hanča34 hanča34 komentáře u knih

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Kniha se mi moc líbila a dopadla tak, jak jsem doufala, že dopadne. Svět dospívajících není vůbec jednoduchý, zvláště když máte takovou rodinu jako Leonardo.

13.04.2017 5 z 5

Výš než v sedmém nebi Výš než v sedmém nebi Griet Op de Beeck

Líbilo se mi jak jsou další postavy vtahovány do děje. Rozhodně kniha stojí za přečtení.

10.04.2017 5 z 5

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

Pro mně dobrá Joy, samozřejmě ty její první romány byly nejlepší. Ale to je tak vždycky.

10.04.2017 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

I ten seriál na HBO se dá sledovat, ale kdo nečetl knihu, je v nevýhodě. Perfektní je Nicol Kidman jako Celeste.

02.04.2017 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Za mně spokojenost, zase ta dobrá Joy vypravěčka.

02.04.2017 4 z 5

Lovci diamantů Lovci diamantů Wilbur Smith

Asi má první kniha od autora, zkusím Řeky bohů.

11.03.2017 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Dobře vystavěný příběh, působivé.

02.03.2017 4 z 5

Řekni, kde ji najdu Řekni, kde ji najdu Joy Fielding

Už jsem to kdysi četla, je to ta lepší kniha od Joy.

02.03.2017 4 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Příběh těžko uvěřitelný, ale poutavě vyprávěný. Mně to vtáhlo a až do konce nepustilo. Mám objednanou Vypravěčku, tak uvidím.

22.02.2017 5 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Četla jsem již dávno, ale nezařadila jsem ji do databáze. Hodně mně dostala a hned jsem četla její pokračování Každá sedmá vlna. Pak jsem si první díl nechala nadělit pod stromeček. Bohužel u toho druhého jsem se spletla a koupila Není zač. A opravdu není zač hodnotit, je to úplně jiný Glattauer.

20.02.2017 5 z 5

Bez rizika Bez rizika Patricia Cornwell

Bohužel, Win mi Kay nenahradil, tak jsem to asi na 70. straně vzdala.

20.02.2017 2 z 5

Dřevěný nůž Dřevěný nůž Jiří Hájíček

Jo, povídky čtivé

16.02.2017 4 z 5

Pět amerických prezidentů, česká babička a já Pět amerických prezidentů, česká babička a já Eliška Hašková-Coolidge

Doporučila bych k přečtení především našim politikům se Zemanem v čele. Ale je pěkné číst, že máme i schopné podnikatele, kteří dělají nezištně i činnost neziskovou. Je obdivuhodné, s kolika lidmi se paní Eliška v životě potkala a od každého si něco pozitivního odnesla. Kéž by se její optimistická prognóza naplnila.

11.02.2017 5 z 5

Dobrodruzi hlavního proudu Dobrodruzi hlavního proudu Jiří Hájíček

Uznávám, že Hájíček je dobrý vypravěč, ale kniha mně nějak nechytla. Ještě mám půjčené nějaké povídky a zkusím i Rybí krev, kterou všichni chválí.

11.02.2017 3 z 5

Navždy tvůj Navždy tvůj Daniel Glattauer

Kdysi jsem byl nadšena knihou Dobrý proti severáku, tak jsem si nadšeně půjčila i Navždy tvůj. Je fakt,že Daniel je výborný vypravěč, přesto tato kniha mně spíše děsila než bavila a na konci jsem si docela oddechla. Ale na 4 hvězdičky to je.

03.02.2017 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Dobře napsáno, konec trochu plytký ale asi logický.

03.02.2017 5 z 5

Krasojezdkyně/ Tichý muž/ Dům v Provenci Krasojezdkyně/ Tichý muž/ Dům v Provenci Sandra Brown

Asi nejvíc mě oslovil Tichý muž, autorku zatím neznám, zkusím ještě něco jiného od ní.

03.02.2017 4 z 5

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

Knihu jsem sice přelouskala až do konce, ale nějak mně až do posledních stránek nechytla. Zdála se mi to hrozná slátanina, ani ne tak dějem, ale stylem psaní. Přeskakování ze situace do situace v rychlém sledu. No, nic, myslím, že paní Poledňáková by se měla držet režie, tam byla výborná.

20.01.2017 3 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

O této autorce jsem nic nevěděla, náhodou jsem si knihu půjčila v místní lidové knihovně (na vsi toto označení stále existuje) a velmi mně nadchla. A teď vidím, že napsala Zmizelou (film se mi líbil), takže zkusím Temné kouty.

18.01.2017 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Mohla to být krásná kniha - povídání o slonech, vztahy lidí v rezervaci. Ale ta duchařina mě zklamala, to není můj šálek čaje. Takže jen 3 hvězdy. Zkusím něco jiného od autorky, protože psát umí dobře.

11.01.2017 3 z 5