Čtu si s mámou pohádky

Čtu si s mámou pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426499/bmid_ctu-si-s-mamou-pohadky-6FV-426499.jpg 4 6 4

Příběhy zařazené do této sbírky byly převzaty z tradičních pohádek a lehce upraveny pro současné čtenáře. Doplňují je originální ilustrace inovativních výtvarníků. Každý příběh má navíc ke klasické linii drobounké oživení, díky němuž se při čtení budou bavit nejen děti, ale i dospělí. Je to ideální společná četba před spaním. Svým pečlivým zpracováním vzbuzuje u dětí lásku ke knihám a zanechá dojmy, které přetrvají celý život.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

My Fabulous Fairtale Collection

florentinas
23.08.2023 4 z 5

klasické pohádky a nádherné ilustrace :)

Jane007
11.08.2021 5 z 5

Překvapivě dobrá knížka. Přesně to, co jsem už dlouho hledala. Pro mladší děti úplně ideální: spousta nádherných ilustrací, délka pohádek tak akorát a ještě na konci komentář k pohádkám. Doporučuji

Moonca
02.05.2021 5 z 5

Nádherná knížka, která mě nadchla celostránkovými barevnými ilustracemi. Ty jsou různorodé, každá pohádka má jiného autora. Obrázky jsou mile moderní a pohádkové současně.

Výběr pohádek je klasický, i když jsou převyprávěny poněkud moderněji. Mě osobně se styl vyprávění líbí a baví - nejsou mravoučné, čtou se dobře a považuji je za příjemný kompromis mezi klasickou Grimmovskou brutalitou a novodobým vynecháváním "špatných" vlastností či událostí. Baví i mého 2,5letého syna.

Současně cením i doslov obsahující krátkou historii té které pohádky. Taková přidána hodnota už se dneska nevidí a velmi mě potěšila.

gabca5316
13.12.2020 2 z 5

Je to nádherně ilustrovaná kniha, ale chtělo by to hodně zapracovat na textu těch pohádek.

2019  80%Čtu si s mámou pohádky
2019  100%Čtu si s tátou příběhy

Kniha Čtu si s mámou pohádky je v