Deník coury

Deník coury https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394649/bmid_denik-coury-kyY-394649.jpg 2 27 27

Tereza je osamělá, atraktivní společnice, které ke štěstí zdánlivě stačí pouze peníze, luxus a sex. Před světem a rodinou úspěšně předstírá, že se živí jako účetní. Její bizarní způsob života je plný zapeklitostí a mnohdy až komických útrap. Začtěte se do jejích pikantního deníčku a zjistěte, jak to s Terezou nakonec dopadne! Změní se, anebo zjistí, že nejlepší život je ten, který právě vede?... celý text

aachilovka
12.12.2022

táhlo mě to ke čtení, ale pra nic se mi nelíbilo jeho ani její chování. Nicméně přečteno

lalela
20.12.2021 5 z 5

Vždycky koukám na hodnocení, nelíbila se mi ani obálka, ani název knížky, říkala jsem si, panebože, to bude blbost. Jak jsem ráda, že jsem knížce dala šanci. Byla to úplná bomba. Krásně se to četlo, mělo to děj, žádné ucourané čtení, i jsem se nasmála. Taková pohodová knížka na oddychové čtení. Za mě ano

Nuttelka
07.01.2020 2 z 5

Šmarjaaa, to byla blbost. Sice jsem to dočetla, páč jsem byla zvědavá, kam až je schopná zajít, ale takové chování jak její tak jeho... Ona totální blbka se sebevědomím až na půdu, poté úplně -náctileté ponižování a on fakt debil a ten konec? Úplně mi z toho bolí oči, nikdy víc...

Juliatta
30.09.2019 5 z 5

Na základě recenzí jsem původně vůbec nechtěla číst. Potom jsem spíš omylem otevřela ve čtečce a ze zvědavosti se začetla. Omlouvám se všem, ale já jsem byla nadšená :-) . Líbila se mi opravdu moc, i když byla jednodušší a možná v některých momentech se autorka dopustila nesrovnalostí. Už jsem četla mnohem horší knihy a tahle mezi odpad nepatří. Oddychovka, která má rychlý spád a je i celkem vtipná. Dala jsem 5 * :-P

twigxi
22.08.2019 3 z 5

Kdyz pominu ten priserny konec, nazev, naprosto nevkusnou obalku a par nesrovnalosti (napr. kde neprilis sporiva Tereza porad brala tolik penez, kdyz uz davno nepracovala?), docela jsem si to cteni uzila. Mam rada knihy formou deniku a anti-hrdinky. Trochu mi to pripominalo Falesny roman od M. Mintove, ktery jsem hodnotila velice kladne.

Secteno a podtrzeno - byl to sice hrozny nesmysl, ale stejne si myslim, ze ten "odpad" si to nezaslouzi. Cetla jsem uz daleko horsi knihy a tak jsem se rozhodla, ze musim dat o trochu lepsi hodnoceni nez jsem dala knizkam R. Trestikove, ktera podle me pise na stejne, ne-li horsi urovni.

Na leto k vode to jde.

jarmila7388
27.05.2019

Náhodou celkem dobrá kniha žena,která chce žít na úrovni a vyděláva si sexem zakaznikov si vybíra mezi bohatými když má dost našetřeno chce z tím zkončit vybere si správnýho chlapa z kterým chce mít dítě. Na konec si ho vybere a splní se ji po čem toužila.

Mergirus
22.05.2019 odpad!

Začátek knížky byl super, nemohla jsem se odtrhnout...ale pak? Už jsem se jen modlila, aby byl konec. Který byl )plně jiný, než jsem čekala, a nadšená jsem z něj nebyla.

Stanislava27
30.03.2019 1 z 5

Škoda čítať. Z knihy som sklamaná.

lenka7679
26.03.2019 odpad!

Omlouvám se, ale to se nedá číst. Věřím, že si najde své čtenáře,nicméně dle mě je zde špatně úplně všechno.

ijcro
11.01.2019 1 z 5

Smál jsem se některým pasážím tak, až jsem spadnul z postele! Dokonce jsem jednu chvíli měl pocit, že je to osobní vyznání pašeračky Terezie, která uvázla v čase a prostoru v zamřížovaném kamrlíku kdesi v Asii, kam ji zavál poněkud nesnesitelně bizarní způsob života lehce vylíznutého... ehm, mozku...

Ale je fakt, že zrovna tohle vyprávění může být pro spoustu čtenářů hodně atraktivní (a rozdíl mezi courou a běhnou je v podstatě jen v té rychlosti)
:D

pro ženy