Iva1988 Iva1988 komentáře u knih

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Krásný dojemný příběh ze života. Jen jsem tedy měla strašnou averzi na Vivien. U konce mi slza ukápla.

04.04.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Ze začátku jsem měla rozporuplné pocity, ale poté jsem se začetla a knihu nešlo odložit.

26.03.2019 4 z 5

Tak kde to bolí? Tak kde to bolí? Nick Trout

Chvilkama jsem se ztrácela, když autor psal o případu a v dalším odstavci odskočil zase jinam. Na druhou stranu je zajímavé číst o tom, co veterinář za celý pracovní den prožije.

19.03.2019 3 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Měla jsem problém se do knihy začíst, ale nevzdala jsem to a udělala jsem dobře. Jakmile jsem se dostala za polovinu, tak se mi kniha líbila stále víc a ke konci mi i slza ukápla. Po celou dobu jsem byla zvědavá, kdy se protne život Marie Laury a Wernera.

15.03.2019 4 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Kniha byla velmi čtivá, od poloviny jsem ji nemohla odložit.

05.03.2019 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Kniha pro mne byla průměrnou. Děj byl zbytečně zdlouhavý a vleklý.

15.02.2019 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Velmi silný příběh. Je až nepředstavitelné jaké hrůzy se děly. Lale a Gita byli oba velmi stateční. Chvílemi jsem se bála, jak to s nimi dopadne.

29.01.2019 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha byla čtivá. Líbilo se mi propojení všech postav.

16.01.2019 5 z 5

Denik Ostravaka 1 Denik Ostravaka 1 Ostravak Ostravski

Zpočátku jsem si musela zvyknout na styl psaní. Kdyby nebylo knižní výzvy, tak bych si knihu nevybrala. Objevily se hlášky u kterých jsem se opravdu zasmála. Oddechové čtení.

14.01.2019 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Jeste lepsi nez prvni dil. Libi se mi, ze se objevuji i kapitoly z pohledu vraha.

11.12.2018 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Kniha pro milovniky pejsku. Hezky napsana z pohledu psa a ne jednou jsem se u ni rozbrecela.

12.11.2018 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Opět další skvělý díl. Kniha měla děj a byla velmi napínavá.

31.10.2018 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Harry Hole opět nezklamal.

23.10.2018 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Kniha se mi libila. Mela dej a hlavne jsem do posledni chvile netusila, kdo je vrah. Rozuzleni mne tedy prekvapilo.

18.05.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Precteno jednim dechem. Kniha mne velice zaujala.

04.05.2018 5 z 5

Pomsta nosí Pradu Pomsta nosí Pradu Lauren Weisberger

Kniha byla takovou oddechovkou. Jen mi vadilo, že se v knize objevovala spousta překlepů.

22.04.2018 4 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Kniha pro mne byla takovou oddechovkou a líbila se mi.

27.03.2018 5 z 5

Psychiatr Psychiatr Caleb Carr

Z počátku mne kniha moc nezaujala, ale po první tretine se to zmenilo a kniha nabrala spad.

19.12.2017 5 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Přečtena téměř jedním dechem.

03.11.2017 5 z 5