ivedoo ivedoo komentáře u knih

London Road London Road Samantha Young

Naprosto úžasná kniha, kterou jsem měla ihned přečtenou. Dostala mne od začátku do konce. Na to jak mě Jo v 1. díle štvala, tak v tomto jsem si ji úplně zamilovala. Tento díl je 100% lepší než předchozí.

15.04.2019 5 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Nechápu proč má takové špatné hodnocení.. Knížka se mi četla naprosto úžasně, zase to bylo něco jiného :) Zamilovala jsem si hnedka hlavni hrdiny Evie a Cartera, prostě super dvojka :D Čtení jsem si užila a aspoň na chvíli utekla od reality.

29.03.2019 5 z 5

Milion světů s tebou Milion světů s tebou Claudia Gray (p)

Naprosto skvělé zakončení série, snad se mi i líbil nejvíce. Jediné, co se mi nelíbilo, jak si byli daleko Meg a Paul, hlavně že to na konci vyřešili :D Naprosto úžasné dimenze. Moje nejoblíbenější Egyptská .

17.03.2019 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Obsah skvělý, ale připadá mi trošku odflákle, jako 108 stránek? Nechápu, autorka mohla více rozpracovat ostatní postavy. Zajímavější třeba byla dvojice Viv s Clarkem.Ale co, i přesto se mi knížka líbila :)

24.02.2019 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Absolutně nádherná knížka, která mě dokázala opravdu překvapit. Bylo tam úplně všechno, co si od knížky představuji. Dokonce mne i dojala. Colleen prostě skvěle píše, měla jsem to za chvíli přečtené, jak to bylo napínavé.

24.02.2019 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Tento díl se mi líbil stejně jako 1. Promyšlený svět, postavy, akce, napětí, drama a konečně i špetka lásky :D Moc jsem si tuto sérii užila :)

17.02.2019 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Až na to, že každou 5. stránku Ella brečí, tak to byla fajnová knížka, kterou jsem měla za den přečtenou. 1. díl byl určitě lepší.

09.02.2019 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Dokonalá pohádka u které jsem si velice odpočinula a do poslední chvíle jsem byla napjatá, jak to všecko dopadne. Přesně tyhle romantické příběhy mám ráda, knížka je skvěle napsaná a nemohu se dočkat na čtení dalšího dílu. Doporučuji :D

06.02.2019 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Kniha je tak dojemná, že jsem potřebovala celý balíček kapesníků. Doporučuji číst v soukromí. ???????? Nádherná a dojemná kniha, dostala mě od 1. stránky, měla jsem ji za chvíli přečtenou.

06.02.2019 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

1. 100 stran jsem se nemohla vůbec a pak najednou se to rozjelo. Moc se mi líbilo, že kniha má několik hrdinů a každá kapitola je z jiného pohledu, hezky to propojuje příběh. Už se těším na další díl ????

03.02.2019 5 z 5

Oheň a plamen Oheň a plamen Jenny Han

Úžasná kniha, nemám slov, měla jsem ji ihned zakončenou, konec 2. dílu mě velmi šokoval, ale dobře. Mám velice ráda tuto knižní autorky, knihy jsou odpočinkové, zábavné, napínavé a taky romantické :D... a troška mystery :D

27.01.2019 5 z 5

Prach a popel Prach a popel Jenny Han

Kniha mě bavila po celou dobu, přečetla jsem ji jedním dechem, jak to bylo u předchozích 2. Ale nesnáším ty epilogy na 2 strany, jak se chce, aby se to, co nejrychleji ukončilo! Jako podle lásky Reeva a Lil jsem myslela, že skončí spolu.. Pěkně pitomej konec tohle.

27.01.2019 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Skvělá knížka, je super, že je napsaná z několika pohledů. Však nechápu proč není vše napsané v ich formě, jako u Feyre a Rysanda. K Nestě bych si toho taky představila více, něž jednu stránku a půl. Jinak se kniha četla krásně :D

23.12.2018

Specialistka Specialistka Stephenie Meyer

Naprosto úžasná kniha, která se četla úplně sama. Spisovatelka mě vždy vtáhne tak do děje, že nevím o světě :D Jedna z mých nejoblíbenějších :D A prostě Alex je nejlepší !

10.11.2018 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Naprosto úžasná kniha!! :D Do půlky knihy jsem nevěděla kdo je zabiják a kdo princ, kniha mne úplně popletla, že jsem pak jen koukala šokovaně :D Hezký milostný trojúhelník akce :) Miluji příběhy s proroctvím a magií :) Musím ihned přečíst další díly :)

04.11.2018 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Krásná oddychová kniha, kterou jsem měla ihned přečtenou. Sice je to hodně nepravděpodobné, ale proč ne, v knížkách ráda utíkám od reality :D Už se moc těším na polibek v Paříži, určitě to bude také krásné :)

04.11.2018 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Nemám vůbec slov, jak tento díl byl úplně úžasný, plný zvratů, napětí, lásky i erotiky!! Různé doplnění do předchozích dílů, spoustu věcí jsem i dodatečně pochopila a viděla z jiného úhlu. A musím říct, že vybrané dvojice se k sobě náramně hodí :D U některých jsem to už předpokládala už od začátku :D Nejvíc se mi líbilo jak se Yrene haštěřila s Chaolem :D Ikdyž je kniha skoro 700stránková, tak jsem ji měla ihned přečtenou, všechno ostatní šlo stranou, jen já a knížka :D

22.10.2018 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Naprosto úžasná kniha, naprosto mě uchvátila :D Ikdyž vím, že tohle se asi ve skutečnosti nemůže stát, ale jsem romantička, miluji tyhle slaďáky :D Jsem ráda, že tam byly i ty erotický scénky hezky vykreslený :D Kniha mě dokázala rozesmát i rozesmutnit. Samozřejmě hlavního hrdinu Landona by chtěla každá, jako když by uměl mě i namalovat XD :D

17.10.2018 5 z 5

První život První život Gena Showalter

Nádherná kniha s nesmírně poutavým příběhem. Chtělo se mi brečet, smát, někdy jsem byla napjatá jako struna

27.08.2018 5 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Krásné doplnění 1.dílu, konečně jsem mohla lépe poznat R, co si myslí, jak myslí.

17.07.2018 5 z 5