Pomsta nosí Pradu

Osm let uplynulo od doby, kdy Andrea „Andy“ Sachsová skončila s prací, „pro kterou by milion holek zemřelo“ – pracovala pro Mirandu Priestlyovou v časopise Runway Magazine. Z tohoto snu se nakonec stála noční můra. Teď je Andy na vrcholu světa: píše a dělá zpravodajství, co hrdlo ráčí; spolu s další bývalou Mirandinou asistentkou Emily provozuje The Plunge, vlastní obrovsky úspěšný a vysoce módní svatební časopis, a, co je nejdůležitější, chystá se provdat za potomka jedné slavné mediální rodiny a za svou životní lásku. Ale noc před svatbou nemůže Andy usnout. I když je tak moc šťastná – nejšťastnější, jak jen být může – pořád ji pronásleduje přízrak její bývalé šéfky. Možná je to syndrom přeživšího? Nebo to možná je ospravedlnitelná a autosugestivní paranoia. Už od začátku se Andy a Emily cítily oprávněny při dobývání světa časopisů používat adresář kontaktů – Mirandiných kontaktů – z Runway. Jak se The Plunge začíná dařit, Andy a Emily si uvědomují, že už brzy stanou své bývalé mučitelce tváří v tvář – na akcích, pořádaných pro kolegy z branže, při slavnostních předáváních cen a dokonce i na svatbách. I tak ale Andy nemůže předpokládat, jak děsivá realita se blíží – dojde ke zvratu tak prudkému, že se znovu ocitne Mirandě přímo na mušce. Karma je svině. A veškerá Andyina snaha o vybudování úplně nového života ji přivedla přímo k tomu, před kým utekla – do cesty samotného Ďábla....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/173387/prada-pomsta-nosi-pr-173387.jpg 2.995

Prada (2.)

Vydáno:, Baronet

Revenge wears Prada (2011)

Kniha Pomsta nosí Pradu

Azala
29.11.2018

nebylo to sice nic extra, pár stránek jsem prolétla jenom očima, ale chvílemi jsem byla opravdu napnutá a přilepená ke knize, co bude dál. Není to náročné čtení, taková víkendovka. Ale s fimem Ďábel nosí Pradu se opravdu srovnat nedá.

iiiccc
22.09.2018

Na knihu jsem se těšila. A byla jsem zklamaná. Komu se líbil 1. díl, měl by se téhle knize vyhnout, protože mu to akorát zkazí pohled na celý příběh. Tak jako mně.

Iva1988
22.04.2018

Kniha byla takovou oddechovkou. Jen mi vadilo, že se v knize objevovala spousta překlepů.

ddkk
19.11.2017

Hm, myslela jsem, že pokračování "Prady" když nemám před očima skvělý film dle1. dílu bude pro mne záživnější. Nestalo se.

Veronika33
02.07.2017

Tak táto kniha klasicky ako všetky od tej autorky sa dobre a ľahko čítala. Ako pokračovanie knihy Diabol nosí Pradu, trošku zbytočné, prijala by som skôr nový príbeh s novými postavami. Taká príjemná oddychovka

tarantinka
21.02.2017

Název druhého dílu bych poupravila spíš na Mimi nosí Pradu...kdybych si chtěla dopodrobna číst o mateřství, plenkách a prdíkách, o nechuti k sexu po porodu a podpůrných mateřských skupinách, jdu na emimino nebo podobně zaměřenou stránku.
Jsem ráda, že Andy se nakonec vrátila ke kořenům, ale jinak nic moc. Film je prostě film a rozumím, proč dvojka není zfilmovaná.

mynamail
25.11.2016

Strana 118. Končím. Byla to naprostá ztráta času.
Pořád jsem si říkala, už to přece musí začít být zajímavé, ale stále nic.
Možná film by byl lepší, nevím, ale kniha za mě strašná.

janesy
26.01.2016

Tak mne na rozdíl od mnoha čtenářů tento 2. díl bavil mnohem více. Snad i proto, že zde už nebyla ta kvanta nezáživných popisů čehokoliv, jako v 1. díle a děj měl trochu spád. Myslím, že 4* si zaslouží :)