Klub knihomolských srdcí

Knihomolský příběh od booktuberky Lucy Powrie Tabby Brownovou už nebaví snažit se pořád někam zapadnout. Mnohem radši než na párty by si zalezla někam do koutku s dobrou knížkou. Nakonec se rozhodne přidat k partě, která je vlastně čtenářský klub. Co na tomhle mohlo špatně dopadnout? Přece úplně cokoliv, když jste člověk, kterému při seznamování s novými lidmi naskakuje husí kůže! Avšak na Olivii, Henrym a Edovi je něco, co ji přiměje dostavit se na další setkání. Dokáže Tabby popustit uzdu svému já a začít si užívat ten nejlepší knihomolský život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474986/big_klub-knihomolskych-srdci-JoT-474986.png 4.338

Klub knihomolských srdcí 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

The Paper & Hearts Society, 2019

Kniha Klub knihomolských srdcí

Medasek

Moc hezká knížka. Když jsem si ji kupovala, čekala jsem, že to bude víc o knihách a přátelství. Trochu mi vadí, že v anotaci není ani trochu náznakem napsáno, že se v knize bude řešit i kyberšikana.
Vím, že je to téma, o kterém by se mělo vědět, ale také vím, že to může někoho i dosti rozrušit, tak by to chtělo možná menší varování.
Jinak je to moc hezký příběh. Bylo hezké jak se všichni seznamují, jak spolu vycházejí atd. Jejich výlet byl moc zajímaví, a člověk se dozví hned něco víc o známých autorech.
Trochu jsem měla, ale také problém s koncem. Přišel mi takový uspěchaný. Problém tu nebyl moc vyřešen, alespoň dle mého.
Doufám, že v dalších dílech se problémy tohoto dílu, lépe dořeší.

Fortuna7

Krásná a sladká kniha, ale ten konec byl upřímně vzato naprosto příšerný. Klišé, které jsem čekala a zas tak mi nevadilo, ale to, jak jednoduše se vše vyřešili bylo opravdu hodně uspěchané.
Autorka se zde pouští do závažného tématu kyber šikany a napsala ho vážně dobře, ale ten konec? Všechny ty problémy se prostě na můj vkus vyřešily strašně moc rychle a jednoduše.
Naštěstí jinak byla celá kniha opravdu skvělá knihomolská záležitost, ale ten konec fakt hrůza a já doufám, že budou nějaké další díly aby se to trochu dořešilo :-)

Ditules

Skvělá knížka pro všechny knihomoly. :) Moc mě bavily i odkazy na Harryho Pottera. Pro náctileté perfektní.

Cernakocka09

Na knize mě zaujala obálka a taky název. Jelikož sama ráda čtu hned jsem si ji koupila a ještě ten den jsem se dostala k desáté kapitole! Líbily se mi zmínky o různých dílech a spisovatelích které známe avšak rádi se o nich něco zase dozvíme. Taky se mi líbila literární pouť kterou Olivie zorganizovala. Také jsem ráda, že Tabby nakonec všem řekla jak to bylo s celou šikanou a že ostatní to přijali a neodsoudili ji jak se Tabby obávala. Jsem ráda, že jsem se pro tuto knihu rozhodla a doufám že bude další díl!!!

JointlieKat94

O knize jsem neměla vůbec tušení, až do Světa knihy, kde mě dostala obálka. Přečetla jsem si anotaci, která byla taky lákající a druhý den, kdy jsem knihu nemohla dostat z hlavy, jsem ji rozečetla.

Vlastně jsem docela zklamaná, ale né tak úplně. Netušila jsem, že se kniha bude motat kolem šikany hlavní postavy, o které v anotaci není ani ň, ale musim říct, že jsme toho měly spoustu společného.. a taky jsem dost empatická, tak jsem se do toho uměla vžít. Já bych ale problém řešila asi úplně jinak, než hlavní postava, netuším.

Hodnocení bych dala tak 3.5 až 4, jelikož obálka a taky se to četlo skoro samo.
Nelíbil se mi konec, stejně jako Olivie s Cassie a jejich vztah, tohle čtení mě úplně nebere, ale..

Ale jo, bylo to dobré, tak nechávám 4 hvězdičky.

Šebestová3

Když odhlédnu od toho, že tento druh literatury není můj šálek kávy, vypadá to na start příjemné ya série.

Linda007

Začátek se mi moc nelíbil a doufala jsem, že to bude více o čtenářském klubu, než o šikaně atd.

Jaehyun

Kniha se mi celkově líbila, jen mě zklamalo, že byla trochu o něčem jiném, než jsem čekala. Hodně se tam řeší šikana a snaha zapadnou do již rozjetého přátelství. Také se mi moc nelíbil způsob jakým řešili určitě situace, vzhledem k tomu že postavám v knize je kolem 16-17 let.

Co se mi líbilo je určitě obálka, pak vložené informace o slavných autorem jako je například William Shakespeare a Jane Austenová, které byly psané vždy tou postavou, která je měla ráda. V případě těchto autorů, Edem a Olívií. Také se mi líbí nápad se vzkazem v knize, kde se sejde parta lidí kteří rádi čtou, aby si vzájemně doporučili knihy, bavili se o nich a pořádali třeba setkaní s knižním tématem.