hruskovalucie93 hruskovalucie93 komentáře u knih

Vytržení Vytržení Liz Jensen

Neskutečně zajímavá kniha. Určitě doporučuji přečíst. Zaujala mě takovým způsobem, že ani netuším, co víc k ní říct. Doporučuji přečíst.

19.03.2017 5 z 5

Diagnóza F50 Diagnóza F50 Gabina Weissová

Knihu bych hodnotila jako průměrnou. Samozřejmě mluvím z pohledu té, která si nikdy. poruchou příjmu potravy neprošla, ale příběhů na toto téma jsem už pár přečetla a zaujali mě více než zrovna tento. Nedočetla jsem ani do konce, jelikož ten je podle mě už dost směřovaný na holky, které v tomto problému lítají. Oceňuji, že se autorka svěřila se svým životním bolem, který určitě pomohl několika nemocným dívkám a ženám. Za mě 3 hvězdy.

09.03.2017 3 z 5

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Nejlepší kniha mého dětství, dodnes na ní vzpomínám. Kniha mě neskutečně bavila, oceňuji humorně napsané příběhy. Pro zlobivé děti jako dělané :).

08.03.2017 5 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Velmi čtivá detektivka. Poslední stránky byly dost napínavé a upřímně se mi od stránek špatně odtrhávalo. Rozuzlení sice nebylo nějaké překvapivé, i přesto mě ale kniha bavila. Jsem spokojená a dávám 5 hvězd.

07.01.2017 5 z 5

Nejšťastnější dívka na světě Nejšťastnější dívka na světě Jessica Knoll

Za mě hrozně zajímavá kniha. Zpočátku jsem myslela, že ji ani nedočtu, bylo to hrozně utáhlé a zdlouhavé, navíc mě bavila číst jen část, kdy se hlavní hrdinka vracela do období puberty. Pak ale knížka dostala neskutečnej spád a najednou jsem se nemohla odtrhnout. Zvláštně to na mě všechno zapůsobilo.

01.01.2017 4 z 5

Dva krůčky po mokrém písku Dva krůčky po mokrém písku Anne-Dauphine Julliand

Opravdu smutný a tragický příběh. Bohužel, i takové věci se v životě dějí, jen v případě, kdy čtete takovou knížku se Vás to silně dotkne a uvědomíte si, co je v životě důležité. Velký obdiv pro sílu této rodiny.

16.12.2016 4 z 5

Ty, ja a tí druhí Ty, ja a tí druhí Fionnuala Kearney

Po dlouhé době přečtená kniha a moc jsem si to užila. Ten příběh ve mě vyvolával zvláštní emoce, všechny postavy mi byly velmi sympatické a celkově na mě kniha zapůsobila moc dobře.

08.12.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Těšila jsem se na ní a nezklama mě. Vůbec si nedokážu představit, že některé čtenářky tady věděli už od půlky, kdo je vrah, protože pro mě to byl do poslední chvíle pokaždé někdo jiný. Napínavé, zvláštní, ale skvěle napsané.

22.10.2016 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Strašně se mi to líbilo. Těšila jsem se a asi jsem věděla proč. Výborná kniha.

01.10.2016 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Upřímně, trošičku lepší pro mě byl Hypnotizér - hodnocení tedy snižuji o jednu hvězdičku. Ale i tak nebudu nic moc vytýkat. Napínavé, dobře psané, v tomto dílu o něco víc policejních akcí a řekla bych, že byl i více zaveden do děje agent Joona. Těším se na další díl :)

18.09.2016 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Perfektní krimi thriller a můj první díl od Larse Keplera. Chystám se na další a tento díl hodnotím 5 hvězdami.

03.09.2016 5 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Po velmi kladném hodnocení zde na databázi knih a po vychvalování paní knihovnice jsem od knihy čekala velmi mnoho. Bohužel jsem byla zklamaná. Několikrát během čtení jsem odolávala knihu odložit protože mě moc nebavila. Teď po přečtení musím zpětně říct, že jde o velmi silný příběh a určitě mě svým způsobem chytil za srdce a to i vzhledem k tomu, že mám sama postiženého bráchu a neumím si představit, že by se mu mohlo něco takového přihodit. Přesto mě kniha moc nebavila. Tři hvězdičky dávám hlavně za námět a nápad na knihu.

31.08.2016 3 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Skvělá kniha. Opravdu jsem zezačátku uvěřila tomu, že Catherine svého manžela podvedla a byla mi kvůli tomu dost nesympatická. Po přečtení se mi pohled samozřejmě úplně obrátil. Upřímně jsem tohle od knihy vůbec nečekala, myslela jsem si, že to bude více kriminální, ale bylo to pro mě příjemné překvapení. Velmi podařený psychologický thriller.

29.08.2016 5 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Přečetla jsem prvních pár kapitol a knihu odložila. Vadilo mi, jak je to celé přeslazené a ufňukané. Za mě bohužel jen jedna hvězda.

27.08.2016 1 z 5

Narozeniny Narozeniny Danielle Steel

Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4 hvězdami a nakonec jsem ohodnotila jen 3mi a to hlavně kvůli obyčejnosti. Knížka byla fakt oddychovka, na můj vkus až moc. Mám ráda jak Steelová píše, ale tohle bylo hrozně jednoduché a dalo se přesně očekávat jak vše dopadne. Nebylo to špatné, to určitě ne, jen prostě mě to ničím neuchvátilo.

27.08.2016 3 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Bylo to hezké, jde vidět, že autorka umí psát. Líbila se mi ta kriminální zápletka, nemám ráda, když je v knize jen těžká zamilovanost a sex a tady to bylo tak příjemně zamíchané.

25.08.2016 4 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Jedna z nejlepších knih, kterou jsem za poslední dobu četla. Neskutečně mě bavila a do poslední chvíle jsem si nebyla jistá, komu mám vlastně věřit. Tvrdý a děsivý příběh, napětí od začátku do konce. Kdybych mohla, dám knize 6hvězd. Doporučuji všem.

22.08.2016 5 z 5

Kolotoč strachu Kolotoč strachu Jan Vavřík

Děsivý a reálný příběh. Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne, protože jsem byla zvědavá, jak příběh dopadne a nemohla jsem se odtrhnout. Doufám, že kniha třeba někomu pomůže na cestě za lepším životem.

20.08.2016 5 z 5

Škůdce Škůdce Kelly Parsons

Moje první kniha z lékařského prostředí a určitě ne poslední. Skvělý thriller.

20.08.2016 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Super! Mám ráda takové knihy. Děj napínavý od začátku do konce, super postavy. Kniha velmi čtivá, nemám co dodat. Hodnotím 5* a těším se na další knihy od této autorky.

17.08.2016 5 z 5