Skryto v Paříži

Ztracena ve Francii, v cizím prostředí, mezi lidmi, kterým sotva rozumí, se Annie vzpamatovává z náhlé smrti svého manžela. Jedinou jistotou v jejím životě je dům uprostřed Paříže, ve kterém se ukrývá před světem a který láskyplně opečovává, dům provoněný jídlem, protože Annie je nejen dokonalá hospodyňka, ale také nadšená kuchařka. Za žádnou cenu se milovaného domku nechce vzdát a když jí hrozí bankrot a vystěhování, rozhodne se do svého domova přijmout nájemníky. S příslibem nových začátků v Paříži přiláká Lolu, bývalou modelku, která s dětmi prchá od manžela, a záhadnou tichou dívku Altheu. Když se k nim připojí ještě nevyzpytatelný francouzský umělec a nesnesitelný Francouz s aristokratickým chováním, životem v domě to pěkně zamíchá. Annie chtěla zachránit svůj dům, ale brzy zjistí, že ještě naléhavěji potřebují pomoc její nové nájemnice – a možná by v průběhu mohla zachránit i sebe samotnou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/327469/skryto-v-parizi-o8F-327469.jpg 3.567
Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Motto

Hidden in Paris, 2011

Kniha Skryto v Paříži

Annkag

Bylo to milé letní čtení ale nemyslím že by jsem se k tomu nadšeně a s radostí vracela.
Postavy byly příjemně fádní s někdy dělali nebo říkali věci které nedávali moc smysl....ale koniec-koncov bez takýchto kníh by nebyli tie skvělé.

jarmila7388
06.11.2020

Zase odechovka nic moc zapletka slaba tak fakt pro ženy starsi.Ale, nebyla uplne tak spatna.Za mne da se to čist.

Linda007
28.09.2019

Uf to bylo dlouhý, ufňukaný a průměrný.

iva2423
31.08.2019

Celkem dobré letní čtení, ale useknutý, narychlo dopsaný konec . Předtím vše až zbytečně rozvláčné a závěr na pár stránkách, jakoby ve spěchu a bez napadu dopsaný. A hlavně naivní myšlenka, že lze človeka změnit , že se z tyrana stane díky psychoterapii úplně jiný manžel.

Marla
07.08.2019

Tak jsem se nechala nachytat na hezkou obálku a s vidinou, že bych neměla co číst na dovolené jsem toto dílko zakoupila. No a na konci krásné dovolené jsem knihu zanechala v pronajaté chatě pro další čtenáře....Nebylo to špatné čtení, ale takové nějak ztracené, nedodělané, něco chybělo, abych si knížku odvezla s sebou domů.

rozvera
07.01.2019

Žádný strhující děj, ale příjemné čtení, dobře vykreslené postavy. Nelituji času, který jsem u knížky strávila.

Mandlevest
25.11.2018

Moc příjemná knížka, připomínala mi knihy od P.Scanlan nebo C.Kelly, které jsem moc ráda četla. Je o přátelství, naději, lásce a taky o Paříži...Mám docela nacestováno, ale v této metropoli jsem zatím nebyla. Po přečtení této sympaticky optimistické knížky jsem výletu do tohoto krásného města blíž.

bigben
27.08.2018