JannaB JannaB komentáře u knih

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Tato dvojice nikdy nezklame. :) Přečteno během dne. Už aby byla další kniha.

13.02.2021 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Moje první kniha v tomto roce a nemohla jsem udělal lépe. Krásný příběh, kde je vykreslela láska, která ani po letech není v zapomnění a život není nikdy jednoduchý a takový jaký by si člověk přál, že člověk musí v životě hodně věcí obětovat. Za mě plný počet hvězd.

03.01.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásná kniha. Krásný příběh.

28.12.2020 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Pěkné, milé a oddechové čtení :) a těším se na další díly ;)

27.12.2020 4 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Co to bylo? Takový skok? První kniha wau a teď tohle? Knihu jsem sice dočetla, ale s velkým zapřením a taky protože je ještě třetí díl. Tak snad ten bude lepší, i když vím, že na první díl to mít stejně nebude.

26.12.2020 2 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Další jeho skvělá kniha, vždycky se na jeho knihy těším. Sice trochu slabší, ale pořád dobrá. :)

16.11.2020 4 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Nevím, jestli půjdu proti proudu. Ale pro mě byl první díl lepší. Asi jsem měla větší očekávání.

01.11.2020 3 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Bohužel, mě tato kniha zklamala. Mám ráda knihy s LGBT tématikou, ale u této knihy jsem přeskakovala odstavce a nakonec i stránky a to pro knihu není dobrý.

09.10.2020 2 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Moje prvotina od tohoto autora a nelituji. Úplný WOW efekt na konci nebyl, ale dost překvapil. Těším se na další jeho knihy. :-)

26.07.2020 5 z 5

Miss těžká váha Miss těžká váha Moa Herngren

Podle obálky knihy jsem čekala něco jiného, nějakou oddechovku. Jenže nakonec je to kniha, kde jsou popsány vlastnosti lidí, které ovlivňují životy druhých.

12.07.2020 2 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Krásná kniha, přečteno jedním dechem. Doporučuji

04.05.2020 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Čekala jsem něco trochu jiného, ale jinak pěkné čtení. Děj předvídatelný, ale u těhto knih se to čeká. Ideál kniha na dovolenou.

04.05.2020 3 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Pěkná kniha. Přečteno za jeden večer. Těším se na další.

04.05.2020 4 z 5

Mucholapka Mucholapka Dominik Dán

Tento díl mi přišel slabší, možná tím, že první zkušenost s tímto autorem jsem měla s jeho novinkami, takže laťka je vysoko. Ale to neznamená, že bych nečetla další :) .

04.05.2020 3 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Tato kniha mě velmi příjemně překvapila, protože kniha Kulti mě úplně nenadchla. Proto když jsem vzala tuhle knihu do ruky, tak jsem si říkala buď to půjde nebo ne. Pak jsem zjistila, že kniha je přečtená a mám úsměv na tváři. Vtipná oddechovka. Už se těším na další.

04.05.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Příběh Isaaca a Sawyer mě úplně pohltil. Zatím nejlepší díl ze série :) . Vypadá to, že mám další oblíbenou autorku.

23.04.2020 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

No dala jsem to statečně do konce. Víc k tomu nemám co napsat :D .

22.04.2020 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Krásná oddechovka, kde se mi líbil neotřelý děj, se kterým jsem se ještě nestkala. Což už v dnešní době vidí málo. :)

22.04.2020 3 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Pro mě asi jedna ze slabších jeho knih. Asi už mě i začíná vadit, jak pomalu každá kapitola končí - tohle jsem ještě v životě neviděl. Kde to čtete v každé knize. Knihu jsem častěji odkládala, než jsem zvyklá a konečně mě to začalo víc bavit, když na konci se začalo něco dít. Vždyť už na začátku člověk pochopil co dělá. No nic, furt je to Carter, tak dávám 4hvězdy.

22.04.2020 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Elle Kennedy má ráda a vždycky se těším na další její díl. Jenže tenhle mě trochu zklamal, její knihy vždycky hltám, ale u téhle knihy jsem se několikrát přistihla, že přeskakuji věty. Což u knížky není dobré znamení.

18.04.2020 3 z 5