Paní Láryfáry

Humoristický román, kde hlavní hrdinka paní Láryfáry řeší v šestadvaceti příbězích zákeřné dětské "choroby" tak, že ji všichni milují a stále se k ní vracejí.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12240/big_pani-laryfary-d1K-12240.png 4.6510

Paní Láryfáry 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež

Vydáno: , Lika klub

Mrs. Piggle-Wiggle, 1947

Kniha Paní Láryfáry

Hanncha

Paní Láryfáry mě provázela celé dětství a jsem ráda, že mě provází dál. Moc mě to baví.

ADE138

Kniha, co se nikdy neomrzí. Poslouchala jsem načtenou paní D. Syslovou - skvělý zážitek.

ErikaJ

Vzpomínka na mé dětství. Přečteno již poněkolikáté a jistě ne naposledy.

Kiwicatko

Knizka z meho detstvi, kterou jsem milovala a diky svym detem jsem se k ni vratila :)

Márv1990

Pěkná kniha.. Velmi poučná a zábavná.

Lucc93
22.07.2021

Nejlepší kniha mého dětství, dodnes na ní vzpomínám. Kniha mě neskutečně bavila, oceňuji humorně napsané příběhy. Pro zlobivé děti jako dělané :).

burg
21.07.2021

Výzva 2021 - jedna z knih, které jsem jako malý kluk vážně žral. Z nostalgie (a za stáří knihy) za 4*, i když vím že dnes se dá sehnat kvalitnější četba. Navíc - až naše mládě chytne jednu ze známých dětských nemocí jako je čurbesajda nebo hubatida, tak alespoň víme po jaké medicíně sáhnout...:-)
A zajímavost: vždy jsem si myslel, že paní MacDonaldová je jak dle jména, tak dle stylu vyprávění britka jak poleno, ale to se s její US národností docela vylučuje, že?

KirstenCohen
07.07.2021

Tohle je beze sporu jedna z mých nejoblíbenějších knih z dětství, ke které se ráda vrátím i v dospělosti - kniha se mi totiž před pár dny dostala po X letech do ruky. A znovu jsem ji celou přečetla, jedním dechem! Nicméně - část knihy se odehrává ve městě, kde paní Láry Fáry bydlí, část knihy poté na vesnici. A ta část na vesnici se mi líbí o trochu méně. Paní Láry Fáry je zde až moc didaktická. Přesto dávám 5 hvězd.