hanča34

Schovej mě v deštiSchovej mě v deštiJojo Moyes

Pěkný příběh, nic neobvyklého, ale mně přinesla potěšení

08.12.2020

ŠarlatánŠarlatánJosef Klíma

Beru to jako pozvánku na film. Jednotlivé kapitoly jsou jako jednotlivé střihy v různých letech Mikoláškova života. Pro představu to stačí, ale film bude určitě lepší.

14.11.2020

7 dní hříchů7 dní hříchůJosef Urban

Tato kniha se snad ani nemůže líbit. Je hrozné, co museli lidé v Sudetech prožívat, ať již naši lidé na začátku války a pak Němci při odsunu. Spravedlnost si každý ohnul podle sebe. Vadily mi neustálé přesuny nějakých part mezi jednotlivými statky, pro mne to bylo nějaké zmatené.

04.11.2020

Jemně zaostřenoJemně zaostřenoTess Stimson

Pro mně tato kniha není. Četla jsem jiná její díla a ta mně více zaujala. Takže nedočteno

29.10.2020

Pravda, nebo ležPravda, nebo ležColleen Hoover

Myslím, že předchozí komentáře už toho řekly dost. Za mně velmi čtivá kniha a konec si může každý vysvětlit po svém. Zatím všechno od autorky se mi líbilo.

10.10.2020

Když v ráji pršeloKdyž v ráji pršeloJan Otčenášek

Kdysi dávno jsem přečetla a byla nadšena. Určitě ji doma ještě někde mám. Ten pocit z té knihy mám dodnes.

DárekDárekCecelia Ahern

Skončila jsem v polovině a zbytek prolistovala. dobře jsem udělala.

Papírová městaPapírová městaJohn Green

Dopadla jsem úplně stejně jako Burnettka, do 100.strany jsem doufala, že mně kniha chytne, ale nestalo se.

Chybíš miChybíš miHarlan Coben

Tak tomu říkám detektivka s prvky thrilleru. Autor mně nadchnul, zkusím ještě další jeho knihy.

05.09.2020

Možná jednouMožná jednouColleen Hoover

Autorka píše čtivě, ale ten konec se nekonečně táhl.

01.09.2020

Jakub Krčín z JelčanJakub Krčín z JelčanJaroslav Čechura

Je to kniha plná detailů z působení Jakuba Krčína pro Rožmberky. Nedá se číst jedním dechem, není to beletrie. Přesto z ní i laik pochopí nesporný přínos Krčína pro české rybníkářství.

30.08.2020

Jsi tam, brácho?Jsi tam, brácho?Marek Herman

Povinná četba pro všechny lidi, zvláště pro ty, co se chtějí stát dobrými rodiči.

Sto zázrakůSto zázrakůZuzana Růžičková

Těžko něco smysluplného napsat, přečtěte si tento silný a lidský příběh. Velmi mně to zasáhlo.

30.08.2020

To nejlepší v násTo nejlepší v násColleen Hoover

Tato kniha mně opět dostala. Asi čím jsem starší, tím více jsem romantická a nostalgická.

13.08.2020

Najdi jiNajdi jiLisa Gardner

Zdlouhavé, opakující se, tak tak jsem to dočetla.

28.07.2020

Spolu i bez sebeSpolu i bez sebeJulie Cohen

Tahle kniha mně hodně vzala. Celý ten příběh je hodně silný, i když v průběhu druhé poloviny jsem předpokládala kam to dospěje a jaké je to největší tajemství.
Zvažuji, že si ji zakoupím a budu se k ní vracet.

28.07.2020

Jak voní láskaJak voní láskaJulie Cohen

Knihu jsem nedočetla. Kdo chce číst Julii Cohen, ať čte tuto knihu první a pak Spolu i bez sebe. Jako by to byla jiná autorka. Naprosto nesrovnatelné.

XaverXaverMarie Formáčková

Kdo si chce přečíst drby ze šoubyznysu pohledem Xavera, ať si to přečte.

09.07.2020

ZtracenáZtracenáJoy Fielding

Po všech těch výborných knihách od Fieldingové, byla jsem touto trochu zklamána, zvláště ten konec mě nenadchl.

09.07.2020

Dokonalá manželkaDokonalá manželkaJ. Delaney (pseudonym)

Knihu jsem sice rychle přečetla, ale nadšení se nedostavilo. Nějaké překombinované a závěr pro mně nejasný. Nevím jestli jsem od autora něco četla, podívám se na předchozí díla.

21.06.2020

ZmizeníZmizeníLisa Gardner

Za mně spokojenost, bylo to napínavé a čtivé. Už jsem určitě od autorky něco četla a přečtu si další.

10.06.2020

Dívka v leduDívka v leduRobert Bryndza

Za mně spokojenost, zkusím ještě nějakou knihu od pana Bryndzy. Hezké jméno

06.06.2020

PřítelkyněPřítelkyněBarbara Nesvadbová

Kniha na jeden krátký večer, taková oddychovka

07.05.2020

VážkaVážkaMichel Bussi

Protože je knihovna ještě zavřená, hledala jsem ve vlastních zdrojích a našla Vážku. Zřejmě jsem ji dostala pod stromeček. Vcelku čtivý příběh, jen bych ho trochu zkrátila.

03.05.2020

Můj příběhMůj příběhMichelle Obama

Označení bestsellerem sedí, byla jsem nadšená.

03.05.2020

StalkerStalkerLars Kepler

Závěr byl dlouhý a zbytečně morbidní

31.03.2020

Kdo tě znáKdo tě znáMary Higgins Clark

trochu předvídatelné

31.03.2020

Zmizení Samanthy ShipleyovéZmizení Samanthy ShipleyovéJoy Fielding

Knihu jsem přečetla již podruhé, jak jsem časem zjistila. Ale stále se mi líbila a druhou polovinu jsem musela přečíst na jeden zátah.

21.02.2020

Dívka, která musí zemřítDívka, která musí zemřítDavid Lagercrantz

Souhlasím s Iva2020, příliš mnoho postav, nepřehledné. Milénium to prostě není a nemůže být.

21.02.2020

Nehodná dcera rodu SmiřickýchNehodná dcera rodu SmiřickýchA. Březinová (pseudonym)

trochu středověká červená knihovna

01.02.2020