hancijar hancijar komentáře u knih

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Dalsi dobra detektivka, libi se mi, ze celou dobu se jen dohaduji kdo je vrah, coz vzdy nemaji autori tak dobre skryto. Precteno jednim dechem. Palec nahoru

01.09.2015 5 z 5

Plzeňské mordy, Nepohřbený rytíř, Případ s alchymistou Plzeňské mordy, Nepohřbený rytíř, Případ s alchymistou Vlastimil Vondruška

Kniha velice ctiva, moc se mi libila. Jen jsem si pri cteni Pripadu s alchymistou zpomela na kriminalku Miami, kdy zniceho nic mu najednou dojde, kdo je vrah...
Ale jinak 5 hvezdicek si urcite zaslouzi, a pokud je tahle kniha nejslabsi, tak se mam jeste na hodne co tesit.

11.08.2015 5 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Dalsi paradni dil o hranicari. Uz mi to nepridapa jako kniha pro deti, ale kdovi. V dnesni dobe sameho nasili a internetu, sme treba mi dospeli trochu pozadu...

07.08.2015 5 z 5

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

No sice sem prvni videla film, ktery je uzasny, tak jsem myslela. A ejhle, nic moc, chtela jsem to docits, ale mela sem potize. Na film se kniha nemuze hrabat.

17.07.2015 3 z 5

Příběh čaje Příběh čaje Zdeněk Thoma

Krasna kniha, mam rada caje, a kolikrat jsem jiz do knihy zavitala, pro inspiraci.

Otec prasátek Otec prasátek Terry Pratchett

Prvni sem videla film, parada. Ale kniha, to je neco. Snad jedna z nejlepsich knih o zemneplose. Klobouk dolu.

Spektrum Spektrum Sergej Lukjaněnko

Paradni kniha, jedna z nejlepsich. Kniha ma plno nametu, nad kteryma jsem se po precteni musela zamyslet. Ty uvahy, ty pribehy. PARADA

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Zajimava kniha, ikdyz jsem cekala vice. Kazdopadne pekna blbost davat detem cist v 5 tride. Zcela nemohou pochopit; Ale do mych oblibenych rozhodne nepatri.

17.07.2015

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Prislo mi se hodne kopiruje Sifru mistra Leonarda. Bylo toho tam hodne spolecneho.

15.07.2015 3 z 5

Bubáci a hastrmani Bubáci a hastrmani Josef Lada

Paradni kniha, s paradnima ilustracema. Jedina kniha, kterou sem si od nasich vzala, kdyz sem se stehovala, jako teda detska.

Edith Piaf Edith Piaf Simone Berteaut

Puvodne jsem na tom byla v divadle, ale tak moc me to vzalo, ze jsem cetla par "zivotopisu". Velice rada si ji pustim. Byl to nekdo uzasny, nekdo, koho je skoda, ze dopadl jak dopadl.

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Jak to rici slusne, jak v tomto stoleti OSN neco takoveho dovoli trpet bezbrane lidi. Proste sok. Nemela sem velke mineni o KLDR, ale to se delo ve svete pred 100 lety, a v KLDR se to deje ted. Neco odporneho.

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

No asi takto, tak holka je blazen, nic vic, nic min. Laska je krasne vec, ale toto teda nedavam, Jako bylo to poutave napsane, ale blazen.

15.07.2015

Lunapark Lunapark Stephen King

Cekala jsem neco vice, ale nebylo to spatne. Kinga si spojuli s horory a tak me to trochu zarazilo ze tam neni nic poradneho, ale vubec to nebylo spatne. Ale knihy ma i mnooohem lepsi.

15.07.2015 4 z 5

Dva roky prázdnin Dva roky prázdnin Jules Verne

Odpocinkova cetba, napinave, hezky psane. Kniha se mi libila, doporucuji si precist. Pokud vim, tak snad i patri do povine cetby, stoji za to.

15.07.2015 5 z 5

Robinson Crusoe: Jeho život a podivuhodné příhody Robinson Crusoe: Jeho život a podivuhodné příhody Daniel Defoe

Tuhle knihu jsem v 5 tride cetla snad 5krat. Byla to parada

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tak nevim, vsici rikate, jak je to dobra kniha. Ja se uz dlouho zadnou knihou takhle neprokousavala. Dle meho to je slatanina, kde za chvili bylo jasne jak vse dopadne. Vis jak dve hvezdicky si kazdopadne nezaslouzi.

22.06.2015 2 z 5

Nejlepsi kniha o Potterovi, i filmove to bylo nej.

30.03.2015 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Mam rada detektivky, a tato kazdopadne stala zato. Ma vse, co radna detektivka ma mejt, Precteno jednim dechem.

27.02.2015 5 z 5

Zaslaná pošta Zaslaná pošta Terry Pratchett