jani.ruzicko jani.ruzicko komentáře u knih

Hra Hra Elle Kennedy

Elle prostě nemůže zklamat. U jejich knížek nikdy nešlápnu vedle. ❤ Moc jsem se bavila. Pablo Vejcobar byl nejvíc =D
Rozhodně doporučuji a moc se těším na Conora =)

11.04.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Nahá pravda?
To, co cítím po přečtení této knihy bohužel asi úplně nedokáži vyjádřit slovy. Byl to hodně silný a svým způsobem "nádherný" příběh s nehezkým tématem, který je ale bohužel stále více aktuální.

Bylo zde viditelné, jak z pohledu třetí osoby může být každý problém a situace snadno řešitelné, ale pokud už jste součástí, tak se na to asi díváte jinak. Což mě rozhodně nutí k zamyšlení, jak bych se asi zachovala já sama. Nakonec jsem ale strašně ráda, že v sobě Lily tu sílu našla. Je to moje hrdinka a stejně tak i Atlas, kterého si nejde nezamilovat.

Pokaždé si myslím, že už mě Colleen nemůže překvapit, že už ji natolik znám, přesto jsem ale vždy po přečtení dalšího příběhu překvapená, co autorka zase sepsala (ať už je to reálný příběh, nebo jen vymyšlený). Má tolik krásných knížek a já opravdu doufám v jejich přeložení. =)

Určitě mohu doporučit.

22.10.2018 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Všechno krásné jednou skončí a tak mi je líto, že tady nastal ten konec tak rychle. ❤

Krásný příběh o síle, porozumění, lásce i přátelství, o tom, že není nutné hledat dokonalost, abyste byli v životě spokojení a milovaní. Doporučuji všemi 20ti =)

A moc se těším na příběh Bridgera ❤

07.03.2021 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Knihy od Elle jsou prostě srdcovky a opět mě autorka přesvědčila, že si zaslouží, aby byla mou oblíbenou. =)

Příběh střeštěné Summer a klidného Fitze mě moc bavil. Hokej miluju a namakaný, potetovaný hokejisty? Uf, radši nemluvit... =)

Užila jsem si to od začátku až do konce. Myslím, že jsem se od čtečky vůbec neodtrhla a nešla spát, dokud nebylo dočteno =D

Určitě doporučuji a těším se na další díl!!!

05.05.2019 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Colleen je Autorka s velkým A. Ať už napíše jakýkoli příběh či žánr, tak je to tak strhující, že se stejně nemůžete odtrhnout =) Její mysl je prostě geniální.

Každopádně tohle byla vážně síla... a otevřený konec...? Chtěný nebo nechtěný?
Pro mě je tohle sice nečekané ale to lepší ukončení... obávám se toho, že by autorka mohla příběh zakončit tak, jak by se mi to vůbec nelíbilo... takhle si můžu ve své hlavě vysnít tu, pro mě, přijatelnější variantu =) No, mám o čem přemýšlet =)

Nemůžu jinak než doporučit =)

07.06.2020 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Tak naprosto sympatické a skvělé hlavní aktéry jsem už dlouho nezažila.
Strašně jsem se bavila. Skvělé rozhovory, hašteření, pochopení a láska...jsem nadšená ❤

Autorky opět nezklamaly. Je vidět, že jsou úžasné jak sólově, tak že jim to ladí i v tandemu =)
Rozhodně doporučuji =)

30.10.2020 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Já ten styl psaní autorek prostě miluji! A hokej a hokejisti? To je moje!*_* =D

Opět skvělý příběh, který přečtete za chviličku. První díl byl více "střelený", tento byl spíš takový vážnější, ale i přesto jsem se moc bavila. =)

Matt byl férovej a hodnej chlap a Hiley je naprosto bezvadná! =D Opět nechybí vtip, který je autorkám vlastní, nápad, jiskření a samozřejmě ani happyend. Pan "MámHo20Cm" jsem si myslela, že bude OC, docela by mi to k němu sedělo =D

Vítám příběh psaný z pohledů obou hlavních postav, to mám vážně ráda. =) Nijak mě to nezklamalo a určitě mohu doporučit. =)

19.04.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Na závěr mi opět ukápla slza dojetí =) Příběh je velmi milý, čtivý a rozhodně vtipný. Podle názvu jsem asi čekala, že Drew bude úplně jiný, ale bylo tomu naopak. Byť egomaniak a sprosťák, tak byl velmi milý, citlivý, vtipný, ochranitelský, v některých věcech pokorný a prostě skvělý. =) Název Alfa samec je podle mě tak trochu "ztraceno v překladu", jasně, asi by Alfou byl, ale o to tam vůbec nešlo a ani se na to nepoukazovalo. Že to byl egomaniak, tak o tom není sporu =D Název mohl klidně zůstat nezměněný. Takhle je to trochu zavádějící. =)

