Manželka, která utekla

Manželka, která utekla

Taky byste potřebovala pár dní volna od života? Tato kniha je přímo stvořená pro všechny ženy, které se nechtějí z každodenní rutiny zbláznit. Kate Forrestová má pocit, jako by byla neviditelná. Svého manžela Neda má opravdu ráda, ale on si snad ani neuvědomuje, že je živá. Z roztomilých dětí vyrostli hádaví puberťáci, kteří ji většinu času ignorují. Práce, která pro ni kdysi tolik znamenala, je už pouze zdrojem stresu. A matka? Ta nesundává telefon z ucha, jen aby mohla vznášet další a další požadavky… Jak se Kate přibližuje ke svým čtyřicátým narozeninám, sílí v ní pocit, že buď něco od základu změní – anebo se zblázní....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/135780/manzelka-ktera-utekla-135780.jpg 4.1239

The Wife Who Ran Away (2012)

Vydáno:, Domino

Toffee

Dobře se to četlo, spousta situací je ze života, hlavně to, že sebeobětování ke štěstí a spokojenosti obvykle nevede, že se člověk má snažit být šťastný. Druhá půlka knížky sice přinášela dost náhod a dramat, ale proč ne? Zklamaná jsem ale byla z vývoje postavy Neda - čekala bych nějakou proměnu, ať už k dobrému nebo špatnému.

Pechule

Tak tato kniha mě hodně bavila...

Serenity

Přiznám se, že občas ráda sáhnu po knize, ve které se dozvím, že nejen já mám občas chuť ta svá zlatíčka zmlátit na jednu hromadu, vzít bágl a nechat je ať se třeba zblázní. Správná oddychovka. Líbil se mi vlastní pohled od různých postav v knize, vadily mi občasné vulgarity a konec jsem čekala jiný

allyce

Na knize se mi líbilo, že je psána z pohledu více postav, kdyby to byl jen pohled Kate, asi bych nedočetla. Nemohu upřít knize čtivost, ale asi jsem očekávala trochu něco jiného. Nedávno jsem četla "Vše, co jsme si nikdy neřekli" a ve stínu této výjimečné knihy, je Manželka slabý odvárek.

fruitbueno
18.11.2017

Knížka, která neví, čím být. Čte se dobře, děj odsýpá, ale těch komplikací a zápletek je na tak malé ploše prostě až moc.

mirunda
15.10.2017

Konec byl pro mne jedna velká červená knihovna, proto ubírám jednu hvězdičku za přeslazenost. Jinak mě příběh velmi bavil

LiLinka
23.08.2017

Knihu jsem objevila náhodně při procházení se knihovnou. Zaujala mě anotace, kde se objevovala prosluněná Itálie. Je to příjemné letní čtení, ani chvilku jsem se nenudila. Plusem je určitě i vyprávění z pohledu více postav a (celkem) nečekané zvraty.

Lemurka
08.08.2017

Příjemné odpočinkové čtení, jednu hvězdu seberu za přípomný čas, který mi vadí.
Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

mschmidtova
10.07.2017

Jestli hledáte knihu na dovolenou, určitě bude tato kniha příjemnou volbou. Už si ji znovu nepřečtu, ale líbila se mi.

Gretka66
08.02.2017

Kniha ze života a o životě.

Toňula
03.02.2017

Zajímavý, lidský příběh líčený očima několika postav, zpočátku mě trochu odrazovalo vulgární vyjadřování manžela hrdinky, ale jak děj plynul a postava se vyvíjela, odrazilo se to i v jeho projevu. Čtivá kniha s trochu sladkobolným závěrem, který mi ale nijak nevadil. Určitě sáhnu po dalších knihách autorky.

Kacula8
31.01.2017

Moje první od této autorky, a odstartovala mou lásku pro její knihy. Téma mi sedlo, no která z nás nemá občas...dost často...chuť utéct od všech problémů doma a stresů v práci?

cukrovka
27.11.2016

Zajímavý příběh. Líbilo se mi vyprávění z pohledu více postav, protože jsem si mohla udělat lepší náhled na danou situaci. Pobavilo mě, že manžel svou manželku nepostrádal celé čtyři dny a to, že není kde má být zjistil jen díky jejímu zaměstnavateli. Být v kůži Kate asi bych taky utekla.
Knížky této autorky nejsou jen na oddech, ale mají vždy i rovinu k zamyšlení nad smyslem života a jak se s ním poprat.

