gabca5316 gabca5316 komentáře u knih

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Paráda! Mě baví ten humor, to napětí mezi Serou a Nyktem. A ty ironické průpovídky.. Další díl, hned a taky další díl Z krve a popela, ať vím, jak to dopadne.

20.07.2023 5 z 5

Svět démonů Svět démonů Sally Green

Catherine ufňukaná a pořád se zabývala jen tím, jak být s Ambrosem..Ten zase jen s ní.. Celkově nic moc akce.. Líbila se mi Tash, ale ta tam moc nebyla..Jsem ale zvědavá,jak autorka sérii dokončí.. Vůbec by mi nevadilo, kdyby to královské manželství klaplo.

17.02.2021 1 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Sociální sítě, a jejich anonymita, žena ve světě, kde převládá mužská část populace..Romanticka linka trochu v pozadí, ale je to taková příjemná oddechovka.

12.02.2021 2 z 5

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Byla jsem na to zvědavá, rozhodně by mě zajímal i ten příběh Moře nestvůr ???? Při představě, že by nějaký můj oblíbený příběh nebyl dokončen se mě jímá hrůza..Eliza a Wallace jsou zvláštní pár.. ????

29.01.2021 2 z 5

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

To bylo tak hezké..Jo, na to, že měli sedmnáct, byli dost cyničtí, rozervaní a zároveň z nich padala taková životní moudra, za která by se nestyděl kdejaký psycholog, filozof..Ale nešlo se od příběhu odtrhnout, bylo to čtivé, neotřelé, dobře propracovaná hate love, milostné čtyřúhelníky....

23.01.2021 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Taková asi jako průměrná kniha tohoto žánru, není vůbec špatná..Jen to všechno tak pozvolna plyne a konec vás rozseká..I když jsem to celou dobu tušila, stejně..Druhy díl, prosím, hned, a doufám, že to Chase stihne...

03.01.2021 3 z 5

Spící Beatrice Spící Beatrice Júlia Matulová

Četlo se to hezky, ale bylo to takove moc jednoduché, naivní. Virus, ktery je nepredvidatelny a vyvoj leku a vakciny..Co jen mi to pripomina..

05.11.2020 2 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Druhý díl být už nemusel, bylo to čtivé, hezké, ale o ničem a moc přeslazené.

16.05.2020 1 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Kniha ve stylu Pýcha a předsudek, takové hezké, naivní, zajímavý jazyk..Jen tam chyběla nějaká akce..

27.04.2020 2 z 5

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Přečetla jsem, ale v podstatě sev té knize nic neděje. Přitom ten fantasy svět je zajímavě vymyšlen.. Chybí akce, chybí často vysvětlení.. Že by další díl, kéž by.

04.12.2021 1 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Tenhle příběh mě teda dostal.. Absolutně nečekané rozuzlení, celou dobu jsem hádala těžké trauma z dětství, ale tohle..Co se týče Adriana tak bych nevěřila, že někteří rodiče tohle ještě udělají.. Velmi aktuální, ale sama nedokážu říct, co bych dělala v pozici Mickeyi, teď jsem o tom hodně přemýšlela a brouzdala na netu o podrobnostech... Každopádně výborné, čtivé, neotřelé..

14.11.2021 3 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

První polovina knihy byla super, akce za akcí, chemie a pak se to začalo moc táhnout.. Riley se mi vůbec nelíbila, přesto se mi kniha líbila ????

19.03.2021 3 z 5

Dědictví krve Dědictví krve Amélie Wen Zhao

Výborný námět, dobře vystavěné prostředí, nečte se to špatně..Ale každá jejich akce končí špatně, člověk pak má strach číst dál. Ana je strašně prchlivá, do všeho jde po hlavě, Podfukář byl pro mě zajímavější postava.

28.02.2021 3 z 5

Bouřná vrána Bouřná vrána Kalyn Josephson

Dobrý příběh, ale nezklamalo, nenadchlo.. Možná kdyby ta linka mezi Ericenem a princeznou byla jiná ???? Každopádně další díl si přečtu!

21.01.2021 3 z 5

January a Deset tisíc dveří January a Deset tisíc dveří Alix E. Harrow

Je to zajímavý příběh. Ale strašně dlouho mi trvalo se začíst..Asi až tak od 150. strany se to konečně rozjelo a pak se zase nedalo přestat číst..Moc se mi líbil Sindibad ????

26.12.2020 3 z 5

Velké dobrodružství malého pejska Velké dobrodružství malého pejska Ladislav Csurma

Naše nejoblíbenější knížka. Malé jsou dva roky a toto je pro ni ideální knížka, takový komiks pro nejmenší..

17.12.2020 5 z 5

Čtu si s mámou pohádky Čtu si s mámou pohádky Katie Hewat

Je to nádherně ilustrovaná kniha, ale chtělo by to hodně zapracovat na textu těch pohádek.

13.12.2020 2 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Nooo, myslela jsem, že vím do čeho jdu, ale příběh byl celkem napínavý, překvapilo mě to..Bylo to čtivé..

22.11.2020 3 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Zajímavý příběh, dost krvavý.. Většinou nemám moc ráda měnící se vypravěče, ale tady mi to tolik nevadilo. Jsem velmi zvědavá na pokračování.

13.11.2020 3 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Příběh je propracovanější verze Princezny husopasky.. Nebylo to špatné, ale na můj vkus hodně popisných pasáží.. Romantická linka trochu chaotická.. Četlo se to dobře a na druhý díl jsem zvědavá..

07.11.2020 2 z 5