Skryto v Paříži

Ztracena ve Francii, v cizím prostředí, mezi lidmi, kterým sotva rozumí, se Annie vzpamatovává z náhlé smrti svého manžela. Jedinou jistotou v jejím životě je dům uprostřed Paříže, ve kterém se ukrývá před světem a který láskyplně opečovává, dům provoněný jídlem, protože Annie je nejen dokonalá hospodyňka, ale také nadšená kuchařka. Za žádnou cenu se milovaného domku nechce vzdát a když jí hrozí bankrot a vystěhování, rozhodne se do svého domova přijmout nájemníky. S příslibem nových začátků v Paříži přiláká Lolu, bývalou modelku, která s dětmi prchá od manžela, a záhadnou tichou dívku Altheu. Když se k nim připojí ještě nevyzpytatelný francouzský umělec a nesnesitelný Francouz s aristokratickým chováním, životem v domě to pěkně zamíchá. Annie chtěla zachránit svůj dům, ale brzy zjistí, že ještě naléhavěji potřebují pomoc její nové nájemnice – a možná by v průběhu mohla zachránit i sebe samotnou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/327469/skryto-v-parizi-o8F-327469.jpg 3.655
Literatura světová, Pro ženy
Vydáno:, Motto

Hidden in Paris (2011)

Kniha Skryto v Paříži

rozvera

Žádný strhující děj, ale příjemné čtení, dobře vykreslené postavy. Nelituji času, který jsem u knížky strávila.

Mandlevest
25.11.2018

Moc příjemná knížka, připomínala mi knihy od P.Scanlan nebo C.Kelly, které jsem moc ráda četla. Je o přátelství, naději, lásce a taky o Paříži...Mám docela nacestováno, ale v této metropoli jsem zatím nebyla. Po přečtení této sympaticky optimistické knížky jsem výletu do tohoto krásného města blíž.

bigben
27.08.2018

Výborné letní čtení:-)

Dašička
21.06.2018

Super oddychovka na léto:)

BaNaMa
29.05.2018

Celkem dobrá oddychovka.

Alex.rrr
11.01.2018

UUUF, tak dočteno. Rozhodovala jsem se mezi 2 a 3 hvězdami. Příběh z Paříže…ok, ale neskutečně předvídatelný…, evidentně každá žena, co má existenční problémy doma sundá boty od Manolo Blahnika a jde čalounit nábytek a brousit parkety, že na to asi nemají… Přitom v knížce není toto vůbec potřeba zmiňovat. Další postava Lola – exmodelka z Ameriky, co doma bydlí v zámku… a třetí pipina je bohatá, protože šetří a nic neutratí. Do Annie se zamiluje její neskutečně bohatý přítel. Zázrakem přestane oplakávat mrtvého manžela, který ji podváděl a z kukly vyrazí motýl a pro radost, i když nemá peníze (okolo čeho se knia točí) si pro radost koupí Chanel NO.5 a vyhodí z lodi šátek od Hermése… Byly chvíle, kdy jsem se u knihy zasmála, ale celá mi přišla bez obsahu a za měsíc nebudu vědět o čem je. Autorka strávila příliš mnoho u Rosalind a Divokého anděla. Doporučila bych méně telenovel a čtení jen pro dívky na dovolené, kde fakt nemáte co jiného dělat..

Mermaid
31.12.2017

Dost silně osciluje mezi jednou a pěti hvězdičkami. Jedna je za nudný začátek, nesympatickou hlavní hrdinku, no a taky (jelikož zrovna tuto část Paříže znám poměrně dobře), za svevolne nakládání s realiemi. Autorka sice z Paříže tuším pochází, ale často jsem měla pocit, že popisuje úplně, úplně jine město, než jak ho znám, jen používá známé nazvy ulic.
Co se mi naopak hodně líbilo, bylo prokreslení většiny vedlejších postav, jejich uveritelnost, jen škoda, že ten závěr byl tak unahleny.
Slabší 4*, ale nebylo to špatné, kniha s příběhem kvalitativně roste

KatkaHutyrová
09.09.2017

Moc krásné, oddechové čtení, které má styl a atmosféru. Hodnotím plným počtem hvězdiček.
Je to nenáročná, avšak velice čtivá kniha - mimo jiné o tom, jak důležité je skutečné přátelství. Romantické duše si přijdou na své. :-)

Autor knihy

Corine Gantz