Stejně je život krásný

Stejně je život krásný https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401602/bmid_stejne-je-zivot-krasny-YVH-401602.jpg 3 20 7

„Prožila jsem víc než polovinu svého života, než jsem vás dva potkala, a z celého srdce doufám, že mnoho dalších let mě ještě čeká. Doufám v to kvůli vám. Všechno, vždycky kvůli vám dvěma.“ Abi Cooperová by měla prožívat svůj „pohádkový konec“. Zvítězila nad rakovinou a chystá se co nejlépe využít svou druhou šanci. Jenže během její nemoci se rodina rozpadla. Manžel John udělal několik rozhodnutí, jejichž následky ho pěkně potrápí, a i dospívající syn Seb má své tajemství. Soundtrack k románu tvoří Abiin „playlist na přežití“. Stejně je život krásný je dojemný a povznášející příběh o tom, co se stane, když se Abi snaží dát rodinu znovu dohromady – a proč život a láska stojí za to, aby za ně člověk bojoval.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

This beautiful life , 2017

Gracinka
05.11.2020 2 z 5

Dej nezaujal, pořád se to točilo dokola.

knihovnička007
26.02.2020 4 z 5

Zaujala mne obálka a název, anotace mne upoutala.
Příběh Abi mne hodně oslovil, podobný věk a byla mi sympatická tou prdlostí v hudbě. Ale jinak...
Abi dostala pěkně naloženo, byĺo mi líto jí, Johna, Seba, Roba a dalších.
Kniha začíná v momentě, kdy některé příběhy končí-informací, že Abi porazila rakovinu... ale nic není tak jednoduché a všichni musí zabojovat.
Místy se mi nečetla lehce... jsem určitě ráda, že jsem si ji v knihovně vybrala.

Ivanule
04.02.2020 5 z 5

Krásný příběh o těžké nemoci,o tom jaké to je se vyléčit,ale stále čekat,zda se nemoc nevrátí,zda si znovu nebudete prožívat ten strach,bezmoc zda to zvládnete,také i pohledem svých blízkých,kterým se bojíte ublížit tím slůvkem ....Pěkný konec,otevřený,plný naděje ale i strachu jak to bude dál....

jasmína
28.07.2019 3 z 5

Kniha se mi četla docela špatně, protože předchozí kniha autorky se mi moc líbila, ale tohle mělo úplně jiný styl.....a konec knihy mě rozhodil úplně, souhlasím s komentářem boockase

bookcase
23.07.2019 4 z 5

O tom, co všechno vám život může naložit. Nebyla špatná, ale taky mám pocit, že to chtělo ještě něco. Konec to zabil, škoda. Nevadí mi otevřené konce, ale konkrétně tahle kniha, kdy s hrdinkou celou dobu prožíváte její strachy, si ho nezaslouží.

a.a.candys.life
14.07.2019 4 z 5

Krásná, oddechová kniha na letní dny. Nic těžkého. Něco mi, ale v příběhu chybělo. I slza ukápla.

Šánka
27.06.2019 3 z 5

Nějak nevím, jak bez spoilerů popsat ten můj dojem z knihy. Asi takto....nalákala mě anotace, (která podle mě až tak neodpovídá), krásná obálka, na ní napsáno pro čtenářky Jojo Moyesové . Měl to být příběh plný emocí, u mě je bohužel vůbec nevyvolal a měla jsem i chuť knihu odložit nedočtenou.
Samotný námět je zajímavý a lákavý, na takové téma jsem četla pár knih, které se mnou pořádně zacloumaly, tady se to nepodařilo a závěr to podle mého úplně zabil.
Nechci odrazovat, jako taková oddechovka by to šlo, přečtěte si ji, třeba zrovna vám příběh a styl psaní bude vyhovovat. Jsem docela zvědavá na komentáře dalších čtenářů.

romantika

Katie Marsh
anglická
2016  67%Moje všechno
2018  72%Život bez tebe
2019  68%Stejně je život krásný

Kniha Stejně je život krásný je v