hruskovalucie93 hruskovalucie93 komentáře u knih

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Tak do poloviny knihy to bylo hrozně zdlouhavé a já pořad čekala co z toho vyleze .. ke konci a hlavně konec už stál aspoň trochu za to :) ale souhlasím, že lepší je nečíst recenze, aby pak člověk nebyl příliš namlsaný :)

03.08.2018 3 z 5

Pršení je super, tati! Pršení je super, tati! Benjamin Brooks-Dutton

Upřímně a bez jakéhokoliv studu přiznávám, ze jsem nechtěla pokračovat ve čtení a to hlavně z toho důvodu, ze mi tato kniha již během první kapitoly trhala srdce. Nevím, jestli jsem zrovna měla nějaké citlivější období, ale nehodlám se týrat :). Každopádně dle první kapitoly soudím, ze to bude velice čtivá a dojemná kniha.

29.07.2018 3 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Naprostá bomba! I po tolika knihách, které už jsem měla v ruce bylo tohle pro mě nové, děsivé, brutální a řekla bych až úchylné. Doporučuji!

29.07.2018 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Achjo. Celou knihu jsem čekala, co z toho vzejde a ano, během příběhu mě opravdu dost často mrazilo.. ale ten konec? Já vim, asi to má být trošku duchařina, ale na mě to bohužel působilo trošku stupidně.

11.07.2018 3 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Líbilo. 4 hvězdy davam jen proto, že jsem od začátku věděla, jak to dopadne a nebylo to pro mě tudíž žádné překvapení. Každopádně doporučuji :) Určitě stojí za přečtení

18.06.2018 4 z 5

Poslední dny Rabbit Hayesové Poslední dny Rabbit Hayesové Anna McPartlin

Nádherná, velmi čtivá kniha, která mě pohltila. Pobrečela jsem si a cítila bolest, radost, naději ... Děkuju za takové knihy, které Vám připomenou, jak jste šťastní za to, že jste vy a lidi kolem Vás zdraví.

10.06.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Já vlastně ani nevím o čem ta kniha byla, respektive co měla čtenářům předat. Pořad jsem čekala, až přijde chvíle, kdy to konečně pochopím, kdy konečně přijde nějaká chvíle, která všechno v knize osvětlí.. a ono nic. Hodně jsem se ztrácela v postavách a obtěžovalo mě posmrtné hlasy k žijícím. No, asi jsem čekala dost a upřímně, kdyby to nebylo od autorky, která napsala dívku ve vlaku, odložila bych ji asi nedotčenou.

25.05.2018 3 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Věděla jsem, že mě Jodi Picoultová nezklame, tak jako vždycky. Výborná kniha, která Vás nutí se zamyslet nad rasismem, který určitě silně hýbe aktuální dobou. Skvěle popsané vztahy mezi postavami, ať už ze strany obviněné, tak ze strany rodičů oběti. Doporučuji všemi deseti a těším se na další knihu od této autorky.

18.05.2018 5 z 5

Střípek malachitu Střípek malachitu Zdeněk Hanka

Za mě trošku jednodušší styl psaní .. chvílemi mi příběh přišel až úsměvný, ale knihu jsem i přesto dočetla. Proč ne, zajímavý námět. Další knihy od autora ale už nutně mít nemusím.

10.05.2018 3 z 5

Modrooký chlapec Modrooký chlapec Danielle Steel

Čtivá kniha plná ošklivých životních situací, ovšem zakončena happy endem. Knihy od Steelove se mi vždy pěkně četli a tato kniha není výjimka.

05.05.2018 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Moje první kniha od této “vyhlášené” autorky. Líbila se mi. Sice mě to nijak vyloženě neohromilo a nesedla jsem si z ni na zadek, je ale fakt, že teď většinou tento druh zamilovaných románků spíše obcházím. Je tedy úspěch, ze jsem ji dočetla a jsem víceméně spokojena. Určitě zkusím ještě i jiná díla od Jojo Moyesove :)

29.04.2018 4 z 5

Tři hodiny v ZOO Tři hodiny v ZOO Gin Phillips

Krásný příběh.. Vlastně je asi docela od věci, říkat, ze takové věci jsou krásné, ale zrovna jsem knihu dočetla a ještě ve mě zůstává ta krása lásky mezi matkou a jejím dítětem. Obecně se mateřská láska prolíná celou knihou, společně s velkým napětím a strachem. Upřímně, na začátku mě to tak děsilo, až jsem z toho měla ošklive sny. Jsem velmi překvapena z průměrných recenzi, protože za mě kniha stala za to. Super neobvyklý námět. Za mě plný počet hvězd.

21.04.2018 5 z 5

Osvoboď nás od zlého Osvoboď nás od zlého Kjetil Try

Průměrná detektivka. Trošku rychlý závěr na to, jak byla celou dobu kniha utahaná.

13.04.2018 3 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Upřímně, trošku mě překvapilo, že je kniha pro "young adult" čtenáře. Dle mého bych jí do této skupiny vůbec nezařazovala, ale budiž. Zezačátku jsem měla problém se vyznat v hlavních postavách (je jich dost), ale samozřejmě jsem byla po pár stránkách v obraze. A hned na začátku se to rozjelo ve velkém. Super, super, moc se mi to líbilo. Mám ráda knihy tohoto typu. A samozřejmě roztomilý konec, což si myslím, že je v "young adult" nutnost :) ... Za mě 5 hvězd.

21.02.2018 5 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Zvláštní příběh. Začátek mě hodně děsil, zbytek knihy už tolik ne, protože jsem věděla, že v tom nebudou mít nejspíš prsty "paranormální jevy". Bavilo mě to, ale uznávám, že chvílemi to bylo lehce utáhnuté a některé informace mi přišly dost zbytečné. Každopádně doporučuji k přečtení, bylo to zase trošku něco jiného.

30.01.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Super detektivka. Hlavní postava, seržantka Erika, mi byla sice trochu méně sympatická, ale dojem z knihy to nezkazilo. Překvapivě jsem až do konce nevěděla kdo je vrah.

21.01.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Když se řekne psycho kniha, tak tohle je přesně to, co si pod tím představím.. Mrazivé, úzkostné, psychologicky zaměřené. Upřímně, když jsem četla po večerech, nebylo mi samotné doma úplně příjemně. Za mě opravdu super a doporučuji k přečtení.

10.01.2018 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Toto ovšem byla paráda. Výborně psané, dojemné, šokující. Doporučuji přečíst a dávám 5 hvězd.

06.01.2018 5 z 5

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Od začátku bylo jasné, kdo za tím vším zlem stojí, i přesto mě ale pár momentů velmi překvapilo. Kniha se velmi dobře četla a dokonce mi bylo chvílemi dost úzko. Doporučuji k přečtení.

31.12.2017 5 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Opravdu velmi milostné a upřímně jsem trošku z této knihy dostala alergii na spojení "Miluji Tě". V knize se s tím mohlo trošku šetřit. To bylo ve finále ale asi to jediné, co se mi na knize nelíbilo. Jinak za mě super, skvělá námět, hezky se četlo. Pro milovnice přeslazených románů ideální četba.

27.12.2017 4 z 5