Evička a Monoklíček sportují

Evička a Monoklíček sportují https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118919/bmid_evicka-a-monoklicek-sportuji-OlY-118919.jpeg 5 18 7

Rýmované verše o sportovním zápolení mezi malou holčičkou Evičkou a jejím psím kamarádem Monoklíčkem.

Aribana
26.12.2023 5 z 5

Krásná knížka z mého raného mládí, kterou ráda předám vnoučatům. Hezky ilustrovaná s krátkými básničkami z různých odvětví sportů

Nočnípták
30.01.2022 5 z 5

Evička a Monoklíček. Kořist z antikvariátu, která vyvolává vzpomínky. Kampak se ztratila ta z mého dětství? Jako dneska ji vidím. Měla takový podlouhlý formát a na výšku asi tak osm centimetrů. No, hlavně že ji mám, formát neformát.
Z nostalgie musím dát těch hvězd samozřejmě 5.

pip11
26.01.2022 5 z 5

Tohle je příjemná, nostalgická vzpomínka na dětství. Báječní kamarádi a spousta zábavy.

Lucissia
05.06.2019 5 z 5

Nemůžu jinak než pěti hvězdami. Pan Nesvadba je moje dětství a po pár krásně strávených večerech při předčítání věřím, že si to jednou řeknou i mí synové. Nádherné obrázky korunují zvučné veršíky pana Veldy. Za nás maximální spokojenost. :-)

saba73
14.03.2017

Oblíbená knížka mého dětství. Zmizela mi a jako lektorka dětské jógy bych ji určitě využila. Pokud někdo máte Evičku Monoklíčka na prodej, jsem vážný zájemce.

Hanulka25
12.02.2017 5 z 5

Jedno z mých prvních setkání s knížkou. Předčítala mi z ní starší sestra a dodnes si vzpomínám jak moc se mi to líbilo.

maurarita
31.10.2015 4 z 5

Krásná kniha pro začínající čtenáře

Autorovy knížky

1971  97%Evička a Monoklíček sportují