Gallaxy
14.11.2016

Já tedy nevím, autorku Tess Stimson mám ráda, ale tato kniha mě poněkud zklamala. Poněkud překombinovaná a bylo tam spousta nelogičností.

KAždopádně po jjeich knihách znovu šahnu, protože je velmi čtivá.

hanča34
07.10.2016

Dobrá volba, taky jsem četla na dovolené a zaujala mě.

dom.ini
01.10.2016

Výborná knížka, velmi čtivě napsaná, zábavná, dojemná i napínavá zároveň. A podle mého i reálná a uvěřitelná. Od první stránky mě pohltila a nutila číst pořád dál abych už věděla jak to dopadne. Obzvláště se mi líbilo, že situace byly vyprávěny vždy z pohledu několika postav a bylo tedy možné vidět jejich úhel pohledu a dalo se tak lépe do jednotlivých postav vcítit. Takže já bych mohla určitě doporučit.

bobulaL
17.08.2016

Příjemná oddychovka pro letní odpoledne u vody ;)

Irsaf
19.07.2016

Pěkný čtení.

motolka
17.07.2016

Knížka se mi neuvěřitelně líbila. Nenudila jsem se ani jednu jednou stránku. Hodně povedený román. Doporučuji.

helenkan
12.06.2016

Pěkné čtení.Myslím,že každá z nás má občas chuť od všeho utéct.

niknikita
06.06.2016

Neumím jinak hodnotit když jde o Tess Stimson, protože mám ráda její humorný nadhled vložený do krásně čtivých textů. Moc jsem si užívala příběh, který bych klidně mohla prožít i já sama - při troše odvahy.

kneslova
29.03.2016

Čekala jsem něco povrchního, ale ne, jsem spokojená, dobře se to čte. Prostě jedna z lepších knih této kategorie ..

Jana09
21.03.2016

Krásná, doporučuju. Život fakt není jednoduchý a nikdo neví, co nám přichystá... Opět pohled z několika stran - jedna situace, kterou každý prožívá po svém. Každý má tu svou pravdu. Chvílema jsem i lapala po dechu, jako že fakt ???

janadibelkova
06.03.2016

Příjemná kniha, do které jsem se nemohla začíst, začátek mě úplně nebavil, ale přišly okamžiky, kvůli kterým je fajn si knihu přečíst. Napětí, překvapení, rodinný život, kdo by si k takové knížce nesedl rád? Doporučuji nejen ženám, které chtějí utéct z rutiny, ale možná i těm, které se chystají založit rodinu a prožít dlouhé manželství...

pavči
11.01.2016

Tak tahle kniha me dostala. Tak krásný příběh. Moje první kniha od této autorky a super. Za necelý den přečtena. Bude mi chybět.moc pěkně se mi četla.

jluky
18.09.2015

Báječná kniha!! ....tá mi tak sadla!!!! Už dlho som sa tak s knihou nestotožnila - jednoducho som si to čítanie užíííííívala!!! Vyhovovalo mi aj rozprávanie účastníkov deja - aspoń som sa dozvedela, ako každý vnímal situáciu.Je to už druhá kniha, ktorú som od autorky čítala - prvá bola "Co je tvoje, je i moje" a tiež bola fajn. Ale táto druhá ma dostala!!! ....Tess Stimson mi učarovala.

Xterka
03.08.2015

Příběh, který měl spád. Trošku mě překvapil konec.

Lili2
09.07.2015

Velmi čtivá knížka, jako v několika dalších Tessiných knihách o manželství a dětech jsem se zde opět našla a zjistila jsem, že všechno je v životě lidském možné.....

marte_dvur
26.06.2015

Chvíli mi trvalo zvyknout si na vyprávění více osob jedné situace, ale nakonec jsem právě v tomto našla největší kouzlo. Moc se mi líbila scéna s neuklizenou kuchyní, jak to obyvatelé domu vnímali. Výborně napsáno, autorka umí zaujmout. Jen nerada jsem knížku odkládala.

Šánka
13.06.2015

Pěkný příběh, děj je opět vyprávěný z pohledu několika osob, což nám umožňuje objektivnější pohled. A určitě se i v některých situacích můžeme ztotožnit s Kate a lépe pochopit Neda. Pobavily mě pasáže o příšerkách - puberťácích, to jsem se i zasmála, tak to nějak probíhá všude. Konec je hodně nabitý dějem, plný zvratů a trošku i nečekaný. Ano, líbilo se mně to.