hanča34 hanča34 komentáře u knih

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

Poslouchala jsem jako audio, moc pěkně zpracované.

24.02.2024 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

,Joy opět skvělá. Děsím se okamžiku kdy skončí s psaním. Doufám, že to hned tak nenastane. Asi ji začnu číst zase od první knihy.

21.02.2024 5 z 5

Mají v nebi skleničky? Mají v nebi skleničky? Martina Preissová

Milá, vtipná knížka. Přenesla jsem se v duchu na jižní Moravu, tak to tam opravdu bylo. Díky Martino!

15.02.2024 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Názory na knihu se hodně liší a to mám ráda. Za mně to bylo čtivé, napínavé, překvapivý vývoj. Ať si přečte kdo má rád napětí a pak si udělá názor.

10.02.2024 5 z 5

13! 13! Pavel Tomeš

Zatím poslouchám podcast, ale kniha leží na nočním stolku a určitě ji přečtu.

06.02.2024 4 z 5

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Moc jsem se bavila. Lehký tón, ale přitom tolik životních pravd.

06.02.2024 5 z 5

... Vlk vyčíhán a zatčen ... život a odkaz plk. gšt. Josefa Churavého ... Vlk vyčíhán a zatčen ... život a odkaz plk. gšt. Josefa Churavého Miroslav Šiška

Kniha je příběhem dědečka našeho rodinného kamaráda. Je to příběh odvážného a poctivého člověka, který miloval svou rodinu a vlast.

06.02.2024 5 z 5

Mezi světy Mezi světy Lucie Výborná

I když nejsem milovník zimy a vysokých hor, nadchlo mně Lucčino nadšení. A ty fotografie skvělé, jako bych tam byla.

13.01.2024 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Jako obvykle skvělé čtení od Joy. Více detektivní než ostatní její romány. Vlastně konec není tak jednoznačný. Přečtěte si.

20.12.2023 5 z 5

Dům na Riviéře Dům na Riviéře Natasha Lester

Na mně moc dlouhé, s vypětím všech sil jsem dočetla.

13.12.2023 3 z 5

Přítelkyně z kamenné vily Přítelkyně z kamenné vily Frances Mayes

Trošku jsem si v knize četla jako v kuchařce, vybírala jsem si jen některé pasáže.
Především kniha je zbytečně dlouhá, takže jsem musela přeskakovat. Myslím, že i mnohem méně stran by postačilo vylíčit příjemné prostředí italského venkova a osudy všech protagonistek.

30.11.2023 2 z 5

Fabrika Fabrika Kateřina Tučková

Bohužel jsem se opakovaně v těch textilních rodinách ztrácela a pak ztratila trpělivost.

27.11.2023 2 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Krásný příběh o lásce a umění odpustit. Colleen mně opět chytila za srdce.

19.11.2023 5 z 5

Josephine Bakerová: Tanec jejího života Josephine Bakerová: Tanec jejího života Juliana Weinberg

Její život byl pestrý a zajímavý. Ale styl psaní mně moc nenadchl. Ale aspoň jsem si udělala o jejím životě představu, nevěděla jsem o ní vůbec nic.

09.11.2023 3 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Čtivé, zhltla jsem ji za 2 dny. Petra Dvořáková je pro mně objev. Zkusím další knihu.

04.11.2023 4 z 5

Vyhořet může každý Vyhořet může každý Aleš Cibulka

Velmi poučné čtení. Vyhořet ale můžete každý, i když nejste známá, vytížená osoba.

01.11.2023 4 z 5

Hlavou proti zdi Hlavou proti zdi Kamila Moučková

I když se otázky dost opakovaly, bylo to poutavé čtení. Zvlášť pro nás pamětníky.

01.11.2023 4 z 5

Zatím dobrý Zatím dobrý Jan Novák

Audiokniha
Děj má spád, člověk jim drží palce. I když s obětmi na životě nesouhlasím, na vyznamenání to nevidím.

25.10.2023 4 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Souhlasím s názorem kamarádky Pavly. Gábina není jednoduchý člověk a pro mnohé lidi asi nečitelný. Její upřímná zpověď se mi líbí a přeji jí v životě jen to nejlepší.

04.10.2023 5 z 5

Dívka a noc Dívka a noc Guillaume Musso

Super čtení, pro mně dosud neznámý autor. Určitě si půjčím další knihu.

30.09.2023 5 z 5