Hanulka25 Hanulka25 komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tahle knížka je prostě úžasná

31.05.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Úžasná knížka, která nutí k zamyšlení.

25.04.2017 5 z 5

Abeceda kostí Abeceda kostí Louise Welsh

Docela zajímavý příběh obalený spoustou zbytečných popisů všeho možného.

05.04.2017 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Prvních 200 stránek jsem si pořád říkala"co tom sakra všichni vidí, vždyť se tam nic neděje". Ten zbytek do konce už byl"ahaaaaa už vím". Těm co se knížku chystají číst radím - vydržte, opravdu to stojí za to.

26.03.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka, která se moc hezky čte. Postavy jsou tak propletené, že za půlkou jsem měla problém udržet kdo s kým. Konec mě dost zklamal.

14.03.2017 3 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Knížku jsem přečetla velmi rychle především díky tomu, že první dvě třetiny jsem se už konečně chtěla dostat k tomu, až se začne něco dít. No a když to konečně začalo o něčem být, tak byl konec.

04.03.2017 3 z 5

Temný anděl Temný anděl Mari Jungstedt

Takový průměr. Nenadchne ani neurazí.

19.02.2017 3 z 5

Evička a Monoklíček sportují Evička a Monoklíček sportují Josef Velda

Jedno z mých prvních setkání s knížkou. Předčítala mi z ní starší sestra a dodnes si vzpomínám jak moc se mi to líbilo.

Dům u nemocnice Dům u nemocnice Valja Stýblová

Tahle knížka patří k těm, které jsem kdysi četla pořád dokola a nemohla se jí nabažit. Jenom nevím, jestli dnešní náctileté něco takového ještě baví.

Velké trápení Velké trápení Helena Šmahelová

Oblíbená knížka mého dětství i mládí. Hlavní hrdinku jsem milovala i litovala a knížku jsem přečetla snad 100x.

Šperhák Šperhák Rudolf Čechura

Naprosto úžasná knížka. Určitě doporučuji ke čtení.

11.02.2017 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Dočíst tuhle knihu bylo nad mé síly. Po několika pokusech jsem jí odložila. Nuda

11.02.2017

Relikvie Relikvie Lincoln Child

Moje první setkání s touto dvojicí autorů a agentem Pendergastem. Knížka mě vyloženě nadchla a následně jsem přečetla všechny další díly, ve kterých je hlavní postavou Pendergast.

10.02.2017

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Upřímně nevím, co na tom má být k smíchu, nebylo to ani k usmívání. Dočetla jsem jen z principu.

07.02.2017 1 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Souhlasím se všemi, kteří knihu chválí. Přečetla jsem za jeden víkend.

07.02.2017 5 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Po slibném začátku už se to jen zhoršovalo. Asi mám problém s tím, že tomu prostě nevěřím.

01.02.2017 3 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Spolehlivě mě rozesměje, přestože znám text téměř z paměti.

31.01.2017 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Srdeční záležitost! kniha mého dětství, četla jsem jí pořád dokola

31.01.2017 5 z 5