hanča34 hanča34 komentáře u knih

Neviňátko Neviňátko Taylor Stevens

Moje oblíbená autorka, sice to teprve dočítám, ale už mi to skočilo do přečtených. Rozhodně to dočtu.

25.10.2016 4 z 5

Rok vdovou Rok vdovou John Irving

Nějak mě kniha vůbec nechytla, tak jsem to po pár stránkách vzdala.

22.10.2016

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Má první kniha od této autorky. Pěkně napsané, zkusím i jiné knihy této autorky.

22.10.2016 5 z 5

Rozhovory s dědečkem Rozhovory s dědečkem Klára Lukavská

Pěkné povídání s dědečkem Lukavským.

22.10.2016 4 z 5

Příručka jadranské snoubenky Příručka jadranské snoubenky Blanka Čechová

Nejprve jsem četla druhý díl a pak tento první. Čím to je, že první díl je vždycky lepší, aspoň v tomto případě to tak je. Oddychovka k moři jak stvořená.

12.10.2016 5 z 5

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Nějak už nejsem schopná tuhle knihu dočíst. Stačila mně Levandulová zahrada a Tajemství černé orchideje. Nějak už vím jak to dopadne. Takže dosť bolo Riley.

12.10.2016

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Nemám úplně jednoznačný názor, místy mě kniha chytila a nepustila, občas se mi chtělo přeskakovat.

07.10.2016 4 z 5

Bratři Wrightové Bratři Wrightové David McCullough

Tuto knihu jsem zapůjčila kvůli manželovi, který je modelář, zajímá se o letectví a píše o něm knihu. Nakonec on ji nečetl a já ano. Smekám, před bratry za jejich vytrvalost a pokoru. Na rozdíl od jiných nezemřeli při pádu letadla.

07.10.2016 5 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Shodnu se s niknikitou na 4 hvězdách, je to Stimson, ale dovede být lepší.

07.10.2016 4 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Dobrá volba, taky jsem četla na dovolené a zaujala mě.

07.10.2016 5 z 5

Tajemství černé orchideje Tajemství černé orchideje Lucinda Riley

Vzala jsem si tuto knihu k moři, tak jsem se smířila s tím, že hodně balancuje na hraně červené knihovny, možná, že za hranici i spadla. Trošku palec dolů!

07.10.2016 3 z 5

Příliš snadná vražda: České detektivní povídky Příliš snadná vražda: České detektivní povídky * antologie

Pár příběhů mně zaujalo, ale jako celek nic moc.

04.09.2016 3 z 5

Chantal - Život na laně Chantal - Život na laně Michaela Zindelová

Můj obdiv k Chantal ještě vzrostl!

04.09.2016 5 z 5

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Náhodně vybraná kniha v knihovně mně zaujala. I když se část děje dala předvídat, bylo to čtivé, poutavé. Zkusím tu Černou orchidej.

04.09.2016 4 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Byla jsem spokojena, přečetla jsem to téměř jedním dechem. Líbí se mi hlavně styl, jak se střídají postavy a tutéž situaci vidíš i z druhé strany. Přerod "špatné matky" v normální matku je ze života. To jen příručky pro nastávající maminky se jim snaží namluvit jak budou po narození dítěte jen šťastné.

24.08.2016 5 z 5

Návrat jadranské snoubenky Návrat jadranské snoubenky Blanka Čechová

Tak já jsem nečetla Příručku, ale Návrat mně oslovil. Už jen kvůli prostředí, protože jsme kdysi strávili nádherných 18 dnů přímo v Orebiči s výletem na Korčulu. Tamní vína jako Dingač a
další jsou nezapomenutelná, pohostinnost místních taktéž. Chápu Naďu, asi bych v jejích letech taky neváhala.

24.08.2016 4 z 5

Honba za Cézannem Honba za Cézannem Peter Mayle

Mayle opět dobrý, trochu francouzského jídla a pití a detektivní zápletka k tomu.

19.08.2016 4 z 5

Loutka Loutka Taylor Stevens

Dobrý, napínavý příběh, stejně jako Lovkyně informací.

19.08.2016 5 z 5

Mise Afghánistán Mise Afghánistán Tomáš Šebek

Tak u této knihy jsem skončila velmi brzy. Nedokážu jí dočíst, i když práce našich lékařů na misích si velmi vážím.

12.08.2016

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Moje první kniha od této autorky a hned trefa do dobrého. Zkusím něco dalšího.

12.08.2016