24.03.2018 5 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Super! Neokoukaná zápletka, psáno z obou pohledů. Krásně to plynulo, nebylo tam nic navíc, takže za chvíli přečtené =)

26.08.2021 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Nádherný příběh u kterého jsem si poplakala. Bridger byl po prvním dílu opravdu překvapením a to dost milým. Se Scar se skvěle doplňovali. Více takových =)

07.07.2021 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Westovky jsou moje srdcovky, byť už dávno nejsem cílovkou ❤

08.08.2020 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Velmi emotivní příběh, který se četl sám =)
I u těchto těžkých témat nechyběl vtip, napětí, přitažlivost, dojetí a určitá lehkost.. já byla naprosto spokojená ❤

04.09.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Na Trenta jsem se těšila ze všech nejvíc a rozhodně mě nezklamal. =)
Bad boy s tak velkým srdcem ❤ jen si se svými city nevěděl moc rady a nedokázal to úplně prodat. Nakonec ale hepík, takže spokojenost =)

Docela bych uvítala třeba další díl o Baneovi a taky o Luně, jak se se vším poprala a tak...

29.05.2020 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Achjo Colleen, zase jsi mě rozbrečela =) zároveň jsem se ale docela nasmála, aneb "společně tvoříme jednoho naháče" =D
Příběh mi přišel maličko jiný, než na co jsem u autorky zvyklá. Byť zde byla i "romantická" linka, já v tom vidím spíš hlavně poselství vztahu s rodinou. O tom, že by si ji měl člověk vážit; omluvit se; když je potřeba; odpustit, je-li to možné; napravit cokoli, pokud to jde; a nebrat vše jako samozřejmost.

Jsem za příběh moc ráda. Myslím, že nás to každého donutí se zamyslet, jak to doma vlastně máme a jak bychom to mít chtěli. =)

Opět nemohu jinak než doporučit s plným počtem=)

02.06.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Na knížku jsem se moc těšila a rozhodně jsem nebyla zklamaná! =)

Byť byl Simon mladší než Bridget, nechtěl se vázat a věčně vtipkoval, tak se ke všemu dokázal postavit dostatečně dospěle a to mi na něm bylo hodně sympatické.
Při čtení jsem se hodně bavila a zároveň mě kniha velmi dojímala a né jen na konci, ale vlastně průběžně všude =)

Žádné velké zvraty se nekonají, což bylo celkem osvěžující.
Děkuji autorkám za opět skvělý a čtivý příběh a určitě mohu doporučit. =)

18.10.2018 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Reid byl parádní stejně jako všichni z BAM. Přesně takhle jsem si to představovala.

Tuhle sérii jsem si zamilovala a těším se na další díl ❤

11.04.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

To bylo sladké, zábavné, vtipné a hrozně super. ❤

Myslím, že kdyby tyto dámy napsaly knihu o starých babkách, stejně by to bylo žhavé =D Díky díky díky

15.02.2021 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

No, tohle bylo fakt celkem šílené, zároveň ale vlastně strašně správné =) Hrozná škoda těch promarněných let. Strašně mě bolelo chování Rosiiny rodiny, ty zbytečné tajnosti, chápu, že se o ní báli, ale tohle bylo přehnané a hlavně jsem jim to né vždy věřila...

Dean byl taky super. Takovej ten špatnej hoch, co prostě zbožňuju. Ten závěr mě teda dostal, už jsem moc nedoufala =)

Nejvíc se ale stejně těším na díl o Trentovi, na toho se těším fakt maximálně =)

23.03.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Za sebe musim říct, že jsem dost nadšená! =D
Nekonvenční, drsné, dojemné a přesto plné lásky. Příběh mě velmi mile překvapil.

Až když jsem ho dočetla, došlo mi, že autorku už znám z knížek, které vytvořila ve spolupráci s Elle Keenedy pod pseudonymem Erin Watt.

Doufám, že se dočkáme další její sólové tvorby.
Určitě mohu doporučit!! =)

02.02.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Velké díky za takové skvělé autorky, co dokáží každý příběh něčím obohatit.
Zbožňuji jejich tvorbu a vždycky jsem strašně natěšená, co zase vymyslí. =)
Příběh Reeda a Charlotte mě vtáhl hned na začátku a já si oba velmi oblíbila.
Rozhodně mohu doporučit!!!♡

30.11.2019 5 z 5