Bubáci a hastrmani

Veselé povídání o vodnících a strašidlech s několika dalšími pohádkovými příběhy. Pro čtenáře od 6 let.

Vesnička Syslov, vodník Brčál se synkem Pulcem a samota Šmejkalka se strašidlem Mulisákem a malým Bubáčkem. Oblíbené příběhy několika generací dětí jsou doplněny dalšími známými pohádkami.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22821/bubaci-a-hastrmani-7nf-22821.png 4.6203
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Bubáci a hastrmani

Kontryhelka

Klasika, která nepotřebuje žádné další komentáře. I filmové zpracování je velice pěkné. A krásné kresby Ladovy. Balzám pro oči.

jprst
25.11.2020

Jedna z knih, které se v naší rodině postupně stěhují od generace ke generaci následující. Trochu mě děsí otázka jednoho z mých vnoučat ve stylu, zda se podrobnosti dají vyhledat na internetu.

ViolettaCh.
17.11.2020

Další krásné pohádkové vyprávění s nádhernými ilustracemi z pera pana Lady. Jen máloco vyvolá tak krásné vzpomínky na dětství.

ArwenAragorn
01.11.2020

Moc hezké pohádky s úžasnými ilustracemi pana Lady.

Greenfingers
06.09.2020

Před mnoha lety jsem svým dětem pravidelně četl z knížek mistra Lady: Bubáci a hastrmani patřili mezi jejich zamilované hrdiny. Dlužno dodat, že jsem je měl taky rád.

draka
29.08.2020

Měl jsem původně vydání z roku 1961, ale kniha padla na úbytě. Byla natolik opotřebována neustálým čtením a prohlížením obrázků, že se načisto rozpadla. Děti si z ní nakonec vytahovaly listy a vybarvovaly obrázky pastelkami, neměli jsme sílu jim v tom bránit. Pořídili jsme si novou, stejně krásnou.

Monika1717
09.08.2020

Nejlepší byla pohádka o perníkovém dědkovi.

JáraTym
01.06.2020

Jedna z nejlepších knížek mého dětství. Skvěle propracovaný a napsaný příběh a každé třetí stránce lahodí nádherná ilustrace, která vše perfektně dotváří. Velmi doporučuji.