Janynka Janynka komentáře u knih

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Perfektní!!

08.09.2022 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Každou knížku této spisovatelky vezmete a prostě neodložíte! Super! Děj plyne, žádná hluchá místa a zbytečné protahování. Od Camilly moje třetí kniha a potřebuji ji číst dál!

11.06.2021 5 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Určitě lepší ,než Rudá galerie... Líbilo se mi proplétání s řeckými bohy a mytologií, trocha osvěžení paměti ze školních let.
August to byl sympaťák, to je jasná věc a kdo se mi líbil moc, byla Liina matka :-D to bylo éro, fajn postava. Pro některé toto dílo bude "o ničem" , mně se četlo dobře, příjemná oddechovka.

25.04.2021 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Těžko se říká a popisuje,co ve mně knížka vyvolala... Silný příběh. Moc hezky popsané období před válkou,pak všechny ty hrůzy,co Viola zažila a návrat domů...
Dobře se četla a na toto téma je to asi TOP knížka.
Ode mně plný počet bodů :-)

19.02.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Mně chytla od začátku a nepustila do konce :-) Sice nejsem moc zvyklá na tak málo dialogů,ale styl psaní si mně rychle dostal. Hezká.

24.01.2017

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Já tentokrát to vyústění vůbec nepředpokládala :-) Moc pěkná knížka.

17.02.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Autor nikdy nezklame! Nejlepší detektivky!

12.02.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Skvělý Bryndza!! Není co vytknout, těším se na další :-)

12.02.2019 5 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Nejdřív jsem se nemohla pořádně začíst. Ale knížka najednou dostala spád,začala být napínavá,prostě ji neodložíte,dokud nezjistíte,v čem je zakopaný pes :-) Hezká knížka,dojemná,emotivní,napínavá,doporučuju :-)

15.01.2019 4 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Velice milá oddechovka, sympatické postavy, plynulý děj, nechtělo se mi ji odkládat :-)

25.10.2018 4 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Skvělá! Přečteno za den, nešla odložit. Napínavá, měla spád, bezvadně napsaná.

28.08.2018 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Hezké letní čtení :-)

15.08.2018 3 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

Tak na tuto budu ještě dlouho myslet... Neskutečný příběh, boj, odvaha, utrpení, životní pouť, radost,konec mně potěšil, už jsem nedoufala... :-)

21.07.2018 5 z 5

Noční pláč Noční pláč Mary Higgins Clark

Skvělá Clarková! :-) Napínavé čtení,děj je svižný,má spád. Chvílemi mně až mrazilo...

08.03.2018 5 z 5

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Poučná. Velice dobře se četla,příběh se mi líbil. Na toto téma jsem již četla jiné tituly,lepší,ale ani tato nezklamala :-)

03.01.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Super!! Upoutala mně od první stránky a neodložila jsem ji,dokud jsem nedočetla :-)

16.07.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Moc fajn oddechovka :-) Spletité příběhy,kdy si člověk řekne,to ne,tam to rozhodně nemíří :-) A vyústění zajímavé. Hodně emocí a situací hodných k zamyšlení.

24.01.2017

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Mně bylo strašně líto, když jsem dočítala, že je konec! Krásná knížka! Příběh neskutečný, dojemný, napínavý a moc moc emotivní! Všechny knížky Patrika Hartla mám přečtené,tato myslím,byla nejlepší. On by měl vydávat každý měsíc novou

06.11.2021 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

No....Jsem z ní trochu rozpačitá...Začátek v pohodě,děj celkem dobrý,ale rozuzlení a konec mně nijak zvlášť nenadchly... Tak nějak zameteno pod koberec a já se těšila na vyvrcholení detektivního pátrání. Takže spíš průměr.

22.01.2019 2 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Čtivé, vtipné, láskyplné, občas trošičku dramatické,opět velmi sympatické, líbivé postavy, dojemné :-)

25.10.2018 4 z 5