Ty, ja a tí druhí

Hovorí sa, že všetky rodiny majú svoje tajomstvá. Dobre ukryté tajomstvá. Čo sa však stane, keď sa tieto tajnosti jedného dňa nezadržateľne vynoria na denné svetlo? Tak to bolo aj v prípade Adama a Beth, manželov štyridsiatnikov s devätnásťročnou dcérou Meg, ktorí si nažívajú vcelku spokojne až šťastne. Odhalenie prvého tajomstva však znamená začiatok dlhého sledu udalostí s neodvratnými dôsledkami. Občas sa potrápime predstavami, čo najhoršie sa môže stať našej rodine. Netušíme však, že niektoré tajomstvá nám môžu od základov zmeniť život. Ako si vôbec naplánovať budúcnosť, keď celú minulosť máme prevrátenú naruby?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265313/big_ty-ja-a-ti-druhi-265313.jpg 3.4185

Vydáno: , Ikar (SK)

You, Me and other People, 2015

Kniha Ty, ja a tí druhí

knihovna1
07. listopadu

Kniha se mi moc líbila. Je čtivě napsána. Čekala jsem ale více překvápek či napětí i nějakou zápletku. Ale jinak jsem moc spokojená, citlivě napsáno, hezká atmosféra, takový psychologický příběh anglické moderní dnešní rodiny. Všechny postavy mi byly svým způsobem taky sympatické.

Lucc93

Po dlouhé době přečtená kniha a moc jsem si to užila. Ten příběh ve mě vyvolával zvláštní emoce, všechny postavy mi byly velmi sympatické a celkově na mě kniha zapůsobila moc dobře.

avalonek

Člověk vidí životy lidí v knize ze všech úhlů a lépe pochopí proč někdo udělal tohle a nebo tamto.Jednou jsem fandila tomu a pak zase někomu jinému,celkem mě ta kniha chytla.

Jurajovamaka

Toto je kniha, ktorú si treba prečítať, lebo sa na základe anotácie a niekoľkých recenzií nedá ani len predpokladať, čo všetko vás v nej čaká. Je nabitá úžasnou atmosférou, napísaná úplne vynikajúco a možno jediným "odpudzovadlom" je trochu ťažká vzťahová téma. Niekedy potrebujete ku šťastiu sladkú romantiku, niekedy zas kvalitný príbeh plný drámy, tajomstiev a nečakaných odhalení. Toto je ten druhý prípad a ja sa priznám, že som sa od čítania nedokázala odtrhnúť.
Ani by som nepovedala, že kniha nie je pre každého, ale skôr nie je na každú náladu - človek proste musí byť v tom správnom rozpoložení, aby si ju užil. ja som si ju užila a naozaj odporúčam ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

TerkaJK
21.11.2020

Ze začátku knihy jsem přemýšlela nad tím co chtěla spisovatelka touto knihou sdělit. Podvádění, lži propasti v komunikaci ve vztahu. - asi realita života, pokud se člověk nedokáže vypořádat s pravdou.
Muž, který díky své sobeckosti dokázal rozhodit životy lidí které miloval. A nakonec rozhodil nejvíce svůj život...
Smutné tápání životem a smrtí...
Na zamyšlení dobré čtení, ale na mě moc smutné.

ArwenAragorn
21.09.2020

Nudná knížka, nestojí za přečtení.

iiiccc
23.07.2019

Takové čtení během kterého čtenář příliš nepřemýšlí a ani v něm po dočtení moc nezanechá. Nudilo mě to. Jedna hvězda za dobré téma a ta druhá za to, že to bylo rychle přečtené.

Parwana
14.07.2019

Oddechovka, kterou jsem nakonec dočetla a kterou až asi nikdy číst nebudu. Neseděl mi autorčin styl psaní, na můj vkus až místy dost vulgární; celá kniha mi připomínala nepříliš dobrý romantický americký film s happyendem.