hruskovalucie93 hruskovalucie93 komentáře u knih

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

Proč ne .. trošku sci-fi, které normálně moc nečtu, ale tohle téma mě zaujalo a vlastně mě ta kniha vůbec nezklamala. Měla jsem upřímně trosku bordel v tolika postavách, ale nakonec vlastně ani nebylo potřeba se ve všech dokonale vyznat. Za mě fajn, svižný příběh, hodnotim 4*.

25.11.2017 4 z 5

Moje všechno Moje všechno Katie Marsh

Je pravda, že dle popisu jsem od toho čekala trošku větší drama. A knížka mě zezačatku moc nebavila, když už se po prvních stranách stalo to, co je hlavním tématem knihy. Ale když jsem dočetla, tak se mi nakonec vcelku líbila. Hezká oddechovka, taková romanťarna. Za mě 3 hvězdy :)))

12.11.2017 3 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Jsem spokojená. Výborná kriminálka, napětí až do konce, líbílo se mi i téma z prostředí mladých. Určitě doporučuji, pokud jste milovníci krimi.

22.10.2017 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Nedostala jsem se ani zdaleka do poloviny. Přijde mi, že na tuto knihu byl velký boom, hlavně asi proto, kdo ji napsal a tak jsem po ní sáhla. Ale zklamalo mě to. Jak mě nezaujme kniha hned na začátku, tak to většinou vzdám, pokud neležím na pláži a nemám jinou po ruce :)))))))))). Bohužel, odloženo, nedočteno.

17.10.2017 2 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Já nevím .. dostala jsem se do poloviny a pak už to nějak vzdala.. Není to asi úplně velký propadák, ale nebavilo mě to. Nemám bohužel už tolik času na čtení a tohle zrovna není kniha, kterou bych chtěla brzdit ty, na které se vyloženě těším. Takže odloženo, nedočteno.

17.10.2017 3 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Na začátku to vypadalo jako zajímavá detektivka, ale, ani ne v polovině, to nabralo zvláštní spád. Nevěřím v Boha a tak mi kniha přišla trošku šilená. Odložila jsem nedočtené. Bohužel.

02.09.2017 2 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Oproti ostatním knihám jsem tuto četla poměrně dlouhou dobu, ale pořád mě to k ní nějakým způsobem táhlo. Je to sladké a tak typicky "Sparkovski" krásně naivní. Líbilo. Silný příběh mezi Irou a Ruth mě na tom zaujal asi nejvíc. Doporučuji.

27.08.2017 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Knihu po pár stránkách odkládám. Vadila mi psaná forma a zbytečné vulgarismy. Knihu bych - jak už tu někdo zmínil - označila za uchylárnu. Pokračování, které mám mimochodem zrovna doma, se určitě číst nechystám.

08.08.2017 2 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Prvních pár stránek a já poradně nevím, o čem kniha je.. Vůbec se mi dobře nečte, odkládám :(

06.08.2017 odpad!

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Já nevím. Začátek mě hodně zaujal, ale když to nabralo sci-fi spád, začalo mě to hodně nudit. Příběh, který se odehrává v kdovíjaké kostce (nebo co to vlastně bylo) , mi přišel až přehnaně pohádkový. Už se mi ke knize nechce vracet, takže odkládám nedočtené.

04.08.2017 2 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Skvělé! Výborně zpracované, překvapivé a velmi čtivé. Trošku mě otravovali dopisy adresované "jeho lásce".

04.08.2017 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Perfektní detektivka.

04.08.2017 5 z 5

Teď už tě vidím Teď už tě vidím Nicole C. Kear

Krásná kniha. Líbilo se mi, jak je formulovaná humorně, člověk z toho aspoň neměl takovou depresi. I tak ale velmi smutný příběh, který chytil za srdce. Doporučuji, je velmi čtivá.

04.08.2017 4 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Vždycky si říkám, že nebudu dávat knize 5 hvězdiček jenom proto, že se mi líbila, protože pak se objeví nějaká, která mě vyložené uchvátí a mě ty hvězdičky pak budou k hodnocení chybět. A tohle je zrovna ten případ. Kniha naprosto bez chyby, napínavá, čtivá s výborným tématem. Po dočtení knihy jsem pociťovala nepříjemné mrazení. Opravdu doporučuji a těším se na novou knihu této autorky. Samozřejmě hodnotím 5ti hvězdami (kéž bych nyní měla nějakou navíc :).

11.07.2017 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Kniha, která se naprosto bez problémů četla, nemůžu vytknout ani příběhy ze stranu policistů, které mě většinou v detektivkách nebo thrillerech dost nudí. Napnutá jsem byla hlavně na začátku, od poloviny knihy bylo jasné, kdo je pachatelem, což mě na knize trošku zklamalo. Ale i tak skvělé čtení.

07.07.2017 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Od této knihy jsem očekávala hodně a moc se na ní těšila. Když se mi konečně dostala do rukou a ja se pročetla do poloviny příběhu, překvapilo mě, jak je kniha jiná, než jsem čekala. Strašně zvláštní příběh, upřímně ani nevím, co k tomu říct. Napjatá jsem byla hlavně na začátku, později už tolik ne. Trošku mě to zklamalo. Konec otevřený.

01.07.2017 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Knihu určitě doporučuji, hlavně velkým čtenářům, protože těch 613 stran není úplně sranda :). Chvílemi na mě až moc zdlouhavé, ale konec super, nečekala jsem to. Moje první kniha od Miniera. Těším se na další.

18.06.2017 4 z 5

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Krásný, dojemný příběh. Po dlouhé době kniha, která mě opravdu zaujala a na kterou jsem se těšila. Líbilo se mi, jak je příběh vyprávěn z několika pohledů.

06.06.2017 5 z 5

Před pádem Před pádem Noah Hawley

Nedočteno. Začátek super, pokračování bohužel chabé. Vůbec mě to nebavilo, některé stránky jsem musela číst víckrát. V podstatě jsem od knihy čekala úplně něco jiného. Odložila jsem tedy na neurčito.

10.04.2017 2 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Knížka se mi líbila. Byla jsem napnutá a po přečtení i překvapená. Jen mi občas připadalo, že je to zbytečně natažené, hlavně tedy co se týče kapitol, kde figurovaly policisté. Konec byl taky trosku zvláštně ukončený. No za mě 4 hvězdičky.

05.04.2017 4 z 5