Navždy tvůj

Pětatřicátnice Judith se v supermarketu seznámí s okouzlujícím svobodným architektem Hannesem, který si získá nejen Juditino srdce, ale také sympatie její matky a všech přátel. Zdá se, že je to po všech stránkách ideální muž. Jenže… Hannes je příjemný, jenže až nesnesitelně, je pozorný a oddaný, jenže otravně. Intenzita jeho lásky začne Judith dusit. Čím více se chce z příliš těsného vztahu vymanit, tím více se k ní Hannes snaží připoutat. Nakonec se s ním Judith i přes nesouhlas svého okolí rozchází. Hannes na ni však začíná vyvíjet stále se stupňující psychický nátlak. Až Judith skončí na psychiatrii. Ještě že je tu její asistentka Bianca, která jediná věří Juditinu podezření… Román Navždy tvůj začíná jako klasický milostný příběh, ale končí jako napínavý psychothriller. Po svém vydání se velmi rychle vyšplhal na čtvrté místo žebříčku bestsellerů týdeníku Der Spiegel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156533/navzdy-tvuj-156533.jpg 3.6190

Vydáno: , Host

Ewig Dein, 2012

Kniha Navždy tvůj

mcabr
25.11.2020

Pěkný, docela napínavý jak to vlastně je.

lencin
30.09.2020

Ronantická láska pětatřicetileté Judith s panem "Dokonalým" získává ale brzy nádech psychothrilleru.
Výborně napsané a velmi uvěřitelné. Děsivé.
(2015)

coolpet.CP
19.03.2020

Ze začatku se mi kniha špatně četla a chtělo se mi ji odložit. Naštěstí jsem vydržela a druhá polovina knihy mě nutila číst pořád dál a dál. Konec byl nečekaný. Nakonec velmi zdařilá kniha, doporučuji.

cukrovka
07.02.2020

Styl psaní mi trochu připomínal reportáž. Zaujalo mě členění kapitol na fáze vztahu. Téma bylo hodně zajímavé a postupný přerod z romantiky do psychothrilleru mě nenechal knížku odložit. Jen ten konec by zasloužil větší propracovanost.

Marcela52
14.11.2019

Zajímavý příběh o tom, jak příliš lásky může udělat ze života peklo. Autor má velmi příjemný, čtivý a kultivovaný styl, takže doporučuji jako dobrou oddechovou četbu.

RadkaM8
15.03.2019

Napínavá, zaujímavá kniha. ÚŽASNÝ ZÁVER ! Prečítaná za dva dni. Vtiahla ma do deja, do situácie, do kože hrdinky. Odporúčam

romana0733
11.01.2019

Z knihy mám smíšené pocity. Ze začátku mi vadil styl psaní, pak jsem z knihy byla zmatená, ale nakonec tam přece jen přišel zvrat, kdyb mě autor zmátl, ten konec byl dobrý.

čika
13.12.2018

Bavil ma humor knizky, trochu nezlucitelny s hlavnou dejovou liniou, ale nevadi. Precitane za chvilocku