Jakubadavid Jakubadavid komentáře u knih

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Skvělý 2.díl. Knížka se četla sama. Dvojice Poe a Tilly jsou velcí sympaťaci. Rozhodně stojí jejich příběhy za přečtení! Už se těším na další díl.

12.04.2022 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Opět nezklamal. Joona je skvělý, ma sice rysy superhrdiny, ale presto mi prirostl k srdci.

16.12.2019 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

3.dil této série mě opět naplno pohltila. Byla to jízda. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo to teda tahá za nitky. Četla jsem jedním dechem. Poe je další z detektivů, který mi velmi přirostl k srdci.

15.06.2022 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Zajímavé čtení, v průběhu knížky jsem už sice měla svá podezření, ale závěr byl dobře napsaný. Ne, že by mi tedy hrdinové nějak prirostli k srdci.

09.03.2022 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další díl s Erikou a byl opět super. Knížka mě opravdu zaujala a vtahla do děje. Už se těším na další díl.

10.08.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Opět nezklamal. Děj pěkně plynul, hadala jsem viníka a nařkla spustu nevinnych. Joona jde do všeho po hlavě, policejní práce a psychicky narušeny vrah (oběť), mě se to líbí. Už se těším co přijde příště.

02.02.2021 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Super. Četla jsem i 1.díl, ale tento byl lepší. Hlavni hrdinové mi nevadí, po dlouhé době nějaká kriminalistka, psychoanalitik. Děj byl bravurně zapletený. Tolik brutalnich vražd. Neustale jsem přemýšlela, kdo je tím vrahem. A musela jsem číst, dokud nebyl konec. Bude další díl? Doufám, že ano.

18.04.2021 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Na tento díl jsem se opravdu těšila. Neříkám, že by mě zklamal, ale je pravda, že předchozí díly se mi líbily více. Každopádně příběh se četl snadno, ale téma bylo ... světem vládne agresivita. Závěr mohl byt trochu více propracovaný, čekala jsme lepší nebo obsáhlejší vysvětlení. Tak třeba v příštím díle? Pokud nějaký bude.

10.04.2021 4 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Typická Lanczovka. Mně se čtení libilo, odpocinkove, nenáročné čtení ke kafíčku. Děj ubíhá rychle až do konce. Vratila jsem se do dob svého mládí jen se starší hlavní hrdinkou.

10.05.2020 4 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Tato knížka mě opravdu silně zasáhla. Neuvěřitelně a opravdove popsáno utrpení lidí kvůli nemoci, se kterou se ne vždy da vyhrát. Probrecela jsem ji celou.

05.05.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Skvělá knížka, hrdiny mám ráda. Děj se mi asi líbil nejvíc ze všech tří knih. Čekala jsem možná jiný konec, ale jsem za něj ráda.

30.08.2021 5 z 5

Gangréna Gangréna Rolf Börjlind

Zdánlivě nesouvisející děje a postavy. Bývalý komisař, penzijonovana komisařka a její nástupkyně opět řeší pěkně zamotaný případ plný lidské krutosti. Bohužel se to ve světě kolem nás opravdu děje. Další dobrá krimi této série.

14.02.2021 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Super knížka s trochou psychologie a misty az paranormalnich jevu. Četla jsem jednim dechem. Pasáže byli příjemné a svižné. Konec bombasticky.

19.08.2018 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Další kniha teto autorky přečtena. Ne, že by se mi příběh vysloveně nelíbil, ale je pravda, že dam asi raději přednost Kingovi.

13.11.2021 3 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Skvělý příběh, je to trochu děsivé, když máte děti. Každopádně pěkně napsáno, čtivé a jak již pár lidí psalo, možná by to chtělo další díl. A možná taky ne. Každý může přemýšlet nad tím, jak to půjde dál s těmito dvěma děvčaty.

15.08.2021 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Knížka se četla snadno, skoky do minulosti mi nevadily. Hlavni hrdinka neurazi, sice se projevi trochu více drsně, než jsem čekala, ale co už. Závěr trochu mooc .... to uz si dočte každý sám. Za mě dobré čtení. Určitě zkusím sehnat i další knížky.

10.08.2019 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Super čtení. Tato knížka byla od této autorky první, která se mi opravdu moc líbila a četla jsem ji jedním dechem. Ani prvky nadpřirozena mi nevadily.

02.09.2022 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Po sérii s Erikou trochu jinak psané , i jiný žánr. Ale nemůžu říci, že by mě to nebavilo. Ze začátku jsem se sice nemohla začíst, ale pak už to šlo samo. Je to malinko růžová knihovna, ale přečtu si i 2. díl, ať vím, jak to dopadne.

24.11.2021 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

1.knížka teto autorky a určitě ne poslední. Líbil se mi mrazivy pocit, ktery ve mně probouzelo prostředí příběhu. Nechtěla bych se ztratit někde uprostřed tmavych lesů s něčím podobným. Dej jsem precetla za dva dny, byl celkem realistický, žádná růžová knihovna. Ale boj o holý život.

06.05.2021 5 z 5

Prach prachu Prach prachu Tami Hoag

Knížku jsem četla hned po Popel popelu a opět jedním dechem. Závěr?!... nevim, jak vyjádřit, abych neprozradila konec. Děj prolinal přítomnost i minulost, kterou chtěli někteří nechat spát. Hrdinové jsou mi sympatičtí. Určitě se vrhnu na další díl.

05.04.2021 5 z 5