Moje všechno

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V den, kdy se Hana chystá oznámit manželovi, že od něj odchází, ho najde v ložnici na podlaze, vyděšeného a neschopného se pohnout. Dostal mrtvici. A jejich život se ve vteřině změní. Haně nezbývá než odložit všechny své plány, aby se mohla starat o manžela, kterého byla připravená opustit. Tom nemůže chodit, není schopen základních úkonů. Po měsících vzájemného zanedbávání a partnerského odcizení nastává dlouhé období rehabilitace, během nichž má Tom čas pohlédnout na svůj život z nové perspektivy, aby ho mohl přehodnotit. Podaří se Tomovi překonat nemoc a zachránit manželství? A dokáže se Hana vzdát svých plánů na nový život a znovu se do Toma zamilovat? Moje všechno je debutový román, který nedáte z rukou. Rozpláče vás i rozesměje. A přiměje vás zamyslet se nad tím, co je v životě skutečně důležité....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310759/moje-vsechno-7z3-310759.jpg 3.368
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Mladá fronta
Orig. název

My Everything, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha Moje všechno

Přidat komentář
Ivanule
08. ledna

Téma knihy výborné,ale děj mi přišel táhlý,čtení mi trvalo déle než jsem předpokládala:)

rysavas
30.05.2018

Nějak mě to nebavilo...přiznávám, že jen díky mé touze dočítat knihy jsem se dostala do poslední třetiny, která byla vcelku fajn....proto nakonec 3 hvězdy (ale spíš 2,5)


jaruva
18.05.2018

Podle anotací jsem očekávala "větší drama", což se nestalo. Ale nevadilo mi to, příběh se mi líbil. Taková romantická oddechovka. Sestra Jules mě hrozně štvala, ale nakonec byla fajn...

Alma-Nacida
03.04.2018

Tak nevím, asi jsem zas sáhla vedle, ale nedočetla jsem. Podle popisu jsem čekala strhující drama, to jsem se nedočkala. Co se mi opravdu hodně líbilo, je obálka. :-) A to je teda trochu málo, ne? :-)

luciefeix
11.03.2018

kniha mě nebavila nemělo to štávu

hruskovalucie93
12.11.2017

Je pravda, že dle popisu jsem od toho čekala trošku větší drama. A knížka mě zezačatku moc nebavila, když už se po prvních stranách stalo to, co je hlavním tématem knihy. Ale když jsem dočetla, tak se mi nakonec vcelku líbila. Hezká oddechovka, taková romanťarna. Za mě 3 hvězdy :)))

aliali
31.10.2017

Mě se knížka líbila, příjemná oddychovka.

Šárka5875
03.09.2017

Na román Moje všechno jsem byla velmi zvědavá. Námět mě zaujal a těšila jsem se na hluboký, emotivní příběh. Ovšem jsem trochu zklamaná. Myslím, že autorka tak úplně nevyužila potenciál, který se jí námětem nabízel. Navíc jsem nečekala, že dost velká část příběhu se bude týkat Tomovy sestry. Musím říct, že konkrétně ona mě moc jako postava nezajímala a tudíž pasáže, které se týkaly jí, mě nijak neoslovovaly. Kniha mě tedy celkově nenadchla. Začala pěkně, čekala jsem, jak se bude příběh dál rozvíjet. Jaks e mladí manželé s krutým osudem v podobě nemoci poperou. Ovšem prostředek knihy mě převážně nudil. Až ke konci jsem se zase svižněji rozečetla, protože mě zajímalo, jak příběh Hany a Toma vyvrcholí. Za mě tedy lepší průměr, nic světoborného. Je to všem debutové dílo a já ráda zkusím další autorčinu knihu, pokud u nás vyjde. Třeba bude již propracovanější.

V knize se střídají kapitoly ze současnosti s kapitolami z minulosti. Dozvídáme se tedy, jak se Tom s Hanou seznámili, jak se vyvíjel jejich vztah a co předcházelo té osudné události v podobě Tomovy mrtvice.

Pokud hledáte odpočinkový román s pomalejším dějem, který nejde nijak zvlášť do hloubky, potom Moje všechno zkuste. Můj šálek kávy to však úplně nebyl, čekala jsem víc. Ovšem jisté poselství si z knihy odnesete. Člověk musí myslet také sám na sebe, a ne žít pouze život svého partnera. A také že nejen prací živ je člověk. Pochopitelně se nabízí pronést, že bez práce nejsou koláče, ale jak se říká... Všeho s mírou. A do třetice... Komunikujte spolu.

Kniha se pyšní nádhernou obálku, která mě zaujala hned na první pohled, a musela jsem se pídit, jaká kniha se za ní skrývá. Za obálku tedy velký palec nahoru.

1

Doporučujeme

Odhal mě
Odhal mě
Já a pan Darcy
Já a pan Darcy
Co je tvoje, je i moje
Co je tvoje, je i moje
V síti lásky
V síti lásky

Autor a jeho další knihy

Katie Marsh
anglická

Podobné knihy

Kniha Moje všechno je v

Právě čtených1x
Přečtených104x
Čtenářské výzvě6x
Doporučených5x
Knihotéce83x
Chystám se číst92x
Chci si koupit9x