Janca001

Tajemství oceánůTajemství oceánůT. Stewner

Třetí díl byl nejvíc top, bylo tam hodně věcí, který člověk nečeká a prostě mě to strašně bavilo ????????

14.11.2018

Pátračka Gilda a Duchova sonátaPátračka Gilda a Duchova sonátaJ. Allison

Tato knížka mě bavila, hlavně když to bylo o Oxforfu, protože já miluju Anglii. Byla zase napínavá a to mě baví, takže za mě super.

12.08.2018

Babička drsňačkaBabička drsňačkaD. Walliams

Tuto knihu jsem četla v páté třídě. Četli jsme jí vlastně se třídou a přijde taková celkem vtipná, prostě pro trošku menší děti , třeba tak 10letý, ale může jí číst každý.

Jed Šípkové RůženkyJed Šípkové RůženkyK. Kuhn

Knížka je taková trošku taková krimi pro mladé, plná záhad atd. Ale myslím že jsem četla i lepší knížky

SmolařkaSmolařkaB. Robošová

Smolařka , knížka kde holka měla smůlu a nebylo to fér vůči její sestře, ale knížka mě bavila a určitě doporučuji holkám, aby si ji přečetly.

Pátračka Gilda a Jezerní pannyPátračka Gilda a Jezerní pannyJ. Allison

Tento díl Gildy mě bavil víc, protože byl i trošku o lásce a je tam více těch záhad a tajemství, takže mě to strašně bavilo. Doporučuji

Pátračka GildaPátračka GildaJ. Allison

Strašně zábavná, dobrodružná knížka, kde se toho hodně děje a není o ničem. Bylo to trochu strašidelné, ale zajímavé. Takže kdo má rád knihy plné záhad, tato je pro něj.

15.04.2018

Kam se vytrácí láskaKam se vytrácí láskaL. Lanczová

Tato knížka mě zas moc nenadchla, ale nebyla vůbec špatná.

Andělé nociAndělé nociL. Lanczová

Sice to bylo krátké, ale i v hubenější knize jde napsat bohatý děj. Zase skvělá a zábavná knížka, která neomrzí.

15.04.2018

Pár minut láskyPár minut láskyL. Lanczová

Zase knížka od které se nejde odtrhnout. Má skvělý děj a je to plné těch různých případů, co se dějou i v reálném životě. Za mě zase super knížka.

15.04.2018

Pošeptej po větruPošeptej po větruL. Lanczová

Poslední díl série, takže jsem byla úplně nadšená z této série. Strašně mě to bavilo, když se člověk do toho vžije, tak je to jakoby to prožíval a u této knihy to jde. Tahle série je od paní Lanczové moje nejoblíbenější. Já jsem se od toho nemohla odtrhnout, prostě jsem se těšila, až si zase budu číst.

15.04.2018

Zašeptej do vlasůZašeptej do vlasůL. Lanczová

Super knížka, má to děj, takže doporučuji

15.04.2018

Šeptej do tichaŠeptej do tichaL. Lanczová

Tuto knihu jsem od Lanczové četla jako 1. A musím říct, že mě hned začala bavit. Pořád se tam něco děje, je to i romantické a prostě skvělá knížka. Určitě doporučuji.

Most do Země láskyMost do Země láskyL. Lanczová

Tato kniha je o lásce, přátelství, ale i o smutku.
Ale je super

15.04.2018

Volání z hlubinVolání z hlubinT. Stewner

Tato kniha je velmi dobrodružná, je tam hodně tajemných věcí a vždy se můžete těšit, že se tam něco nového stane