. Ale je to i teď v 21stoleti.źe o Grónsko bojuje víc státu taky se nic nezměnilo.Amerika,Dansko China,Rusko.

24.11.2021 4 z 5

Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Judy Melinek

Lepší jak, který koli horor.Anatomie nemoci.Nenî to lehká práce a každý nemá na to žaludek asi musí být člověk predurčen to dělat. Žári 2001 popsané jinak. Človek už viděl spoustu filmů o tom spoustu članku.Tohle je úplně něco co šokuje kohokoli.

20.11.2021 5 z 5

Ledový strach Ledový strach Mads Peder Nordbo

První dil byl omnoho lepší zdlhavej dej.Zapletka výskum, léky proti zimě. Prostě nic moc.

12.11.2021 1 z 5

Prach jsi a v prach se obrátíš Prach jsi a v prach se obrátíš Chris Tvedt

Nečetlo se to zle,ale bylo to tak zamotané,źe už při druhém pachateli kterého z toho chtěli obvinit a nic se mi to už nechtělo číst.

01.11.2021 3 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Dobře čtiva knížka.Krasne prostředí Švýcarskych Alp.Dobre vystihnutá výroba čokolády aź se zbíháj chutě,ze to cítit na jazyků to iste ze syrama, které druhý ani mi neznámé.Libi se mi ta semknutost lidi v horský oblasti jak si dovedou pomáhat.

23.10.2021 4 z 5

Jen jeden život Jen jeden život Sara Blædel

Kniha se my líbila. Právě v dnešní době Menalita přistěhovalců komunita vůbec co patří k muslimům,źe nikdy nepostoupì ťakovymu životu jakým žijeme mi. Spisovatelka nemusela rozepisovat modelky Fotografa z Kodaně bylo to zbytečné.Mohla víc rozepsat Samrinu smrt.

19.10.2021 3 z 5

Říkej mi Princezno Říkej mi Princezno Sara Blædel

Jednoduchá zápletka z chlápkem co má rád sex z násilím.Rickovà jako policajtka co má intuicii.

06.10.2021 2 z 5

Smrt u zavěšený skály Smrt u zavěšený skály Gregg Dunnett

Kniha dost dobrá do poslední stránky akorát jsem nepochopila kdo vlastně zabíjel a jestli Teda Jess zabil svého otce.

01.10.2021 4 z 5

Zabije tě Zabije tě Charlie Gallagher

Bylo to trochu slabší jak první kniha. Ale dost čtiva trochu moc zamotané zbytečné dej jako teroristický útok.

27.09.2021 3 z 5