Janynka Janynka komentáře u knih

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Perfektní!!

08.09.2022 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

No tak to bylo něco!! Od knížky nešlo odejít, hltala jsem ji písmenko od písmenka. Skvělá!

07.01.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Mně bylo strašně líto, když jsem dočítala, že je konec! Krásná knížka! Příběh neskutečný, dojemný, napínavý a moc moc emotivní! Všechny knížky Patrika Hartla mám přečtené,tato myslím,byla nejlepší. On by měl vydávat každý měsíc novou

06.11.2021 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Každou knížku této spisovatelky vezmete a prostě neodložíte! Super! Děj plyne, žádná hluchá místa a zbytečné protahování. Od Camilly moje třetí kniha a potřebuji ji číst dál!

11.06.2021 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Podle názvu a obalu knihy, by člověk čekal naprosto "klišoidní" příběh. Ale bylo to úžasný!! Krásný, i když smutný příběh, o smutku, beznaději, lásce, naději, doufání... Pro mě to byla krásná knížka, s nádherným, silným obsahem.

08.06.2021 5 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Naprosto perfektní! Začtete se a knížku nepustíte. Výborná! A to jsem zrovna chuť na detektivku neměla, jsem moc ráda, že jsem mi přišla do rukou :-)

08.06.2021 5 z 5

Slzy pro Araba Slzy pro Araba Mirka Manáková

Mám ráda tu tématiku a přečetla jsem hodně knih o muslimském světě. Toto byl ovšem krok vedle, bohužel. Zcela nevěrohodné, dost přehnané... Nejslabší kniha s arabskou tématikou.

23.05.2021 1 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Nádherná knížka!! Řekla bych jedna z nejlepších, co jsem četla! Styl psaní mě překvapil, ale úplně vyhovoval. Závěr tedy překvapivý, ale ponechává prostor pro čtenářovu fantazii... :-) Rozhodně doporučuju přečíst!

09.05.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Já nevím no... Nebyla špatná ,ale je to něco jiného, než na co jsem od paní Aleny zvyklá. Přechozí knížky pro mě byly lepší než tato.

07.05.2021 3 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Určitě lepší ,než Rudá galerie... Líbilo se mi proplétání s řeckými bohy a mytologií, trocha osvěžení paměti ze školních let.
August to byl sympaťák, to je jasná věc a kdo se mi líbil moc, byla Liina matka :-D to bylo éro, fajn postava. Pro některé toto dílo bude "o ničem" , mně se četlo dobře, příjemná oddechovka.

25.04.2021 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Skvělá, jako všechny knížky od této autorky! Zhltnuta za jeden den, nešlo ji opustit. Ale Hana byla o krapítek přeci jen lepší :-)

06.01.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

A mně se to líbilo :-) Nenáročné, oddechové, pro nás nenapravitelné romantiky fajn.

01.01.2020 3 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Já tentokrát to vyústění vůbec nepředpokládala :-) Moc pěkná knížka.

17.02.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Autor nikdy nezklame! Nejlepší detektivky!

12.02.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Skvělý Bryndza!! Není co vytknout, těším se na další :-)

12.02.2019 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

No....Jsem z ní trochu rozpačitá...Začátek v pohodě,děj celkem dobrý,ale rozuzlení a konec mně nijak zvlášť nenadchly... Tak nějak zameteno pod koberec a já se těšila na vyvrcholení detektivního pátrání. Takže spíš průměr.

22.01.2019 2 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Moje prvotina od Bryndzy a potřebuju okamžitě všechny jeho knížky! :-D Moc se mi líbila! Styl psaní,vypravování,knížka napínavá,prostě jsem ji zhltla jak malinu :-)

18.01.2019 5 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Nejdřív jsem se nemohla pořádně začíst. Ale knížka najednou dostala spád,začala být napínavá,prostě ji neodložíte,dokud nezjistíte,v čem je zakopaný pes :-) Hezká knížka,dojemná,emotivní,napínavá,doporučuju :-)

15.01.2019 4 z 5

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Moc pěkná! Překvapila mně,asi proto,že jsem očekávala romantiku na každé stránce,přeslazenou. Vůbec ne! Hezký,milý příběh,s opravdovou hloubkou,k zamyšlení. Moc pěkně napsáno,žádná hluchá místa,děj pěkně jede.

10.01.2019 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Moje první knížka od této autorky. Líbila se mi. Snad už jen,že jsem z Moravy :-) Hlavní hrdinka mně sice někdy štvala svým podivným přístupem tak jako ke všemu,ale příběh byl ze života,milý,úsměvný,taky dojemný,ale tak jak to opravdu bývá...

10.01.2019 4 z 5